320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Tean mõnda ilma sümptomiteta inimest, kes on selle lihtsalt üle lasnud. Ei võtnud nendega keegi hiljem ühendust.
    Sain homseks, aga saaks ka täna ära käia. Tahaks lihtsalt ära vahetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
      Sain homseks, aga saaks ka täna ära käia. Tahaks lihtsalt ära vahetada.
      Mine lihtsalt kohale, ära ei aja.
      Ise käisin ka "valel" ajal, tehti kiiresti ära ja probleemi polnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        Mine lihtsalt kohale, ära ei aja.
        Ise käisin ka "valel" ajal, tehti kiiresti ära ja probleemi polnud.
        A lõpuks sain ikka vahetatud ametlikult peale pikka ootamist telefoni otsas

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kui ma teen pangas enda säästu kontole ülekande ja pank tahab 16 senti ülekande teenuse eest, mille teen enda teisele kontole, mis mõlemad on SEBis, kas see on märk, et ma peaks panka vahetama? või ma olen liiga juut, et arvan, et selline asi pole okei? Saaks aru, kui teen ülekande kellegile vms sealt teenustasu, aga no iseenda säästu kontole....
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              ilmselgelt, swedis ja lhvs liiguta kasvõi euro kaupa päevas oma kontode vahel tasuta

              ma veel polegi aru saanud, mis see põhjus on, miks SEB kliendid ollakse

              Kommentaar


                LHV on kõige parem pank igapäevaseks kasutamiseks. Soovitan siis juba jalgpallikaarti ka. Iga makse pealt sinu valitud klubi teenib 10 senti.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kuidas see lapse jalkatrennide vanuseteema on? Et kui sündinud mingi 30. dets 2014, siis 2015 aasta noorematega samasse trenni ei saa või on see suht suva?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuidas see lapse jalkatrennide vanuseteema on? Et kui sündinud mingi 30. dets 2014, siis 2015 aasta noorematega samasse trenni ei saa või on see suht suva?
                    Ma ei usu, et keegi teda ära ajab, aga võistelda 2015. a sündinutega ei tohi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuidas see lapse jalkatrennide vanuseteema on? Et kui sündinud mingi 30. dets 2014, siis 2015 aasta noorematega samasse trenni ei saa või on see suht suva?
                      See oleneb enamasti grupi tasemest klubis, kuid sellise sünniaastaga poisi jaoks on 2015 grupis treenimine vägagi okei.

                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma ei usu, et keegi teda ära ajab, aga võistelda 2015. a sündinutega ei tohi.
                      Miks ei tohi? Aasta teises pooles sündinud lapsed just võivad enamus vanusegruppides kui mälu ei peta. Kui just pole liiga, siis ei ole ilmselt probleemi ka aasta alguses sündinud poisiga, kui ta teistest just märkimisväärselt tugevam pole.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuidas see lapse jalkatrennide vanuseteema on? Et kui sündinud mingi 30. dets 2014, siis 2015 aasta noorematega samasse trenni ei saa või on see suht suva?
                        Pohhui see aastakäik, aga vii ikkagi Florasse, siis ehk saad kunagi ikkagi lapsele koondisemängudel kaasa elada. Muidu muutud veel sama kibestunuks kui Taavi Usta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Pohhui see aastakäik, aga vii ikkagi Florasse, siis ehk saad kunagi ikkagi lapsele koondisemängudel kaasa elada. Muidu muutud veel sama kibestunuks kui Taavi Usta.
                          Saatsin Florasse kaks korda sama küsimusega kirja. Siiamaani pole vastatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Saatsin Florasse kaks korda sama küsimusega kirja. Siiamaani pole vastatud
                            Põhisatsile?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Põhisatsile?
                              Mkm, see noored@fcflora.ee

                              Kommentaar


                                kas vallalised jalkaemad on Eestis teemaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X