320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtuleht võttis ette Eesti maasikakasvatajate liitu kuuluvad ettevõtted ja uuris nende kasuminumbreid. Ehkki leidub ka kahjumis olijaid, oldi valdavalt siiski mitte lihtsalt napilt omadega nullis, vaid märkimisväärses kasumis.


    Mis pask see on? Õhtuleht tagasi juurte juurde ehk solgiajakirjanduseks minemas?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      https://www.ohtuleht.ee/1002579/magu...OxNJ4pKinVa98E

      Mis pask see on? Õhtuleht tagasi juurte juurde ehk solgiajakirjanduseks minemas?
      See on tõesti piinlik. On ikka tõprad ettevõtjad, kes kogu oma kasumit laiali ei jaga. Ühel lausa 10000 euri.

      Kommentaar


        Ot sorry, mis teile ette jääb nüüd?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Kust saaks osta valget võrkmaikat?

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Kust saaks osta valget võrkmaikat?
            Juventuse E poest

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Kust saaks osta valget võrkmaikat?
              Mõnest militaarpoest näiteks aga kas minek on metsa või klubisse, sest sellest sõltub silma suurus

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Mõnest militaarpoest näiteks aga kas minek on metsa või klubisse, sest sellest sõltub silma suurus
                Seda militaarpoodides müüdavad Taani isendit ma tean, aga tahaks just sellist varrukateta vanakoolikat. Peaks sobima nii metsa kui ka kluppi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Mõnest militaarpoest näiteks aga kas minek on metsa või klubisse, sest sellest sõltub silma suurus
                  Lihtsalt sportlikust huvist, et miks militaarpoes üldse võrkmaikad on?
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Lihtsalt sportlikust huvist, et miks militaarpoes üldse võrkmaikad on?
                    Eks see militaarfetiš on üsna tuntud ju https://i.pinimg.com/564x/02/16/d0/0...0cc04ca620.jpg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Lihtsalt sportlikust huvist, et miks militaarpoes üldse võrkmaikad on?
                      Võrk-särgid/maikad on sõjaväes üsna levinud osa varustusest (riigiti erinev muidugi).
                      Hoiab sooja(tekitab aluskihtide vahele õhupuhvri), laseb nahal hingata(ei higista teisi kihte märjaks) jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                        Seda militaarpoodides müüdavad Taani isendit ma tean, aga tahaks just sellist varrukateta vanakoolikat. Peaks sobima nii metsa kui ka kluppi
                        Siis ilmselt Amazon või Ebay aga miskit võid leida ka army surplus lehtedelt.

                        Kommentaar


                          lolli tarbija küsimus: mõtlesin, et ma pole sisuliselt kuu jooksul kordagi telekast miskit vaadanud, et äkki loobun elisas enda telepaketist ja jätan ainult interneti. selgus, et ainult internet oleks kaks eurot kallim. et nagu miks?

                          Sellega seoses, et kas keegi Tele2 juhtmeta internetti kasutab? On töökindel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Sellega seoses, et kas keegi Tele2 juhtmeta internetti kasutab? On töökindel?
                            Mul on Viasati kaudu Tele2 internet ja eriti ei kurda, kuigi ega ma mingeid allalaadimisi ka ei tee. Tavaline internetis surfamine ja Netflix vaatamise jaoks.
                            Selle Netflix pärast tuleb muidugi samuti tunnistada, et telekavaatamine kuidagi tahaplaanile jäänud.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Mul on Viasati kaudu Tele2 internet ja eriti ei kurda, kuigi ega ma mingeid allalaadimisi ka ei tee. Tavaline internetis surfamine ja Netflix vaatamise jaoks.
                              Selle Netflix pärast tuleb muidugi samuti tunnistada, et telekavaatamine kuidagi tahaplaanile jäänud.
                              Mul on umbes sama põhjus. Et Go3 annab kõik filmi- ja spordikanalid kätte, Netflixist ja Jupiterist sarjad. Et nahh mul seda telepaketti üldse vaja, andke parem korralik nett ja yolo.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mul on umbes sama põhjus. Et Go3 annab kõik filmi- ja spordikanalid kätte, Netflixist ja Jupiterist sarjad. Et nahh mul seda telepaketti üldse vaja, andke parem korralik nett ja yolo.
                                Ma maksan 22€ koduse interneti eest. Elisalt ostan. Jänni ei jää millegagi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X