320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    vastupidi. Valitsuse ootus on et Eesti Energia seal töökohti hoiaks, ka kerge miinusega kui vaja.
    See on suht mõttetu jah. Kõik teised asutused tuuakse Tallinna, et vähendada kulutusi, aga kaevandusi hoitakse ikka kuskil Ida-Virumaal. Need võiksid ju ka vabalt kuskil Tallinnas olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See on suht mõttetu jah. Kõik teised asutused tuuakse Tallinna, et vähendada kulutusi, aga kaevandusi hoitakse ikka kuskil Ida-Virumaal. Need võiksid ju ka vabalt kuskil Tallinnas olla.
      No aga näiteks väga kaval oli Sisekaitseakadeemia Narva üle viia. Ei pea hakkama õppustele ja koolitustele raha kulutama. Lase 2-3 kursuse kadetid tänavapeale lahti ja õpivad ise.

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
        Maasikad maasikateks, aga minu meelest on päris kurb, kuidas sisuliselt kõik valitsuserakonnad on kriisiaega kasutanud üsna sirge näoga oma poliitagenda täitmiseks ja mõjuvõimu suurendamiseks.
        +1

        Maasikate, homode, viiruse ja mustade varjus riisutakse riigiaparaati, nii et silm ka ei pilgu aga siin jauratakse mingitest sensoritest ja venestamisest nõukogude ajal.

        Kommentaar


          Mõni konkreetne näide riisumisest?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Mõni konkreetne näide riisumisest?
            Eksperdikohtade jagamine parteisõduritele ja soov ERJK ära kaotada näiteks.

            Kommentaar


              See on rohkem uueneva menüü moodi asi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Huvitav, kas 1861. aasta kevadel ka avaldasid USA lõunaosariikide põllumehed muret, et ega kohalik inimene nii raskele tööle ei tule ja üleüldse jääb puuvill niimoodi põllale mädanema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Huvitav, kas 1861. aasta kevadel ka avaldasid USA lõunaosariikide põllumehed muret, et ega kohalik inimene nii raskele tööle ei tule ja üleüldse jääb puuvill niimoodi põllale mädanema?

                  Olid vist mures küll. Kas isegi mitte relvad ei läinud käiku, kommentaariumis sõimlemise tasemele see konflikt ei jäänud. Võibolla seetõttu, et sellel ajal polnud Delfit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Olid vist mures küll. Kas isegi mitte relvad ei läinud käiku, kommentaariumis sõimlemise tasemele see konflikt ei jäänud. Võibolla seetõttu, et sellel ajal polnud Delfit.
                    Toona oldi ikka tsiviliseeritud.

                    Kommentaar


                      Õigus, ma inglise keelest väga ei tea, aga seda sõda ju kutsutigi viisakaks sõjaks või Tsiviliseeritud Sõjaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        Õigus, ma inglise keelest väga ei tea, aga seda sõda ju kutsutigi viisakaks sõjaks või Tsiviliseeritud Sõjaks.
                        Jah, civil war.

                        Kommentaar


                          "Mul on neli aastat ukrainlased tööl käinud ja olen nendega väga rahul, nad tulevad siia tööd tegema ja on valmis tegema pikki päevi, täpselt nii nagu eestlased välismaal töötades."
                          Mnjah, selliste seisukohtadega on vaja siis PR sõda võita. Nomaeitea.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            kas kuskil V. Woolfi kommuunis vms polnud just ca aastapäevad tagasi pahameeletorm nende 4€/h odavat võõrtööjõudu ekspluateerivate külakurnajate suhtes
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Naljakas, kuidas Helme ässitab maksuametit mõnede maasikaakasvatajate kallale, samas kui ehituses ja toitlustuses optimeeritakse oluliselt suuremates mahtudes maksudega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Naljakas, kuidas Helme ässitab maksuametit mõnede maasikaakasvatajate kallale, samas kui ehituses ja toitlustuses optimeeritakse oluliselt suuremates mahtudes maksudega.
                                See on nii läbinähtav poliitilne pask jep. Kui natukene utreerida, siis ta huijab iseenda valijatega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X