320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praegu eeldaks homseid uudiseid Suulsjääri säkkimise osas.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Mis Maguirest saab?
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Üks hooaeg Championshipis kuluks ära küll. Suurpuhastus ja jutud.
        Pada sõimab katelt

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Üks hooaeg Championshipis kuluks ära küll. Suurpuhastus ja jutud.
          Lähme teeme koos ära ?

          Kommentaar


            ManU: Me näitame, kui sitad me olla võime.
            Pool: Hold my beer!
            Või Pool: Anything you can do, I can do better!

            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              ManU: Me näitame, kui sitad me olla võime.
              Pool: Hold my beer!
              Või Pool: Anything you can do, I can do better!
              You'll never walk alone

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Üks hooaeg Championshipis kuluks ära küll. Suurpuhastus ja jutud.
                mauno rsk

                aga no fkk küll. giggsi süü

                Kommentaar


                  Eile lihtsalt paljastusid paljud asjad, mille suhtes oli enne ka kahtlus - selgrootus, plaanitus, toetumine individuaalsetele sooritustele. Rattad hakkasid meeskonnal juba eelmise hooaja lõpus ülitugevalt logisema ja nüüd nad lõpuks tulid ka, kui nad said kerge nõksu Martiali ärasaatmise näol. Kuigi muidugi enne seda juba käis kaitses selline kino, et hoia mütsi kinni.Meeskonnas endiselt puudub liider. Maguire on kapten ainult sellepärast, et tal on vastav pael. Jah, Liverpool otsustas õhtu lõpetuseks anda meile oma õlle hoida aga neil vähemalt on väga kompetentne peatreener, kes selle eilse kortsu ilmselt üsna hästi suudab ära triikida. Kas meil on?

                  Mitmed asjad on kehvasti selle klubiga ning esimese hooga ei näegi väga nende asjade paranemist enne kui klubi eesotsas ei toimu liikumisi.
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    kui midagi positiivset siiis.... esimesed 2 minutit olid tõesti head

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kuskilt ma seisu 1-6 juba mäletan...

                      Õigus jah...

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Cavani ✔
                        Telles ✔
                        Traore ✔(liitub jaanuarist)
                        Pellistri ⏳

                        Dembeled ja asjad vaevalt et lennukile astuvad.

                        Muidu ju ei ole täielikult kohutav aken, aga kus on normaalne keskkaitsja + sellest ma ka aru ei saa, miks kogu akna jooksul ei ole lõhkuva pooliku poole vaadatud. Kuhu iganes kaitsefaasi oleks vaja lõpuks ometi mõnd korralikku psühhopaati, praegused on kõik wussid. Maguire eelmine aasta natuke näitas tahet juhtida, aga Kreeka vanglas tehti tema ka pehmeks. Nii tundub lõpuks sundkäik Henderson platsile visata. Siis on vähemalt platsil keegi, kes sellele kaitsenelikule pidevalt meelde tuletab, millised s*tanikerdised nad on.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          aga kus on normaalne keskkaitsja

                          Kommentaar


                            Jap... Milline võitleja.


                            Õnneks on veel Smalling ja Rojo ka endiselt klubis. Või Kath Phipps Carringtoni vastuvõtulauast. Kui need ressursid ka end ammendavad, siis võime rääkida Jonesist.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Cavani ✔
                              Telles ✔
                              Traore ✔(liitub jaanuarist)
                              Pellistri ⏳

                              Dembeled ja asjad vaevalt et lennukile astuvad.

                              Muidu ju ei ole täielikult kohutav aken, aga kus on normaalne keskkaitsja + sellest ma ka aru ei saa, miks kogu akna jooksul ei ole lõhkuva pooliku poole vaadatud. Kuhu iganes kaitsefaasi oleks vaja lõpuks ometi mõnd korralikku psühhopaati, praegused on kõik wussid. Maguire eelmine aasta natuke näitas tahet juhtida, aga Kreeka vanglas tehti tema ka pehmeks. Nii tundub lõpuks sundkäik Henderson platsile visata. Siis on vähemalt platsil keegi, kes sellele kaitsenelikule pidevalt meelde tuletab, millised s*tanikerdised nad on.

