320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tuleb üleriiklik stats kõne Oslost iga kuu pmtselt, aga ma panen ära alati. Täna helistati mulle 2 korda Bergeni ülikoolist. 100% mingi statsi teema, a ma ei võtnud vastu!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Osadele helistatakse pidevalt, osad panevad lihtsalt alati kõne ära ja osad ei tea üldse küsitlusest midagi? 1000t kindlat küsitlusele vastajat ei näita mingisugust objektiivsust. Teatud sorti inimesed ei tahagi tegeleda ühegi küsitlustega ja nii ei saa ka sealt mingit infot. USAs ainult 8% vastavad nende pollijate kõnedele. Samuti ei julge osad inimesed teatud asju rääkida. 1000 inimese sample 85% ulatuses telefoniküsitluse järgi ei ole kindlasti parim teaduslik viis. Inimestel on lihtsalt väga ebamugav öelda kellegile isiklikult telefonis, et nad valiksid Trumpi poolt.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          kuidas muidu kaala, täna tuleb magamata öö ja ärevus sees? paar kilo easy money on tulemas?

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Miks ta siis ei ole vajalik? See rõhutab, et keskmise Eestimaalasega võrreldes on suur erinevus.
            Kuivõrd on alati vajalik vrd keskmise eestlasega? Küsitlus näitab, et venelased toetavad üsna võrdses määras Bidenit või Trumpi, paljud pole võtnud seisu-või lamamiskohta. Peamine vaid on aga rõhutamaks, kui erinevad on aga venelased.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Meil räägitakse Bideni 52% vs 43% edust. Kust see vöetakse? national poll pani eelmine kord nii mööda kui annab ja nüüd peaks seda uuesti usaldama? On palju teisi pollstereid, kes ennustasid häälteseisu üsna täpselt ja möni nägi ka Trumpi võitu ette. Hetkeseisud:


              Given that polls largely mispredicted the outcome of the 2016 US presidential election, there is reason to doubt their accuracy for the current 2020 election.

              President Trump and Democrat Joe Biden are in a near tie in Rasmussen Reports’ final White House Watch survey before Election Day.

              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Osadele helistatakse pidevalt, osad panevad lihtsalt alati kõne ära ja osad ei tea üldse küsitlusest midagi? 1000t kindlat küsitlusele vastajat ei näita mingisugust objektiivsust. Teatud sorti inimesed ei tahagi tegeleda ühegi küsitlustega ja nii ei saa ka sealt mingit infot. USAs ainult 8% vastavad nende pollijate kõnedele. Samuti ei julge osad inimesed teatud asju rääkida. 1000 inimese sample 85% ulatuses telefoniküsitluse järgi ei ole kindlasti parim teaduslik viis. Inimestel on lihtsalt väga ebamugav öelda kellegile isiklikult telefonis, et nad valiksid Trumpi poolt.
                Soovitus: võta eraõpetaja ja õpi tõenäosust.

                "1000t kindlat küsitlusele vastajat ei näita mingisugust objektiivsust" räige vale.

                Sinu väljamõeldud teooriad ei ole ka pigem õiged, et inimestel on ebamugav öelda, et valiksid trumpi.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Meil räägitakse Bideni 52% vs 43% edust. Kust see vöetakse? national poll pani eelmine kord nii mööda kui annab ja nüüd peaks seda uuesti usaldama? On palju teisi pollstereid, kes näid ennustasid häälteseisu üsna täpselt ja möni nägi ka Trumpi võitu ette. Hetkeseisud:

                  twitter.com/RobertCahaly/status/1323532645054242816/photo/1
                  Given that polls largely mispredicted the outcome of the 2016 US presidential election, there is reason to doubt their accuracy for the current 2020 election.

