320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas ta on uus coach või tuli ühte trenni tegema?
    Puma poolt korraldatud promo, annab ainult paar trenni.
    Ma ennist vist erutusin liialt kui lohakalt copy-pastesin "fitness coach" ilma ise tausta üle kontrollimata.

    Kommentaar


      Mängupildile see igatahes positiivselt ei mõjunud, pigem vastupidi.

      Päris piinlik, kui Augsburg igal positsioonil meid üle mängis.
      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

      Kommentaar


        Algselt postitas cobras Vaata postitust
        Mängupildile see igatahes positiivselt ei mõjunud, pigem vastupidi.

        Päris piinlik, kui Augsburg igal positsioonil meid üle mängis.
        Ma õnneks või kahjuks vaatasin Bayer vs MuruPallimängud.
        Arvan endiselt, et Favre pole õige mees, kes teid tiitlile lähemale tüüriks.
        Mis teil siis nihu läks täna?

        Kommentaar


          Kommentaar


            yay Akanji on koondisepausil endale Covidi hankinud.


            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Kommentaar


                Erling show

                Kommentaar


                  Youssoufa Moukoko - saage tuttavaks uue Bundesliga ajaloo noorima mängumehega. Eile sünnipäeva tähistanud ründaja võttis 16. aasta ja 1. päeva vanusena üle selle tiitli 11. kuuga Nuri Sahinilt.
                  Nii noor debüüt sai võimalikuks tänu sellele, et DFL langetas aasta alguses vanusepiiri 17. eluaastalt 16. peale.

                  Kui keegi küsib mis imelapsega tegu on siis siin statistika: 88 mängu Dortmundi U17 ja U19 eest ning 141 väravat ja 27 assisti.

                  Kommentaar


                    Pettumustvalmistav debüüt - väravat ei tulnudki???

                    Kommentaar


                      Vahva mänguvoor oli, saime Bayernist punkti kaugusele. Haaland pani teine poolaeg teise käigu sisse ja sõitis Hertha kaitsest lihtsalt üle. Moukouko debüüt oli selline kergelt meh aga mida 16 aastaselt ka oodata. Peamine oleks, et ei tuleks Emra Mor nr kaks. Platsil oldud minutid olid klassikalised noore mehe "Ma nüüd teile näitan kui kõva mees olen aga tegelikult kaotan hoopis palli ära".

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Tore, mitte. Mina ei saa aru sellest pendla veast aga see selleks. Hummels on siis nüüd out, olukord muutub päris täbaraks, Zagadou peab nüüd peale pikka vigastuspausi ilmselt kastaneid tulest välja tooma hakkama. Mulle ei meeldi see isutu mäng mida ma viimasel ajal näinud olen.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Tore, mitte. Mina ei saa aru sellest pendla veast aga see selleks. Hummels on siis nüüd out, olukord muutub päris täbaraks, Zagadou peab nüüd peale pikka vigastuspausi ilmselt kastaneid tulest välja tooma hakkama. Mulle ei meeldi see isutu mäng mida ma viimasel ajal näinud olen.
                            Håland kuni jaanuarini väljas.
                            Väidetavalt olla treeningul endale liiga teinud.
                            Kiiret paranemist!

                            Õnneks pole kõige tugevamad vastased tulemas ja vast saate hakkama: Frankfurt, Zenit, Stuttgart, Bremen, Union, ja Braunschweig (DFB-Pokal).

                            Kommentaar


                              Mis alahindamine see siin käib, Bremen tuleb, Bremen murrab!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hawthrone Vaata postitust
                                Mis alahindamine see siin käib, Bremen tuleb, Bremen murrab!
                                Sul on muidugi õigus, et alahnnata kedagi ei tohi ning Frankfurt, Bremen ja/või Union neid punkte kandikul kindlasti ei paku aga vähemalt paberil peaksid mesilased favoriidid olema ka ilma norrakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X