320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Reetur" jookseb ETV-s ja kurat, kus ajab närvi see digilaik. Aastal 2003 ei olnud seda!

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust
      "Reetur" jookseb ETV-s ja kurat, kus ajab närvi see digilaik. Aastal 2003 ei olnud seda!
      +1

      2003 oli alles plaan ja esimesed prototüübid 2004/2005.
      Alles 2011 aastal sai digilaik kõigi kaitseväelaste välivormidele.

      Kommentaar


        Ursula Ratasepp on noor Anu Lamp
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Alles 2011 aastal sai digilaik kõigi kaitseväelaste välivormidele.
          Mu mälu järgi 2012, kuna sõbrad käisid 2011 väes ja olid veel vana vormiga ja mina 2012 sain uue.

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            Mu mälu järgi 2012, kuna sõbrad käisid 2011 väes ja olid veel vana vormiga ja mina 2012 sain uue.
            Võimalik, et minu mälu veab alt või siis kõigile ei jõutud lihtsalt jagada.

            Kommentaar


              2010/2011 käisin mina veel normaalse vormiga, 2011/2012 hakati jagama digi ning 2012/2013 oli see vist enamustel juba.


              Märkasin et see OT
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ei, ei poisid! Mina läksin 2010 ja pääsesin 2011, digivorm jagati meile 2011 talvel ja olime ühed esimesed, kui mitte kõige esimene pataljon Vabariigis. Logistikud siis.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Ei, ei poisid! Mina läksin 2010 ja pääsesin 2011, digivorm jagati meile 2011 talvel ja olime ühed esimesed, kui mitte kõige esimene pataljon Vabariigis. Logistikud siis.
                  Kaader sai kõigepealt. Ajateenijad nii kuis juhtus. Seega erinevad väeosad vōisid olla nii analoogis kui digis samal ajal.
                  308

                  Kommentaar


                    kas kellegil on veel kuskil Ü.Lichtfeldti gifi linki? Otsisin küll Oluliste uudiste alt, aga ei leidnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      kas kellegil on veel kuskil Ü.Lichtfeldti gifi linki? Otsisin küll Oluliste uudiste alt, aga ei leidnud
                      ikka on

                      Kommentaar


                        Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

                        Mul tekkis palju küsimusi.

                        1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

                        2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

                        3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

                        4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

                          Mul tekkis palju küsimusi.

                          1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

                          2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

                          3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

                          4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?
                          Vaatasin samuti uut osa ja tulen sinu mõtetega kaasa.

                          1) Vaata vaid tema hipsterliku särki, mida ta on esimesest osast saati kandnud.

                          2) Maybe teevad seal saates showd ja Toomas peabki selline naistekütt olema.

                          3) Kindlasti nad heidivad juba üksteist varasemast elust. Üleüldse tundub, et see Viktoria arvab, et see on tema saade.

                          4) Vaata see osa uuesti tähelepanelikult läbi. Mulle tundub küll, et Viktorial on sinikas silma all pihitoas kaamera ees ja ühes teises kaadris, kus istusid köögi laua taga, siis paistis, et sinikat on puuderdatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

                            Mul tekkis palju küsimusi.

                            1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

                            4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?
                            Stsenarist on hipi ja patsifist. Make love not war.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

                              Mul tekkis palju küsimusi.

                              1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

                              2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

                              3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

                              4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?
                              Kuidas sa suudad 😂? Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt. ( Üldse pole reality inimene)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kuidas sa suudad 😂? Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt. ( Üldse pole reality inimene)
                                Soovitaks Manu agooniat tekitavate tulemuste kõrvale natuke kodumaist meelelahutust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X