320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat ei saagi Ronaltsi näha Barca vastu mängimas esimeses mängus :S

    pidi ju ulme keha ja kõike olema kaua tal see viirus kestab

    mismoodi üldse mõnel kestab viirus kauem nagu Dybalal? Ja eesti tahtis veel 14-lt päevalt lühemaks teha karantiini aega.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
      kurat ei saagi Ronaltsi näha Barca vastu mängimas esimeses mängus :S

      pidi ju ulme keha ja kõike olema kaua tal see viirus kestab

      mismoodi üldse mõnel kestab viirus kauem nagu Dybalal? Ja eesti tahtis veel 14-lt päevalt lühemaks teha karantiini aega.
      Võiks juba terveks saada jah, platsil on hetkel selgelt tunda, et meeskonnal on liider puudu.

      Aga kuidas on karantiini lühendamine seotud viiruse kestvusega? Karantiin on ikka selleks, et esmased sümptomid peaksid selle ajaga välja paistma hakkama. Haige inimene lastakse nagunii alles siis isolatsioonist välja kui tervis korras, mis sportlaste puhul tähendab negatiivset testi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        see oli Verona ja Crotone mängu eest või ainult ühe?
        see oli ainult Crotone. Hellas Verona eest tuli veel 25k.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          50k eest peaks saama päris mitu lambipenaltit täpselt siis kui vaja läheb. #Agnelli gonna telli

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            50k eest peaks saama päris mitu lambipenaltit täpselt siis kui vaja läheb. #Agnelli gonna telli
            Mine tee harakiri.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kas Agnelli on Interi fännidele nagu Perez hispaanias barca meestele, et kohtunikud on kinnimakstud ja kõik need vandenõud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kas Agnelli on Interi fännidele nagu Perez hispaanias barca meestele, et kohtunikud on kinnimakstud ja kõik need vandenõud?
                mm Interi fännid pole targad va üks neist aga ma ei ütle kes.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mine tee harakiri.
                  Ououou see oli mulle pühendatud ekstra Liverpooli fännide poolt. Palun kasuta muid väljendeid Interi fännide jaoks. Aitäh.

                  Kommentaar


                    Vaikseks jäänud siin....

                    Nii halba Juventust ei mäletagi kui see hooaeg
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Jõuluvanale soovid valmis kirjutatud? Sarriball kuuse alla.

                      Kommentaar


                        No mulle ju öeldi, et ei tohi Pirloballi kritiseerida...

                        Ühest küljest polnud Barcelonagi vastu mäng liialt hull. Oleks Morata mõnes suluseisu olukorras olnud 10 cm tagapool, siis võinuks matš saada hoopis teise ilme. Aga oleksid ei loe. Mis see Morata saldo sellel hooajal on? Kolm löödud väravat ja kuus või seitse ülinapi suluseisu tõttu (enamasti VARiga) äravõetud kolli. Müstiline. Enam ei teagi, kas see on ebaõnn või siis hispaanlane peaks hoolsam olema.

                        Omalaadne saldo on ka kuues mängus teenitud kolm punast kaarti. Taaskord koht, kus võiks rääkida ebaõnnest või millest iganes, aga reaalsuses on see ikkagi jalgpallurite pask ja vähene hoolsus. Üldiselt võib ju nukrates tulemustes leida väga asjalikke vabandusi. Puudu on Ronaldo, de Ligt ja Sandro, kes kõik on Juventusele ülimalt olulised mängijad ja loomulikult on Pirlol olnud vähe aega ja polnud pre-seasonit, aga...

                        Viimastes kohtumistes on positiivseid perioode olnud olematut. Jah, natuke on olnud ka ebaõnne, aga tiim ei suuda mänge kontrollida. Pohui kas vastas on Crotone või Barcelona või keegi kolmas. Ründes on justkui võõrkehad, kes ei tea, mida kaaslased teevad ja midagi asist juhtub vaid individuaalse meisterlikkuse pealt. Sellest ma parem ei räägigi, et see rünnakute alustamine on nii kuradi aeglane, et paha hakkab. Kõige hullemad on muidugi need hetked, kui pall kaotatakse ja ühtäkki on kaitses tühi väli ja sitaks ruumi, mida suudab isegi paganama Crotone hõlpsalt ära kasutada. Täielik kaos.

                        Keda võib üldse senise hooaja põhjal kiita? Šešni on oma ära teinud, Danilo on olnud väga okei, Morata üllatavalt hea ja Kulusevski on möllanud korralikult, kuigi Barcelona vastu oli temagi pask. Ülejäänud tiim on lati kolinal maha ajanud. Ja enam vist ei saa rääkida ka "Pirlo vajab aega" juttu, sest kohe on käes november. Ma saan aru, mida Pirlo teha tahab, aga see lihtsalt ei toimi ja platsil toimuv peaks olema lihtsam, kiirem ja loogilisem. Lisaks peaks ära kasutama mängijate tugevaimad oskused, sest praegu on mitmed pallurid süsteemi ohvrid.

                        Õnneks on järgmised kaks kohtumist Spezia ja Ferenchvarosega, mistap saab seda Pirloballi veel paika loksutada. Ja ühel hetkel tuleb Ronaldo tagasi, kes hakkab taas seda tiimi seljas tassima. Kuid tänase päeva seis teeb siiski päris murelikuks. Aga, noh, mis seal ikka. Loodame, et see asi läheb tööle, sest koosseisu ja mängumehi tegelikult on.

                        Kommentaar


                          alVARo Morata.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            L ma˛oor Euroopas on olnud gobbi aegumatu hitt. dirigente võiks Itaalia publikule ka seda juurutada. näiteks kümne linna turnee käigus.


                            saan ma õigesti aru, et Berna on mu uus lemmiksmängija gobbis?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              See viimane sulg oli küll nüüd lamp. Seal ei olnud ju mingit eelist tegelikult. A muidu päris pehme mäng suurelt Juvelt. Barca ei ole ju tugev praegu, aga eile tundus hea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                saan ma õigesti aru, et Berna on mu uus lemmiksmängija gobbis?
                                Valik üsna pädev. Antud video puhul tasub ära mainida, et tegu oli kohtumise viimaste minutitega, seis Crotone vastu oli 1 : 1 ja (vähemuses) Juventus vajas väravat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X