320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et nüüd võiks selle jama kalevi alla panna, sest mis siis saab, kui mingi ime läbi ikkagi Trump presidendiks saab. Siis oleme ju lausa pasa sees.

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Seda tänaseks kurikuulsat Tre Raadio Ekre raadiosaadet oli mul võimalus tihedalt kuulata aastaid enne seda, kui nad valitsusse pääsesid. Tooaeg oli see laupäeva hommikuti ja sobis hästi laisa, nädalavahetusele sattunud tööpäeva möödasaatmiseks.
      Kuigi propagandakanal oli see ka siis, on tänane fookus liikunud koos sabade ja karvadega sinna, et saaks mingisuguse iba ajamisega pilti jälle nädalaks. Võib olla tõsi, et sellega varjatakse oma sisulist tegevusetust koalitsioonis.
      Kas jutt tegevusetusest pole veidi liialdatud? EKRE eestvedamisel on alandatud mitmeid inimeste ja ettevõtete elujärge mõjutavaid aktsiise. Koalitsioonil õnnestus läbi viia pensionireform, mis potentsiaalselt suurendab Eesti inimeste finantsteadlikkust ning annab võimaluse ise otsustada oma raha üle ja paneb pangad tegutsema selle nimel, et pensionifondid rentaablid oleksid. Samuti ka käima pandud jalgpallihallide projekt ja esimesi reaalseid samme tehakse ka põhimaanteede neljarealisteks ehitamiseks.
      Opositsioon jätab nende lõputute umbusaldamistega mulje, et muuga ei tegeleta ja varjutatakse ka oma positiivset programmi, kui seda üldse on.

      Kommentaar


        Kas keegi tahab selgitada, et Kui teistel esindavad arvamust president, peaminister, kroonprints ja supreme leader siis miks eestlastel peetakse arvamusesindajaks siseministrit? Kui see nii häbiväärne seisukoht on, miks siis ei vöiks kasutada peaministri vöi Presidendi oma nagu seda arvestatakse teiste riikide puhul? Peakski, seda enam et siseminister ajas mingit paska. President ju mingi önnitluse ka tegi. Ma olen kindel, et on veel riike, kus möni minister ei hüppaks veel Bidenit önnitlema vöi mainiks midagi pettusest kuskil lambi raadiosaates, aga selle sisu ei söödeta kandikul USA meediale, et vot näed siin selline seisukoht meie riigi esindajalt.

