320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kas vallalised jalkaemad on Eestis teemaks?
    nad on igal pool teemaks, eriti kui noortetreener oled
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Mida nooremad lapsed seda nooremad emad

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mini-Mõnu peale esimest trenni juba paremaks inimeseks kasvamas ning Papa-Mõnule protsessist jutustamas.

        Kommentaar


          Kas ühe isikukoodiga saab siduda mitu Mobiil-Id numbrit?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Kas ühe isikukoodiga saab siduda mitu Mobiil-Id numbrit?
            kunagi sai teliast uuritud, et ehk veidi aegunud info aga öeldi, et ühe isikuga saab seotud olla aint üks sim sertifikaat

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              kunagi sai teliast uuritud, et ehk veidi aegunud info aga öeldi, et ühe isikuga saab seotud olla aint üks sim sertifikaat
              räägi mulle parem, et miks City sel hooajal nii mannetu on olnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Mini-Mõnu peale esimest trenni juba paremaks inimeseks kasvamas ning Papa-Mõnule protsessist jutustamas.

                Mini-Mõnu teatas enne trenni, et ta ei julge minna ja nii toksis omaette. Heaks inimeseks kasvas samal ajal mingi vinge tätoveeritud jõrmisa laps, kes saadeti trenni esimestel minutitel jämedat hõbeketti kaelast ära võtma...

                Kommentaar


                  mini-mõnu kõlab nagu släng, mis tähistab väikese sõrme rosinasse pistmist vahekorra ajal...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mini-Mõnu teatas enne trenni, et ta ei julge minna ja nii toksis omaette. Heaks inimeseks kasvas samal ajal mingi vinge tätoveeritud jõrmisa laps, kes saadeti trenni esimestel minutitel jämedat hõbeketti kaelast ära võtma...
                    Lapsel jäme hõbekett kaelas?

                    Samas ma olen ka jõrmisa laps ja mul oli hõbekett kunagi täitsa olemas aga häääääääästi peenike muidugi + põhikooli lõpetamise puhul kingiti massiivne klotser, seega täitsa võimalik vast. Õnneks mind see stiil ei paelunud, piilusin telekast sarja "Kelmid Ja Pühakud", kandsin turtlenecki ja pühapäeviti käisin teatris, kontsertitel või piknikel terve perega (Mini-Pints keeldus pühapäeviti kodus söömast, sest oli kusagilt näinud/kuulnud, et siis tuleb välja minna - tihti tehti võileivad kaasa ja sõideti mereäärde kusagile Mändjala kanti või mindi Kuursaali kohvikusse).

                    Eks esimesed trennid võivadki hirmsad olla, kui mõnda tuttavat nägu juba ees pole.

                    Kommentaar


                      Kuidas on õige?
                      Kas kass mjäub või njäub? Või on õige kass teeb näju\mnjäu?

                      Kommentaar


                        Kottidega mjäub, ilma njäub ja bi mnjäub.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                          Kuidas on õige?
                          Kas kass mjäub või njäub? Või on õige kass teeb näju\mnjäu?
                          ÕS teeb hoopis mäu ja näu.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kottidega mjäub, ilma njäub ja bi mnjäub.
                            Bi on lõigatud kass?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                              Bi on lõigatud kass?
                              Soeng sugu ei muuda.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                pimedas ei pane absull tähele, et Tondi K Rautas peab parkimiskella panema, käisin reaalselt kolm minutit sees ja mingi segi sittunud sitapea oli juba trahvi kojamehed vahele pannud. Mis nende leppeTrahvidega on, mõtekam vaidlustada või midagi muud teha?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X