320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Loomakaitse liit muidugi tegi tabava märkuse ka, et politseisse avaldus tehakse, aga vaevalt sealt midagi tuleb, sest küll Kärdla Politseijaoskonnas omad joped ees, kes kinni mätsivad... meie Eesti probleem...
    Triggered much?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Triggered much?
      Mis? See on võetud ju loomakaitse fb lehe postitusest mitte minu isiklik arvamus?

      Oled veits uhhuu peast?

      Kommentaar


        Sina ju hindasid seda märkust "tabavaks"

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma tinderdeitisin kunagi ühe neiuga, kes umbes teise veini ajal hakkas rääkima, et tema klassi juhtum oli filmis Klass näidatud rannastseen. Ehk nad meelitasid ka enda klassi gaynoormehe randa, kus siis nõmetseti. Kõik kambas, kuna koos on ju toredam. Hiljem sai sellest kiusatud noormehest linnaametnik, kes tuli linna jõulupeolt, kõndis Kalaranna poole ja leiti hiljem sealt veest surnuna. Ütleme nii, et ka see neiu kandis kogu seda nooruspõlve taaka sealt kuskilt Sütevakast väga kaasas.
          Teisipäeval saab ühes lehes seda ilmselt ka lugeda, et mis toona juhtus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Teisipäeval saab ühes lehes seda ilmselt ka lugeda, et mis toona juhtus.
            https://www.ohtuleht.ee/1010736/eest...jvc_VVK4F8rAFs Tasuline lugu tho.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Paberilehes ka sees?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Paberilehes ka sees?
                Homses lehes jah.

                Kommentaar


                  Meil on kortermaja otsas uus pink, mille paigaldasime, sest majas elab palju vanureid, kes päikesevanne armastavad võtta ja vanu konte soojendada. Vahel istuvad seal ka naabermaja inimesed aga kõik saavad sõbralikult läbi.

                  Täna persetasid sinna mingid jorsid, kes kukksuid oma longerot jooma, suitsetama ja lärmama. Käisin rääkimas, et võtku vaiksemalt. Kutid tegid nägu et ei mõista eesti keelt, norisid minu vene keele kallal ja jaurasid, et miks nemad ei tohi seal istuda. Oli näha, et vägijoogist kuraasi ja hoogu saanud meesterahvad proovisid lihtsalt provotseerida. See kõik muidugi ajas muigama ja otsustain häirekeskusesse kõne teha. Kirjeldasin probleemi olemust (lärm, prügi viskamine selleks mitteettenähtud kohta, loata võõral territooriumil viibimine, kaasinimeste häirimine ja alkoholitarbimine jne.), andsin kirjelduse (vanus, riietus ja muud tundemärgid), tuvastasin enda ja andsin võimalikult täpsed juhised asukoha leidmiseks. Patrull saabus 10-15 minutiga, masinast väljus meesterahvas, kes kuttide poole pöördudes mainis, et ta kutsuti välja, sest keegi kaebas. Mille peale üks vastas, et sa tead ju küll neid eestlasi, nad ongi sellised. Ametisik pobises omaette, et nojah. Uuris miks seal istutakse ja tuleb välja, et vastus:"Mul on selg ilgelt haige on piisav". Veel pärisid jorsikud, et miks patrullil maske pole ja kinnitasid, et nemad pole kunagi kellegile liiga teinud. Politseinik veel pobises miskit, naerdi koos lõuatäied kaks aga diktsioon oli nii halb, et mina ei saanud enam aru. Lõppu mainis, et võtke vaiksemalt ja sõitis lihtsalt minema. Jorsikud said sellest muidugi hoogu juurde ja kukksid veel valjemini räuskama, sülitasid maha ja irvitasid.

                  Helistasin uuesti dispetšerile ning uurisin, kas probleemi olemus suudeti piisavalt hästi patrullile edasi anda, et hoiduda konflikti eskaleerumisest. Vastas sama töötaja ja lubas uuesti patrull saata. Küsisin kas sama patrulli ja kui tahtsin küsida, et mis antud kõnepuldi number on, siis lõpetati kõne lihtsalt ära. Haigete selgadega patsaanid persetasid seal veel 10 minutit aga kui ma uuesti välja läksin siis tegid vehkat, sest ilmselt tajusid ka ise, et ma olin nüüd juba oluliselt rohkem ärritunud. Patrulli muide pole nelja tunni jooksul veel uuesti saabunud.

                  Pole varasemalt olnud ühtegi negatiivset kogemust Politsei- ja Piirivalveametiga, seda nii eraisikuna ja/või ametliku esindajana/kontaktina erinevates asutustes aga peale tänast jäi küll karp lahti.

