320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Jep. Eks Florale oleks ka vaja ühte kvaliteetset füüsiliselt heas vormis välismaalast vaja sinna keskele enne neljapäeva juba. Ise pakuks Upamecanot. Tea kas poiss sobiks või ei.
    Mõnda veidi rohkem joosta jaksavat oleks vaja igal juhul, kuigi sinu pakutu ei pruugi just väga hästi haakuda topkümme kohaliku filosoofiaga

    Kommentaar


      Algselt postitas tpx Vaata postitust
      Kõik ju oleneb, et millist klubijalgpalli soovitakse. Külajalgpalli promomiseks ja arendamiseks on Eestis suurust küll ja küll ja jääb ülegi. Tõsi, maailma mastaabis millegi saavutamiseks vajaliku ressuris leidmine on raske.
      Kindlasti pole see võimalik PL puhul, et kõik kümme klubi paugutaks kodus ja ka mujal, lihtsalt seda samust ressurssi ei jätku. Klubijalgpalli vastu keskmise vaataja huvi tekitamine on minu arvates vaid võimalik läbi tugevate tulemuste eurosarjades. Mina võin ja käingi ka seda janti vaatamas niiiehknaa, värske õhk ja enam vähem meelelahutus aga uusi toetajaid ei teki juurde, sest sportlikku tulemust pole (see on siin meil pea iga spordiala puhul sama moodi, kui on tulemus siis on masside huvi ja kui tulemsut pole, siis ei koti masse teema üldse). Selleks, et aga tuleks eurotulemus on vaja kvaliteetseid välismängijaid, sinimustvalge lehvitamisega lihtsalt ei sõida kaugele. Ja tõsi, kuna PL pealtvaatajaid pole, siis pole ka ettevõtetel huvi oma raha reklaamikanalisse tamida, kus selle kasutegur on nulli lähedane.
      Tegelikult on ju pealtvaatajate arv tänu kogukonnajuhtidele mõnusalt tõusnud ja seda näeb iga terve silmanägemisega inimene ise nii numbritelt kui staadionil. Selle nüüd küll elmineerib ära suuresti nüüd negatiivne emotsioon tulemuste pealt, mis meie spordimaastikule on paiskunud, kuid kui rahvast on kõvasti rohkem staadionil, siis on tegelikult nagu klubidel parem positsioon minna ettevõttete uksetaha koputama. Ma lihtsalt ise arvan, et klubidel ei ole hetkel veel pädevaid inimesi selles valdkonnas, kes suudaks selle publiku kasvu potensiaalsetele toetajatele maha müüa, sest varem ei olnud ju mida müüa. Ma julgeks loota, et kui nüüd millalgi tuleb ka positiivset emotsiooni tulemuste näol meie jalgpalli ja kogukonnajuhid arenevad tulemustes samamoodi edasi, siis klubid kasutavad ka selle ära ja suudavad astuda sammu toetajate leidmisel edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma lihtsalt ise arvan, et klubidel ei ole hetkel veel pädevaid inimesi selles valdkonnas, kes suudaks selle publiku kasvu potensiaalsetele toetajatele maha müüa, sest varem ei olnud ju mida müüa. Ma julgeks loota, et kui nüüd millalgi tuleb ka positiivset emotsiooni tulemuste näol meie jalgpalli ja kogukonnajuhid arenevad tulemustes samamoodi edasi, siis klubid kasutavad ka selle ära ja suudavad astuda sammu toetajate leidmisel edasi.
        Põhimõtteliselt nõus, et pealtvaatajaid on juurde tekkinud, ei vaidle vastu. Kas oskab keegi näiteks tuua võrdluse sisse kossu või võrgu toetamisega ettevõtete poolt. Mulle on jäänud mulje, see võib olla ekslik, et aastate lõikes on kossu ja võrgu puhul ikkagi läbivalt olnud lihtsam toetajaid leida. Kossu puhul ma eeldan, et Kalev/Cramo osalemine ühisliigas muudab sponsoreerimise atraktiivseks, võrgu puhul on erinevaid häid tulemusi välismängudest ette näidata. PL puhul seevastu pole kumbagi kaarit lauale võimalk lüüa.

        Lisaks paradoksaalne on sponsorrahade puhul see, et suuresti on tegemist (vähemalt näiliselt) emotsionaalse rahaga (nagu meeldib APl öelda ja pidevalt toonitada) ja sellist tüüpi raha just nagu pole väga tere-tulnud. Minul isiklikult ei ole ka sellise rahastamise vastu mitte midagi ja arvan, et pigem tulekski püüelda nö. hübriidmudeli poole ja mitte meie olukorras erinevaid variante maha teha.

        Kommentaar


          Minu meelet juba praegused sponsorlussummad on meie mastaabis ikkagi üsna võimsad. Vähemalt need, mis Klaju ja Flora puhul on välja käidud. Rääkida sealjuures pädevuse puudumisest, tundub kahtlane. Peaksin olema ikka päris rahakas ja fanaatiline ettevõtja, et 80 000 ühele klubile aastas välja käia.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Minu meelet juba praegused sponsorlussummad on meie mastaabis ikkagi üsna võimsad. Vähemalt need, mis Klaju ja Flora puhul on välja käidud. Rääkida sealjuures pädevuse puudumisest, tundub kahtlane. Peaksin olema ikka päris rahakas ja fanaatiline ettevõtja, et 80 000 ühele klubile aastas välja käia.
            sellise summaga saab vist küll ainult ühe meie mõistes norm mängija aastapalga ära maksta. klubide peamine probleem on lisafinantside leidmine sponsor- ja reklaamilepingute näol. teleülekanded meil sisse ei too. samuti ka klubisümboolika müük.
            Ses mõttes oleks kindlasti potentsiaal toimiv nn. Balti liiga, kuid kuidas see toimima saada on küsimus.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Tänu KTM reeglile on Piht nüüd Itaalias! Tänu Pohlakule! Zaho oli SUNNITUD Pihti meeskonda toppima, et KTM täita, aga nüüd on välismaal. See, et liiga tase kehv on klubide kasin töö!