                              Keskkaitsja vaevalt, et kunagi see aken oli plaanis kuna just sai toodud 80 mil mees. Lõhkuva pooliku suhtes jagan arvamust. Küllap ikkagi on lootused McTomnay peal.

                              Cavani puhul - okei, ma pool-lepin selle ostuga. Aga mulle jääb arusaamatuks, miks ta toodi viimasel päeval. Ta on terve suvi olnud vabalt olemas ja kättesaadav. Nüüd tuleb ta kluppi, olles mittemänginud mitu kuud ja alles hakkab end vormi viima. AINUKE seletus sellele, mille ise suutsin välja mõelda on see, et oodati samamoodi akna lõpuni, et äkki õnnestub kedagi müüa, raha saada. Aga kuna seda ei juhtunud siis oli vaja keegi kiiresti ära krabada.
                              Tellese puhul ma reaalselt ei tea, missuguse mängijaga tegu on. Aga noh, kehvemaks ehk ikka kaitse enam minna ei saa..(?)
                              Noorte puhul ma ei ütle midagi. Neid on alati ostetud ning ma ei mäleta, millal viimati keegi neist on end alg11-te kinnitanud (Rashy, Greeny ei loe, sest nad on kohalikud).
                              Tuleb näha ka positiivsust - suutsime üsna suure tõenäosusega järgmist Alexist vältida Dembele näol.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                                Keskkaitsja vaevalt, et kunagi see aken oli plaanis kuna just sai toodud 80 mil mees. Lõhkuva pooliku suhtes jagan arvamust. Küllap ikkagi on lootused McTomnay peal.

                                Cavani puhul - okei, ma pool-lepin selle ostuga. Aga mulle jääb arusaamatuks, miks ta toodi viimasel päeval. Ta on terve suvi olnud vabalt olemas ja kättesaadav. Nüüd tuleb ta kluppi, olles mittemänginud mitu kuud ja alles hakkab end vormi viima. AINUKE seletus sellele, mille ise suutsin välja mõelda on see, et oodati samamoodi akna lõpuni, et äkki õnnestub kedagi müüa, raha saada. Aga kuna seda ei juhtunud siis oli vaja keegi kiiresti ära krabada.
                                Tellese puhul ma reaalselt ei tea, missuguse mängijaga tegu on. Aga noh, kehvemaks ehk ikka kaitse enam minna ei saa..(?)
                                Noorte puhul ma ei ütle midagi. Neid on alati ostetud ning ma ei mäleta, millal viimati keegi neist on end alg11-te kinnitanud (Rashy, Greeny ei loe, sest nad on kohalikud).
                                Tuleb näha ka positiivsust - suutsime üsna suure tõenäosusega järgmist Alexist vältida Dembele näol.
                                Tegemist on pmst väga väga ründava äärekaitsjaga, kes on igasugustest surnud palli situatsioonist suht effektiivne võlur olnud siiani. Kõiksugused crossid karitusalasse ja kauglöögid jms on ta spetsialiteet. Väga atleetlik ja tugev, mitte kõige kiirem, aga täitsa ok.

                                See kuidas kõik see mis ta Portost näitas meile süsteemis välja hakkab näitama, eks näeb. Bruno näol on sealt seni vaid positiivseid vaibe tulnud.

                                Pellestri on suht tundmatu nimi, aga see Amad Diallo Traore on igasuguste scoutimisasjade järgi hetkel hinnatud kui järgmine täielik supertalent. Eriti arvestades, et me maksime ta eest 25+15m* Need 15m on igaugused boonused kõikvõimalikud wonder boy auhinnad jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X