                  Kas on palju tahetud, et patrull tuleks ja teeks oma tööd, oleks konkreetne ja ei hakkaks oma rahvuskaaslastega semutsema? Kaalun tõsiselt ametliku avalduse esitamist vastavale institutsioonile.

                  Kommentaar


                    Minu kogemus on sellistes olukordades näidanud, et MUPO töötab alati paremini. Lendavad peale ja korraldavad asja ära. Praegune skoor nendega mingi 4/4.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Minu kogemus on sellistes olukordades näidanud, et MUPO töötab alati paremini. Lendavad peale ja korraldavad asja ära. Praegune skoor nendega mingi 4/4.
                      Hea teada, eks järgmine kord proovin seda meetodit ja tänaste sündmuste taustal olen üsna veendunud, et see järgmine kord ka tuleb. Kui kiiresti MUPO muidu reeglina reageerib?

                      Kommentaar


                        Ma ei kujuta ette, et mis lärmamine see oli seal, aga ma ei imesta, kui sa natuke üle reageerisid.

                        Lihtsalt teisest perspektiivist, et lähed sõpradega õue, et teha paar jooki ja huumorit teha ja siis mingi vend kutsub lihtsalt mendi, sest see sega tema rahu keset päeva? No kamoon, mis nagu valesti tehti? Teiseks, miks on oluline, et nad on venelased? Et kui eestlased oleks siis ei kutsuks menti, kui nad sulle nii ette jäävad?

                        Otseloomulikult ma ei taju olukorda täielikult, aga lihtsalt üritan mõista nende vaatevinklit.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Hea teada, eks järgmine kord proovin seda meetodit ja tänaste sündmuste taustal olen üsna veendunud, et see järgmine kord ka tuleb. Kui kiiresti MUPO muidu reeglina reageerib?
                          Ei oska öelda. Pigem ikka kiiresti. Viimati, kui mingi parm oma elamist Kadriorus suht käidavas kohas hakkas üles ehitama, siis olid mingi kümne mintsaga kohal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ma ei kujuta ette, et mis lärmamine see oli seal, aga ma ei imesta, kui sa natuke üle reageerisid.

                            Lihtsalt teisest perspektiivist, et lähed sõpradega õue, et teha paar jooki ja huumorit teha ja siis mingi vend kutsub lihtsalt mendi, sest see sega tema rahu keset päeva? No kamoon, mis nagu valesti tehti? Teiseks, miks on oluline, et nad on venelased? Et kui eestlased oleks siis ei kutsuks menti, kui nad sulle nii ette jäävad?

                            Otseloomulikult ma ei taju olukorda täielikult, aga lihtsalt üritan mõista nende vaatevinklit.
                            Ma reeglina ei reageeri kui keegi miskit õues grillib, vahel ülemeelikuks muutub, miskit tähistab, olgu venelane, eestlane, hiidlane või hiinlane aga tänane lällamine oli ikka kohutav - purjus inimeste räuskamine. Lisaks oli hoov konisid täis loobitud ja siilidele pandud veenõust tuhatoos tehtud. Esimene kontakt oli, kui ennast tutvustasin ja rahulikult palusin vaiksemalt võtta, mille peale sülitati maha ning lükati tekkinud praht jalaga lihtsalt laiali.

                            Kuidas saab keegi pidada normaalseks võõras hoovis, lärmamist ja lagastamist?

                            Meie KÜ on aastate jooksul näinud väga palju vaeva, et peenrad oleks korras, ümbrus puhas ja hoolitsetud, kõike teeme vabatahtlikult ja tasu saamata. Kordagi pole keelanud naabrilastel seal mängida või kõrvalmaja memmedel peesitada, sest nende enda hoov on korrastamata ning üsna armetu. Talvel, kui lund rohkem, lükkan ka neile tee sisse, sest nende kojamees on vaevu liikuv rauk ja mulle meeldib end liigutada.

                            Rahvuse teema tõid korrarikkujad ise päevakorda, kui hakkasid kurtma, kuidas neile liiga tehakse/diskrimineeritakse, sest noh eestlased pidavatki olema sellised kurjad kaebajad.

                            Kommentaar


                              Siin ei ole tegemist mitte eestlase või venelasega, vaid sibulaga! Ja neid selliseid sibulaid on kahjuks meil eestis päris palju.

                              Kommentaar


                                Loll küsimus ja vabandused ette, aga kas kortermaja maa kuidagi piiritletud ei ole? et isegi kui aeda ümber ei ole, kas siis lihtsalt "tõmba nahherisse siit võõralt maalt" ei saagi öelda? Ja kui ei tõmba, siis politseile vastavad suunised anda, et tegemist eramaaga ning mingid narkomaanid süstivad siin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X