320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samal teemal, minu jaoks jääb endiselt üpris selgusetuks kuidas nn "konservatiivid" või "rahvuslased" üldse mingit koostööd teha saavad. Kas pole mitte nende peamine agenda ju see, et mis iganes riik/rahvus, mida nad esindavad, on kõige parem ja ülim ja selle huvid on A ja O ja keegi teine pole oluline.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Pikk lõim (klikkige lahti) hommikukohvi kõrvale kogu sellest "pettuse" saagast.

      need samasugused põmmpead nagu Eestis, kes seniajani kisendavad, et iga e-valimiste hääl, mis on antud EKRE või KE jaoks läheb otse REFile. Nagu REFi peakorteris Tõnismäel oleks serverid

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Samal teemal, minu jaoks jääb endiselt üpris selgusetuks kuidas nn "konservatiivid" või "rahvuslased" üldse mingit koostööd teha saavad. Kas pole mitte nende peamine agenda ju see, et mis iganes riik/rahvus, mida nad esindavad, on kõige parem ja ülim ja selle huvid on A ja O ja keegi teine pole oluline.
        See, mida sina kirjeldad, on vasakliberaalide loll arusaam rahvuslusest. Tegelikult austavad rahvuslased kõikide teiste rahvaste enesemääramis- ja peremeheõigust omal maal (Eesti rahvuslase jaoks on Eesti eestlastele ja Saksamaa sakslastele). Sellel pinnal toimub ka koostöö näiteks igasugu migrantide pealesurumise vastu jms teemadel.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          See, mida sina kirjeldad, on vasakliberaalide loll arusaam rahvuslusest.
          Ahah no kui tore, äkki keegi saab siis harida.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            See, mida sina kirjeldad, on vasakliberaalide loll arusaam rahvuslusest. Tegelikult austavad rahvuslased kõikide teiste rahvaste enesemääramis- ja peremeheõigust omal maal (Eesti rahvuslase jaoks on Eesti eestlastele ja Saksamaa sakslastele). Sellel pinnal toimub ka koostöö näiteks igasugu migrantide pealesurumise vastu jms teemadel.
            Viimati kui Saksamaal rahvuslased võimul olid asja päris samamoodi ei nähtud vist.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Viimati kui Saksamaal rahvuslased võimul olid asja päris samamoodi ei nähtud vist.
              Sõltub kuidas neid tegelasi defineerida. Oma nimetuses olid nad ka sotsialistid. Tänapäeva euroopa rahvuslaste hulgas sellist kombinatsiooni eriti ei kohta vist.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Samal teemal, minu jaoks jääb endiselt üpris selgusetuks kuidas nn "konservatiivid" või "rahvuslased" üldse mingit koostööd teha saavad. Kas pole mitte nende peamine agenda ju see, et mis iganes riik/rahvus, mida nad esindavad, on kõige parem ja ülim ja selle huvid on A ja O ja keegi teine pole oluline.
                see su päris suhtumine või mingi ebaõnnestunud huumor?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Sõltub kuidas neid tegelasi defineerida. Oma nimetuses olid nad ka sotsialistid. Tänapäeva euroopa rahvuslaste hulgas sellist kombinatsiooni eriti ei kohta vist.
                  Meie rahvuslased on ikka puhta sotsialistid ju. Paksem riik kõikjal!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    See, mida sina kirjeldad, on vasakliberaalide loll arusaam rahvuslusest. Tegelikult austavad rahvuslased kõikide teiste rahvaste enesemääramis- ja peremeheõigust omal maal (Eesti rahvuslase jaoks on Eesti eestlastele ja Saksamaa sakslastele). Sellel pinnal toimub ka koostöö näiteks igasugu migrantide pealesurumise vastu jms teemadel.
                    No ja mis siis juhtub kui Venemaa rahvuslased arvavad, et mõned naaberriigid või nende osad on ikka ka venelastele? Kas Ungari sõbralikku rahvuslast ärritaks kui Vene sõbralik rahvuslane arvaks, et nt Narva on ikka puhta Vene linn.
                    Nii palju kui ma ajaloost tean (ja usun, et keskmisest rohkem), siis ELi (ja sellele eelnevate ühenduste) peamine eesmärk oligi luua liit, mis väldiks läbi aastasadade sõbralike rahvusriikide (ja varem ka mitte rahvusriikide) konflikte, mis aegade algusest Euroopas toimunud on.