        Jääb mulje, et see oli lihtsalt opositsiooni lüke Helmed maha vötta ja kui oleks peetud seda arvamust suureks ohuks Eesti julgeolekule, siis oleks ju kasutatud presidendi sönavöttu
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Kas keegi tahab selgitada, et Kui teistel esindavad arvamust president, peaminister, kroonprints ja supreme leader siis miks eestlastel peetakse arvamusesindajaks siseministrit? Kui see nii häbiväärne seisukoht on, miks siis ei vöiks kasutada peaministri vöi Presidendi oma nagu seda arvestatakse teiste riikide puhul? Peakski, seda enam et siseminister ajaks mingit paska. President ju mingi önnitluse ka tegi. Ma olen kindel, et on veel riike, kus möni minister ei hüppaks veel Bidenit önnitlema vöi mainiks midagi pettusest kuskil lambi raadiosaates, aga selle sisu ei söödeta kandikul USA meediale, et vot näed siin selline seisukoht meie riigi esindajalt.
          Kui vana ront nii rumal on, et ta närakaid ja korrumpeerunud tüüpe taga ajab, siis on pigem tegu ikka sisepoliitilise eutanaasiaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Kas jutt tegevusetusest pole veidi liialdatud? EKRE eestvedamisel on alandatud mitmeid inimeste ja ettevõtete elujärge mõjutavaid aktsiise. Koalitsioonil õnnestus läbi viia pensionireform, mis potentsiaalselt suurendab Eesti inimeste finantsteadlikkust ning annab võimaluse ise otsustada oma raha üle ja paneb pangad tegutsema selle nimel, et pensionifondid rentaablid oleksid. Samuti ka käima pandud jalgpallihallide projekt ja esimesi reaalseid samme tehakse ka põhimaanteede neljarealisteks ehitamiseks.
            Opositsioon jätab nende lõputute umbusaldamistega mulje, et muuga ei tegeleta ja varjutatakse ka oma positiivset programmi, kui seda üldse on.
            Põhimõtteliselt saab tuba läbi lukuaugu kah värvida, jah...
            Ja see, et need muud asjad on tegemises "EKRE" eestvedamisel on kah kahtlase väärtusega lause...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui vana ront nii rumal on, et ta närakaid ja korrumpeerunud tüüpe taga ajab, siis on pigem tegu ikka sisepoliitilise eutanaasiaga.
              Just seda ma mötlengi. Aga hetkel kasutatakse selleks välismeediat, mis on päris dick move
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Huvitav kodune ülesanne, mitut EU või muude liitlaste siseministrit suudad peast nime ja nägupidi nimetada. Mina suudan 4, suure pingutusega ehk veel ühe või kaks nuputaks välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Huvitav kodune ülesanne, mitut EU või muude liitlaste siseministrit suudad peast nime ja nägupidi nimetada. Mina suudan 4, suure pingutusega ehk veel ühe või kaks nuputaks välja.
                  Mis tähtsust seal on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Kas jutt tegevusetusest pole veidi liialdatud? EKRE eestvedamisel on alandatud mitmeid inimeste ja ettevõtete elujärge mõjutavaid aktsiise. Koalitsioonil õnnestus läbi viia pensionireform, mis potentsiaalselt suurendab Eesti inimeste finantsteadlikkust ning annab võimaluse ise otsustada oma raha üle ja paneb pangad tegutsema selle nimel, et pensionifondid rentaablid oleksid. Samuti ka käima pandud jalgpallihallide projekt ja esimesi reaalseid samme tehakse ka põhimaanteede neljarealisteks ehitamiseks.
                    Opositsioon jätab nende lõputute umbusaldamistega mulje, et muuga ei tegeleta ja varjutatakse ka oma positiivset programmi, kui seda üldse on.
                    Aktsiisid - yes! Näe olin juba unustanud, valija mälu on ju ikka haugist. Aga ülejäänud võrdled sa juba koalitsiooni töövõite, kui vaadata ainult ekre endi suuri lubadusi siis hõljub õhus ikka suures osas õhk.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Aktsiisid - yes! Näe olin juba unustanud, valija mälu on ju ikka haugist. Aga ülejäänud võrdled sa juba koalitsiooni töövõite, kui vaadata ainult ekre endi suuri lubadusi siis hõljub õhus ikka suures osas õhk.
                      Referendum ju tuleb!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mis tähtsust seal on?
                        Polegi, aga siis peaks ka BBC´le kirjutama, et kuulge meil on president ka tegelt peale suvaministri
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Tegelikult mul oli paar väikest tähelepanekut sellega seoses, aga kuna mu spirituaalsed liidrid saavad igal pool viimasel ajal lööke sisse, siis ma olen igaks juhuks hästi tasa. Pannakse veel kuskile nimekirja või nii...

                          Kommentaar


                            Siin pole ju küsimus, kellel on suurem, vaid see, kes välja tõmbas ja lehvitas. Ja siseminister pole suvaminister.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Siin pole ju küsimus, kellel on suurem, vaid see, kes välja tõmbas ja lehvitas. Ja siseminister pole suvaminister.
                              Kaljulaid üleeile: Warm congratulations to @JoeBiden and @KamalaHarris! Estonia and the United States remain strong allies and committed partners. Looking forward to continuing the excellent Estonian-American bond.

                              Ratas üleeile: Palju õnne, Joe Biden ja Kamala Harris ajaloolise võidu puhul! Ameerika Ühendriigid on Eesti jaoks väga oluline liitlane ja lähedane sõber. Meie hea ja tihe koostöö Ameerika Ühendriikidega jätkub.

                              Helmed päev hiljem kuskil lambiraadios arutavad oma nägemust.

                              Mötle nüüd ise, mis on tähtsam, kas Presidendi ja peaministri önnitlus vöi siseministri pläkutamine päev hiljem TRE raadios?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Kaljulaid üleeile: Warm congratulations to @JoeBiden and @KamalaHarris! Estonia and the United States remain strong allies and committed partners. Looking forward to continuing the excellent Estonian-American bond.

                                Ratas üleeile: Palju õnne, Joe Biden ja Kamala Harris ajaloolise võidu puhul! Ameerika Ühendriigid on Eesti jaoks väga oluline liitlane ja lähedane sõber. Meie hea ja tihe koostöö Ameerika Ühendriikidega jätkub.

                                Helmed päev hiljem kuskil lambiraadios arutavad oma nägemust.

                                Mötle nüüd ise, mis on tähtsam, kas Presidendi ja peaministri önnitlus vöi siseministri pläkutamine päev hiljem TRE raadios?
                                Siseministri pläkutamine jõudis tee Usa top 5 ajalehte ja suurimasse poliitilisse väljaandesse ning see loob 99% kogu kuvandist. Sellest võiks nagu arusaada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X