320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mida sa siin naiivsuse all silmas pead? Ma tean väga hästi, et Venemaal on palju selliseid, kes tahaksid kunagise impeeriumi alasid tagasi saada. Ja loomikult ma ei soovi, et sellised tegelased võimule pääseksid ja seda plaani ellu viima hakkaks.
    Nad siis ei ole võimul juba? Minu point on väga lihtne. Sul on liit, kus kõige olulisem on liidu teineteise kaitse klausel, ehk siis ühe liidu liikme vastu sooritatud rünnak automaatselt toob kaasa kogu liidu sõttaastumise.
    Kumb on tõenäolisem, kas see klausel tegelikult ka aktiveerub kas siis kui:
    a) liidus on riigid, kus valitsevad rahvuslased ja kelle peamine eesmärk on enda riigi hüved. (näiteks Putin ütleb Trumpile, et kle, saan aru jah et Nato, aga meil ikka väikest tükki siit Eestist oleks vaja saada, on see ok, seal 95% anyways venelased ja põline vene ala.)
    või
    b) liidus on riigid, kus valitsevad mitte rahvuslased ja kelle jaoks on ülimad liidu hüved (ja territoriaalne puutumatus) (sarnane situatsioon, Putin ütleb Bidenile, et kle ole sõber ja lase meil siin ragistada nati).

    Igasugune kaine mõistus ütleb minu jaoks, et variant b tundub märksa turvalisem? Või ma saan millegist valesti aru?

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      No ma ei rääkinud ju europarlamendist vaid fiktiivsest situatsioonist, kui juhtub nii, et igas Euroopa riigis saavadki "rahvuslased" võidule, mis peaks ju rahvuslaste suur eesmärk olema. Jah muidugi senimaani kuni ühine vaenlane on liberaalne ühiskond, siis selle vaenlased on igas riigis sinu sõbrad ja siis saab igasugu koostööd teha.

      See tuleb tõesti üllatusena? Liberaalid või natsid, täpselt sama ahvidest esivanematega seltskond kõik. Ühine vastane liidab karja, ohtu pole minnakse omavahel kaklema. Liberaalid selle üle, kes on kõige wokem, natsid selle üle kust urust täpselt see kõige esimene aarialane välja ronis. Kõik kes jäävad kuskile vahepeale lähevad ka omavahel tülli, see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...


      Selle riikide liidu näite põhjal. Rahvuslased on vedanud piire ajaloos olulisel määral täpselt ühel korral. Pärast Esimest Maailmasõda. Suhteliselt head piirid said, sest üldjoontes kõik tänased väiksemad demokraatiad nende piiride järgi eksisteerivadki. Kõik ülejäänud ajad on neid piire vedanud ''mitterahvuslased''. Ja seda suppi süüakse erinevates konfliktikolletes veel pikalt.

      Kommentaar


        artikkel 5 ütleb jah selgelt, et NATO kaitseb ainult mustikuid!

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          See tuleb tõesti üllatusena? Liberaalid või natsid, täpselt sama ahvidest esivanematega seltskond kõik. Ühine vastane liidab karja, ohtu pole minnakse omavahel kaklema. Liberaalid selle üle, kes on kõige wokem, natsid selle üle kust urust täpselt see kõige esimene aarialane välja ronis. Kõik kes jäävad kuskile vahepeale lähevad ka omavahel tülli, see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...
          Sellega olen küll 100% nõus ja midagi ei tule üllatusena.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            artikkel 5 ütleb jah selgelt, et NATO kaitseb ainult mustikuid!
            President Trump is said to have spoken privately for years about withdrawing from the alliance, a move that critics say would be a major victory for Russia.


