320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Watford

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna võiks city vastu siuke mõnus 0:5 tulla, ongi põnevam mängu vaadata.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Korralikud tiimimängijad, aga kui sul rünnakul on vana Deeney, vigane Gray, poolvigane Welbeck ja Success, siis mida sa tahad?
      Siin peitub kindlasti mingi eduga seotud halb pun, aga ma kahjuks ei tule selle peale.

      Kommentaar


        Foster ja Ramsdale on ilmselt Sheff Utd radaril kui vastavalt Watford või Bournemouth alla peaks minema. Kuigi viimasel ajal on räägitud ka Trabzonspori Cakirist, samas see oleks tunduvalt kummalisem valik kui eelnevad kaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No kes kindlasti napsatakse:

          Ben Foster
          Daryl Janmaat
          Craig Dawson
          Doucoure
          Capoue
          Deulofeu
          Sarr
          ja äkki ka Kabasele.

          Korralikud tiimimängijad, aga kui sul rünnakul on vana Deeney, vigane Gray, poolvigane Welbeck ja Success, siis mida sa tahad?
          Pakuks umbes nii:

          Janmaat ja Sarr - Crystal Palace
          Kabasele - Newcastle
          Deulofeu - kas manner või mõni uustulija
          Doucoure - West Ham
          Capoue - trateab, äkki Brighton?
          Dawson - trateab jälle

          Kommentaar


            Ma ennustan siis ka:
            Janmaat - Jääb paigale, sest on kõrgepalgaline ja pooleldi vigane. Keegi lihtsalt ei taha teda.
            Kabasele - Jääb paigale või läheb Belgiasse tagasi.
            Deolofeu - Fiorentinasse või kuhugi mujale väheke glamuursemasse satsi.
            Capoue - Tagasi Prantsusmaale või jääb hooajaks paigale.
            Dawson - Jääb paigale.
            Doucouré ja Sarr - Hea kaup West Hamile, Evertonile ja teistele ambitsioonikamatele satsidele.

            Kommentaar


              Ja ikkagi on tõenäosus, et see pask jääb pinnale

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ja ikkagi on tõenäosus, et see pask jääb pinnale
                Selgelt jah, Watfordil hetkel parim seis püsima jääda.

                Bet365 ennustab väljalangejat:
                Bournemouth 93.37%
                Aston Villa 83.33%
                Watford 30.77%

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja ikkagi on tõenäosus, et see pask jääb pinnale
                  Staarpostitaja on rääkinud.
                  Seda foorumit iseloomustavad edukultus ja lühike mälu. Kui Watford veel hiljaaegu hästi mängis ja eelmisel hooajal esikümne uksele koputas, ei sõimanud teda keegi. Aga ennäe! Ennustan järgmiseks Wolvesile sama saatust - pruugib neil veidi kehvemini minna või siis Portugali armaada parematele jahimaadele siirduda kui foorum nad pihuks ja põrmuks teeb.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Staarpostitaja on rääkinud.
                    Seda foorumit iseloomustavad edukultus ja lühike mälu. Kui Watford veel hiljaaegu hästi mängis ja eelmisel hooajal esikümne uksele koputas, ei sõimanud teda keegi. Aga ennäe! Ennustan järgmiseks Wolvesile sama saatust - pruugib neil veidi kehvemini minna või siis Portugali armaada parematele jahimaadele siirduda kui foorum nad pihuks ja põrmuks teeb.
                    Ütle, miks peaks keegi seda klubi siis toetama?

                    Kommentaar


                      [QUOTE=$$$;1983963]Selgelt jah, Watfordil hetkel parim seis püsima jääda.

                      Bet365 ennustab väljalangejat:
                      Bournemouth 93.37%
                      Aston Villa 83.33%
                      Watford 30.77%

                      bet 365 peab oma protsendid peale tänast tiba üle vaatama.ja hunt nussigu seda twatfordi omanikku.mängijate vastu pole mul midagi
                      kunagi pole olnd,et midagi polnd

                      Kommentaar


                        samas, kui Arsenal oli võimeline kaotama Villale, võib sama juhtuda Watfordi vastu,

                        eriti, kui viimasel on väga võitu vaja
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Staarpostitaja on rääkinud.
                          Seda foorumit iseloomustavad edukultus ja lühike mälu. Kui Watford veel hiljaaegu hästi mängis ja eelmisel hooajal esikümne uksele koputas, ei sõimanud teda keegi. Aga ennäe! Ennustan järgmiseks Wolvesile sama saatust - pruugib neil veidi kehvemini minna või siis Portugali armaada parematele jahimaadele siirduda kui foorum nad pihuks ja põrmuks teeb.
                          Ehk põhjendan ka. Meeskond, kus mängijaid vahetatakse suurtes kogustes ja kiirustel enda konglomeraati kuuluvate klubidega. Lisaks see jant peatreeneritega. Muidu on ju tore meeskond ja kui ma saan Kalevilt kirja, kus on Watfordi mängu taga minu nimi, siis mulle see täitsa meeldib, aga ülejäänud meeskonnad on veidi meeldivamad. Aston Villa FTW!

                          Kommentaar


                            Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
                              Miks on vaja ühtset joont hoida, kui vahepeal käitumine (veel hullemaks) muutub?

                              Kurat, asi ei pruugigi ju olla kuidas neil tulemuste mõttes läheb otseselt. Jalgpall ongi emotsionaalne ja subjektiivne. Ja kui mina, Mõnu või kasutaja X ; Y või Z ütlevad et tahavad misiganes klubi League Two'sse kukkumist siis so what.
                              Mingit hirmsat opereerimisloogika kiitmist ei mäleta Watfordi puhul ka nende hiilgeaegadest. Ehk mõni moka otsast kiitis mängupilti v mõnda mängijat, aga kiidulaulu justkui ei tule ette.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Miks on vaja ühtset joont hoida, kui vahepeal käitumine (veel hullemaks) muutub?

                                Kurat, asi ei pruugigi ju olla kuidas neil tulemuste mõttes läheb otseselt. Jalgpall ongi emotsionaalne ja subjektiivne. Ja kui mina, Mõnu või kasutaja X ; Y või Z ütlevad et tahavad misiganes klubi League Two'sse kukkumist siis so what.
                                Mingit hirmsat opereerimisloogika kiitmist ei mäleta Watfordi puhul ka nende hiilgeaegadest. Ehk mõni moka otsast kiitis mängupilti v mõnda mängijat, aga kiidulaulu justkui ei tule ette.
                                No kui Watford võitis Liverpood, siis olime kõik ju sillas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X