              Kommentaar


                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                Tänu KTM reeglile on Piht nüüd Itaalias! Tänu Pohlakule! Zaho oli SUNNITUD Pihti meeskonda toppima, et KTM täita, aga nüüd on välismaal. See, et liiga tase kehv on klubide kasin töö!
                jah nii on, vaielda pole siin miskit, puhas kuldne tõde

                Kommentaar


                  Just saying, mulle kingiti karvane vest nii et.. 😂

                  Kommentaar


                    Vaatasin telekavaataja balaballi pohlaku osa ära ja tekkis palju küsimusi. Kõiki ma ei küsi, aga mina tahaks teada, et kuidas tuleb rahaliselt toime EJL president, kui ta presidendina palka ei saa? Tema jutust tuli välja, et ainus tema sissetulek on, flora poistele arenguvestlusi tehes.
                    Hmm, mis võib tema üks vestlus florale siis sellisel juhul maksta, et ta saaks sealt sellise kopika, et ära elatada ennast.
                    Muide esimeses küsimuses on ilmselt ka vastus, miks keegi teine ei mõtle isegi EJL presidendiks hakata. Kes ikka tahaks teha tööd ilma palgata.
                    Aga ma olen kindel, et ära elatab ta ennast tegelikult EJL rahasi skeemitades.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Vaatasin telekavaataja balaballi pohlaku osa ära ja tekkis palju küsimusi. Kõiki ma ei küsi, aga mina tahaks teada, et kuidas tuleb rahaliselt toime EJL president, kui ta presidendina palka ei saa? Tema jutust tuli välja, et ainus tema sissetulek on, flora poistele arenguvestlusi tehes.
                      Hmm, mis võib tema üks vestlus florale siis sellisel juhul maksta, et ta saaks sealt sellise kopika, et ära elatada ennast.
                      Muide esimeses küsimuses on ilmselt ka vastus, miks keegi teine ei mõtle isegi EJL presidendiks hakata. Kes ikka tahaks teha tööd ilma palgata.
                      Aga ma olen kindel, et ära elatab ta ennast tegelikult EJL rahasi skeemitades.
                      Sport Net Grupp on selle arenguvestluse nimi, mainis seda kunagi pealtnägija loos ka, väitis, et see firma lepib kokku sõprusmänge. Lauslollus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                        Sport Net Grupp on selle arenguvestluse nimi, mainis seda kunagi pealtnägija loos ka, väitis, et see firma lepib kokku sõprusmänge. Lauslollus.
                        AADRESS, KONTAKTID
                        Juriidiline aadress Harjumaa, Tallinn linn, Jalgpalli tn 21, 11312
                        Telefon (+372)6279940, (+372)6279941
                        Koduleht http://artnet.ee, http://sportnetgrupp.ee, http://tre.ee, http://www.fcflora.ee
                        E-post aivar@fcflora.ee, fcflora@fcflora.ee

                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Huvitav kas Aivar@fcflora.ee on endiselt aktiivne email?

                          Kommentaar


                            Siin ajakirjanikke käib küll. Praegusel ajal finants teemad popp kah.
                            Suht huvitav et ettevõtte mis teeb arenguvestlusi, teeb 300k käivet aastas ja bilansimaht 1mil. Keegi võiks vähe uurivat ajakirjandust teha, aruanded saab ju kõik kätte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Siin ajakirjanikke käib küll. Praegusel ajal finants teemad popp kah.
                              Suht huvitav et ettevõtte mis teeb arenguvestlusi, teeb 300k käivet aastas ja bilansimaht 1mil. Keegi võiks vähe uurivat ajakirjandust teha, aruanded saab ju kõik kätte.
                              Mida sa saad sealt kätte... Kui ma tõmblesin siin 3 aastat tagasi suurelt selle teemaga ja postitasin isegi EJL majandusaastaaruande, kus oli pohhuilt kirjas, et muud kulutused 1 000 000 eurot ja polnud midagi lahtigi kirjutatud, siis sa loodad sellise riiulifirma puhul midagi leida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mida sa saad sealt kätte... Kui ma tõmblesin siin 3 aastat tagasi suurelt selle teemaga ja postitasin isegi EJL majandusaastaaruande, kus oli pohhuilt kirjas, et muud kulutused 1 000 000 eurot ja polnud midagi lahtigi kirjutatud, siis sa loodad sellise riiulifirma puhul midagi leida.
                                Kõik on juba käega löönud ilmselgelt jah. Aga ma imestan, et need jalgpalliliidu koosolekud klubide esindajatega alati nii üksmeelsed on. Kas tõesti ei suuda/ei taha näiteks Tehva mingit opositsiooni luua liidus? Kalender sitt, KTM-süsteem sitt jne aga kõik on üksmeeles otsustatud...
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X