            Aga no muidugi, see kindlasti fake news ja mis iganes.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              https://www.nytimes.com/2020/09/03/u...-withdraw.html

              Aga no muidugi, see kindlasti fake news ja mis iganes.
              NewYorkTimes, see on ju puhta vasakliberastide propaganda site? /s

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                NewYorkTimes, see on ju puhta vasakliberastide propaganda site? /s
                jap, no kui ma oleks Trump ja minu eesmärk oleks ainult USA, siis ma astuks ka NATOst välja, nagu ta ka osade teiste lepingutega teinud on. USAl on isolatsioonipoliitika ju täiesti minevikust proovitud ja "super" tulemustega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  See tuleb tõesti üllatusena? Liberaalid või natsid, täpselt sama ahvidest esivanematega seltskond kõik. Ühine vastane liidab karja, ohtu pole minnakse omavahel kaklema. Liberaalid selle üle, kes on kõige wokem, natsid selle üle kust urust täpselt see kõige esimene aarialane välja ronis. Kõik kes jäävad kuskile vahepeale lähevad ka omavahel tülli, see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...


                  Selle riikide liidu näite põhjal. Rahvuslased on vedanud piire ajaloos olulisel määral täpselt ühel korral. Pärast Esimest Maailmasõda. Suhteliselt head piirid said, sest üldjoontes kõik tänased väiksemad demokraatiad nende piiride järgi eksisteerivadki. Kõik ülejäänud ajad on neid piire vedanud ''mitterahvuslased''. Ja seda suppi süüakse erinevates konfliktikolletes veel pikalt.
                  Esimese poolega muidugi päri.

                  Ma ei ole veel kohanud ajaloolast, kes arvaks et peale I maailmasõda tõmmatud piirid oleks olnud head.
                  Impeeriumid lagunesid, sündisid uued rahvusriigid aga esimese maailmasõja lõpus kujundasid kaarti/maailma ümber endiselt imperialistlikud riigid (Prantsusmaa/Suurbritannia), kindlasti ei "vedanud" seda rahvuslased. Neid tagajärgi lapitakse siiani ning see kõik viis II maailmasõjani ja muude konfliktideni. See muidugi on õige, et pikalt vedasid piire "mitterahvuslased" sest rahvuslus/natsionalism on üsna värske ideoloogia ja varem oli "liitvaks liimiks" suuresti religioon.

                  Kommentaar


                    Breitbart kõlab nagu mingi underground natsi-homode häälekandja nimi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      see lihtsalt on homo sapiensi DNAs sees, vaktsiini pole ega lähiajal tule ka...
                      Ei lähe küll teemasse, aga üks sõna - Neuralink.

                      Kes on kursis, see teab, kes ei tea, sellele on google.

                      Kommentaar


                        Vendetta sönavött on küll viimase 100 lk parim.

                        Aga kui meil siin alles arutavad homode üle, siis Soomes on see väga eilane teema juba. Seal on vasakliberaalid järgmisena avastanud, et konkreetselt üle 5 milli ei tohiks MITTE KELLELGI olla: https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/...P0IU#gs.kjf9vt

                        Mis järgmiseks? Viimane huvitav asi mis läbi läks on nudede saatmine kuni pool aastat vangistust. Sama arutatakse teha sellise huvitav asjaga nagu "sexting", ehk siis erootilise sisuga teksti saatmine. Ma pakun et mingi hetk on üle 3 sek otsa vaatamine ka sexual harassment
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Mis % ulatuses keegi töenäoliseks peab, et 20 jaanuar vannutakse ametisse Biden ja valmis pappi vahele panema? Mind täitsa huvitab
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Mis % ulatuses keegi töenäoliseks peab, et 20 jaanuar vannutakse ametisse Biden ja valmis pappi vahele panema? Mind täitsa huvitab
                            100%.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              100%.
                              Mis summa sa oled nöus selle peale panema?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Vendetta sönavött on küll viimase 100 lk parim.

                                Aga kui meil siin alles arutavad homode üle, siis Soomes on see väga eilane teema juba. Seal on vasakliberaalid järgmisena avastanud, et konkreetselt üle 5 milli ei tohiks MITTE KELLELGI olla: https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/...P0IU#gs.kjf9vt

                                Mis järgmiseks? Viimane huvitav asi mis läbi läks on nudede saatmine kuni pool aastat vangistust. Sama arutatakse teha sellise huvitav asjaga nagu "sexting", ehk siis erootilise sisuga teksti saatmine. Ma pakun et mingi hetk on üle 3 sek otsa vaatamine ka sexual harassment
                                Valeuudis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X