                  President Trump and Democrat Joe Biden are in a near tie in Rasmussen Reports’ final White House Watch survey before Election Day.

                  https://twitter.com/StatesPoll/statu...94657465094144
                  Jumal küll, oota natuke ja siis saame anda hinnangu, kui täpsed miskid pollid olid ja kas 2016 oli suht erandlik või mitte. Milleks vehkida viimasel päeval rasmussenidega, varsti tulemus käes.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Jumal küll, oota natuke ja siis saame anda hinnangu, kui täpsed miskid pollid olid ja kas 2016 oli suht erandlik või mitte. Milleks vehkida viimasel päeval rasmussenidega, varsti tulemus käes.
                    Seda tulemust sa täna ega homme ei saa, kui just ühel poolel jöhker edu pole. Pennsylvania hääled saab heal juhul reedeks loetud, et see ei oleks enam määrav peaks üks pool köik teised 50-50 osariigid Vöitma. Samuti ütles Biden otse välja, et mitte mingil vöimalikul moel täna õhtul Trumpi presidendiks ei saa valida, viidates siis sellele häältelugemise protsessile, mis tänu uuele hääletussüsteemile vötab aega terve igaviku ja tähendab tohutuid kohtuprotsesse. Osariigi kuberner ei vöta lihtsalt hääletustulemust vastu.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Seda tulemust sa täna ega homme ei saa, kui just ühel poolel jöhker edu pole. Pennsylvania hääled saab heal juhul reedeks loetud, et see ei oleks enam määrav peaks üks pool köik teised 50-50 osariigid Vöitma. Samuti ütles Biden otse välja, et mitte mingil vöimalikul moel täna õhtul Trumpi presidendiks ei saa valida, viidates siis sellele häältelugemise protsessile, mis tänu uuele hääletussüsteemile vötab aega terve igaviku ja tähendab tohutuid kohtuprotsesse. Osariigi kuberner ei vöta lihtsalt hääletustulemust vastu.
                      +1

                      Täna ei pruugi tõesti miskit veel selguda ja see kõik võib veel päevi/nädalaid venida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Soovitus: võta eraõpetaja ja õpi tõenäosust.

                        "1000t kindlat küsitlusele vastajat ei näita mingisugust objektiivsust" räige vale.

                        Sinu väljamõeldud teooriad ei ole ka pigem õiged, et inimestel on ebamugav öelda, et valiksid trumpi.
                        Ma tean töenäosust hästi, kasutan seda proffesionaalselt. No joke.

                        Kindlatel valijatel on ka kindlad seisukohad. Kui see oleks täiesti random ja 100% anonüümne küsitlus, siis oleks see päris hea sample. Kui väga aga tahaks mingi üksikema kuskil äärelinnas öelda oojaa ma valiksin Trumpi, kui sinusugune on valmis kohe rassistiks, homofoobiks ja natsiks söimama ning vöimalusel laseksid töölt lahti? Lihtsam on valetada vöi ignoda, sest kasutegurit ei ole ja kahju vöib oi kui palju teha. Ka siin teems on räägitud nö. salajastest Ekre ja Trumpi valijatest. Oled automaatselt loll ja väheharitud, kellega hea ülbitseda ja keda mönitada. Keegi ei taha ennast sellise kuvandiga siduda.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          Reaalselt palju siin foorumis on neid , kelle käest need agentuurid iga nädalaselt arvamust küsivad ?
                          Minu käest küsib Norstat keskeltläbi 4-5 korda kuus erinevaid küsitlusi. Kunagi helistati, küsiti midagi ja siis, et kas võivad edaspidi ka saata mulle. Olen vastanud teemadel poliitikast kuni....kas olete seda reklaami tänaval näinud.

                          -e- kord aastas satub koju ka Emori? küsitleja. Need lasen ka alati viisakalt tuppa.

                          Kommentaar


                            kas Yeezust saab seekord valida? vahepeal ta midagi kobises, et kandideerib?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Minu käest küsib Norstat keskeltläbi 4-5 korda kuus erinevaid küsitlusi. Kunagi helistati, küsiti midagi ja siis, et kas võivad edaspidi ka saata mulle. Olen vastanud teemadel poliitikast kuni....kas olete seda reklaami tänaval näinud.

                              -e- kord aastas satub koju ka Emori? küsitleja. Need lasen ka alati viisakalt tuppa.
                              Sa oled hea inimene.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X