                    Kas on toiminud mingi ümbersünd ja maailmas on kõik piirid nüüd ametlikult paigas ja ei toimu enam mõjusfääride laiendamist? Kui Saksamaal tuleksid võimule rahvuslased, kas nende jaoks on II maailmasõjas kaotatud alad siis lõplikult kaotatud või tegelikult ikka õigusega Saksamaa osa?
                    Kui sa tõsiselt sellist asja usud, siis sa oled ikka väga naiivne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Kui sa tõsiselt sellist asja usud, siis sa oled ikka väga naiivne.
                      Mina rääkisin sellest, kuidas erinevate riikide rahvuslased Europarlamendis ja valitsuste tasandil koostööd teevad (sest sinu eelmine postitus oli selle kohta). Praegu selle uue postitusega ajad sa mingit oma fantaasiat sakslaste ja venelaste kohta. Ja minu hinnangul pole sinu kirjeldatu mitte rahvuslus vaid imperialism, mis tegeleb just rahvuste mahasurumisega. Samamoodi võiks sinult küsida, et mis siis juhtub kui rohelised ühel hetkel arvavad, et kõik metsad tuleks maha raiuda? No hallo, siis pole ju tegu rohelistega....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma küll ei tea kes see härra Kaspar Arro on, aga kui ta peaks ka EKRE liige olema, siis hakka või tõesti arvama, et EKRE on Ühtse Venemaa sõsarparteri (või saab sealt vähemalt nõu). Kogu maailm ja valitsused on täis valesid, "õiget" infot leiad RT-st (endine Russia Today), kuna toimunud on riigipööre, mis ei ole isegi väidetav, vaid "laiapõhjalise osalusega koordineeritud riigipööre," siis tuleb valmis olla pmst sissisõjaks ja levitada RT-s ja Breitbartis kirjutatud "tõde" nii palju kui vähegi võimalik. Sellele lisada Helmede jutt Putini normaalsusest jms. Masendav, et sellised tüübid on nii Eestis, kui ka välismaal kaaperdanud konservatiivse poliitika sildi ja tegelevad täie raevuga selle hävitamisega. Matsid..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Mina rääkisin sellest, kuidas erinevate riikid rahvuslased Europarlamendis ja valitsuste tasandil koostööd teevad (sest sinu eelmine postitus oli selle kohta). Praegu selle uue postitusega ajad sa mingit oma fantaasiat sakslaste ja venelaste kohta. Ja minu hinnangul pole sinu kirjeldatu mitte rahvuslus vaid imperialism, mis tegeleb just rahvuste mahasurumisega. Samamoodi võiks sinult küsida, et mis siis juhtub kui rohelised ühel hetkel arvavad, et kõik metsad tuleks maha raiuda? No hallo, siis pole ju tegu rohelistega....
                          No ma ei rääkinud ju europarlamendist vaid fiktiivsest situatsioonist, kui juhtub nii, et igas Euroopa riigis saavadki "rahvuslased" võidule, mis peaks ju rahvuslaste suur eesmärk olema. Jah muidugi senimaani kuni ühine vaenlane on liberaalne ühiskond, siis selle vaenlased on igas riigis sinu sõbrad ja siis saab igasugu koostööd teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            No ma ei rääkinud ju europarlamendist vaid fiktiivsest situatsioonist, kui juhtub nii, et igas Euroopa riigis saavadki "rahvuslased" võidule, mis peaks ju rahvuslaste suur eesmärk olema. Jah muidugi senimaani kuni ühine vaenlane on liberaalne ühiskond, siis selle vaenlased on igas riigis sinu sõbrad ja siis saab igasugu koostööd teha.
                            Need sinu fiktiivsed "rahvuslased" ongi väga erinevad nendest, keda mina rahvuslasteks pean. Ürita sellest nüüd aru saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Need sinu fiktiivsed "rahvuslased" ongi väga erinevad nendest, keda mina rahvuslasteks pean. Ürita sellest nüüd aru saada.
                              nojah, ega naiivsus pole karistatav

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                nojah, ega naiivsus pole karistatav
                                Mida sa siin naiivsuse all silmas pead? Ma tean väga hästi, et Venemaal on palju selliseid, kes tahaksid kunagise impeeriumi alasid tagasi saada. Ja loomikult ma ei soovi, et sellised tegelased võimule pääseksid ja seda plaani ellu viima hakkaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X