320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahtsin muidu seda mainida, et Eesti liiga Fantasy on väga heal tasemel korraldatud.

    Läti kolleeg rääkis, et seal on lihtsalt nii, et saad mängijaid valida ja kõik. Ma nägin, et Soccernet lisas veel statistikaväljasid. Ise ei viitsi neid kasutada, aga mängulisuse mõttes on hea mõte!

    Hea töö!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Tahtsin muidu seda mainida, et Eesti liiga Fantasy on väga heal tasemel korraldatud.

      Läti kolleeg rääkis, et seal on lihtsalt nii, et saad mängijaid valida ja kõik. Ma nägin, et Soccernet lisas veel statistikaväljasid. Ise ei viitsi neid kasutada, aga mängulisuse mõttes on hea mõte!

      Hea töö!
      Ma veel hiljuti panin tähele, et ka lisatud sõbraliigadesse ja nädala liigadesse koha langus või siis tõus võrreldes eelmise mängunädalaga.

      Kommentaar


        Aitäh! Eks see kõik on ise ja nullist üles ehitatud süsteem, aga proovime anda nii palju ja detailset infot kui vähegi võimalik, et kasutajal oleks võimalik valikuid teha mistahes parameetritest lähtudes.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Aitäh! Eks see kõik on ise ja nullist üles ehitatud süsteem, aga proovime anda nii palju ja detailset infot kui vähegi võimalik, et kasutajal oleks võimalik valikuid teha mistahes parameetritest lähtudes.


          Eesti jalgpalli kajastamine on palju kõrgemal tasemel, kui on Eesti jalgpall ise.

          Inimesed harva kiidavad ja võtavad teie tööd iseenesest mõistetavana. Isegi loen (tihtipeale päevas) korduvalt häid kirjatükke soccernetis ja see on super, härrased!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


            Eesti jalgpalli kajastamine on palju kõrgemal tasemel, kui on Eesti jalgpall ise.
            Ma olen vahel sama mõelnud.

            Kasutan võimalust ja viskan samuti ühe kõrge viie!

            Kommentaar


              Ülikõrge viis minu poolt ka. Ei kujutaks Eesti jalgpalli ilma soccernetita ettegi kui aus olla.

              Kommentaar


                Kas hommikul oli mingi üleüldine rike, et ei lasknud vahetusi teha?
                Mul üks töökaaslane on üsna pettunud.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Kas hommikul oli mingi üleüldine rike, et ei lasknud vahetusi teha?
                  Mul üks töökaaslane on üsna pettunud.
                  Ei tea, et oleks riket olnud. Ise sain küll satsi paika pandud.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kas hommikul oli mingi üleüldine rike, et ei lasknud vahetusi teha?

                    mitu korda tuli proovida jah, aga lõpuks sain vahetused ikka tehtud
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Selline veidrus juhtunud lõppenud mängunädalal. Volodini ei lastud mängu, Sappinen lükati keskväljale ja Saliste pandi kaitsesse (jäi screenshoti pealt välja). Võiks poolkaitsja väravate ja nullimängu eest siis lisapunktid ka juba saada.

                      Kommentaar


                        Uurime asja!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Selline veidrus juhtunud lõppenud mängunädalal. Volodini ei lastud mängu, Sappinen lükati keskväljale ja Saliste pandi kaitsesse (jäi screenshoti pealt välja). Võiks poolkaitsja väravate ja nullimängu eest siis lisapunktid ka juba saada.
                          Nüüdseks tundub korras olevat? Ilmselt sattusid koosseisu vaatama mingil hetkel, kui arvutusprotsess parasjagu käis, mistõttu nägid aiateibaid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Nüüdseks tundub korras olevat? Ilmselt sattusid koosseisu vaatama mingil hetkel, kui arvutusprotsess parasjagu käis, mistõttu nägid aiateibaid.
                            Nüüd on korras, jah.

                            Kommentaar


                              Pärast põhjalikke arutelusid, aegluubis vaatamisi ja asjaosalistega konsulteerimist sai Siim Luts nädalavahetuse voorust väravasöödu juurde. Kõnealune pass eelnes siis Karl Mööli 2:0 väravale vs Legion.

                              Kommentaar


                                Kuidas saab olla nii, et kuigi teises ringis on toimunud vaid üks voor (10. mängunädal), siis edetabelikohad vooru ja mängunädala arvestuses on erinevad? Olen Ring#2 liider, aga 10. mängunädala arvestuses sain teise koha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X