320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Siseministri pläkutamine jõudis tee Usa top 5 ajalehte ja suurimasse poliitilisse väljaandesse ning see loob 99% kogu kuvandist. Sellest võiks nagu arusaada.
    Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
      Oota, aga kust sa võtad, et see ette söödeti mitte, et Washington Post seda ise üles ei korjanud meie meediast?

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
        Kuidas siis jõudis? Et meie oleme lollid, aga, näe, teised räägivad sellest! Nende süü!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Siseministri pläkutamine jõudis tee Usa top 5 ajalehte ja suurimasse poliitilisse väljaandesse ning see loob 99% kogu kuvandist. Sellest võiks nagu arusaada.
          Aga miks ei jõudnud sinna top 5 väljaannetesse sarnane lahmimine Trumpi suunas, teema oli ju täpselt sama. Julgeolekugarant ja väikesed tigedad idaeurooplased plõksimas. See on kogu asja tuum. Vana Kaabu loomulikult soolas üle, sellest saavad kõik aru. Kui ta poleks suuska saanud selle möla eest oleks eksminister Korb väga õnnetult ennast tundnud ja õigusega.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
            Mis vahet sel on?
            Kui nimetatud seik valituks osutus, siis ju oli toimetuse arvates piisavalt märkimisväärne.
            Ükskõik mis teedpidi see sinna jõudis, siis ajalehel on piisavalt muidki teemasid millest kirjutada. Vaevalt kellegi semusuhte pärast see trükitud sai.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Oota, aga kust sa võtad, et see ette söödeti mitte, et Washington Post seda ise üles ei korjanud meie meediast?
              Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
                Kui WP poleks kirjutanud, siis oleks igati okei avaldus olnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
                  Kui sulle sünnipäeval sugulased-tuttavad õnne soovivad, siis ei pane sa seda ilmselt tähelegi - kui aga tädi Maali tuleb ja sulle sünnipäeva puhul keset põrandat situb, siis mäletad seda aastaid.

                  Negatiivne käitumine toob alati rohkem tähelepanu kui positiivne, võiksid ju sellest aru saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kas keegi tahab selgitada, et Kui teistel esindavad arvamust president, peaminister, kroonprints ja supreme leader siis miks eestlastel peetakse arvamusesindajaks siseministrit? Kui see nii häbiväärne seisukoht on, miks siis ei vöiks kasutada peaministri vöi Presidendi oma nagu seda arvestatakse teiste riikide puhul? Peakski, seda enam et siseminister ajas mingit paska. President ju mingi önnitluse ka tegi. Ma olen kindel, et on veel riike, kus möni minister ei hüppaks veel Bidenit önnitlema vöi mainiks midagi pettusest kuskil lambi raadiosaates, aga selle sisu ei söödeta kandikul USA meediale, et vot näed siin selline seisukoht meie riigi esindajalt.

                    Jääb mulje, et see oli lihtsalt opositsiooni lüke Helmed maha vötta ja kui oleks peetud seda arvamust suureks ohuks Eesti julgeolekule, siis oleks ju kasutatud presidendi sönavöttu
                    Bolditus osas julgen kahelda, aga kui eksin siis kindlasti sa käid siin mõne näite välja varsti mõnest respektaablist riigist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
                      A miks peab miski teisest tähtsam olema?
                      Õnnitlusi lendas peale igast uksest ja aknast, sellisel juhul pidanuks kõik avaldama?
                      Soppa ja solvamist aga kordades vähem, teatud riigid (ministrid) otsustasid üldse vait olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
                        Ma ütleks nii, et peaministritel ja presidentidel on eetiline kohustus õnnitleda suurriikide värskelt valitud juhte valimiste võitmise puhul. Riigi siseminister, kelle haldusalas on sisejulgeolek, kodakondsus ja identiteedihaldus jms ning ütleb et valimisi on võltsitud, võiks olla selle koha pealt vähe pädevama sõnaga, sest tema puhul peaks olema tegemist spetsiifikat paremini tundva isikuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ma ei viitsi rohkem arutada. Küllap siis siseministri avaldused on tähtsamad kui peaministri ja presidendi omad.
                          Kaala, cmoon nüüd!
                          Kui nii pöörast ja hulumeelset pläma ajab nii märkimisväärne inimene nagu mingi riigi siseminister, siis on sellel uudisväärtus. Olgu või see riik nii väike kui Eesti.

                          Tuleta meelde, küllap oled ka sa varemgi näinud naljakate või hullumeelsete väljaütlemistega riigiisade kohta uudiseid
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            See kõik meenutab veits mingit maffia-saagat, kus ühe pere mingi must notsu ütleb/teeb midagi halvasti ja siis on kõik korraga perses - mehed 100-ks aastaks madratsitel, keegi omavahel ei räägi, ainult notitakse jne.

                            Et nuh, kui riikide vahelised suhted on nõnna ahtakesed, siis me oleme tõesti perses ja mida kuradit eelmine põlvkond tegi?

                            Mul jookseb pähe vaid Vanamehe: "Mart, Mart türa Mart!"

                            Ah-jaa, kas saaks kuidagi nii, et Ilves sõna ei saaks?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Noh, küss ei ole "tegemises/ütlemises" ainult, vaid selles, kas riik/valitsus nö kiidab heaks sellise suhtumise või mitte. Praegu, õnneks, on tehtud sammud näitamaks, et ei kiida heaks ja see pole mitte meie riigi seisukoht, vaid tõesti, ühe härrasmehe (ja tema jüngrite) soolo.

                              Kommentaar


                                kuulge milline see USA vaba meedia on millest Helmed siin räägivad? huvitav oleks ka silm peale visata
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X