320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üksikema kuue lapsega. Hull asi ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?
      aga ta ei ole ju ministri sohver vaid ta on ministri laste sohver mille eest ei maksa minister vaid eesti riik? keegi võiks mind ja mu lapsi ka riigi raha eest sõidutada siis. why not.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Olar Vaata postitust
        Üksikema kuue lapsega. Hull asi ka.
        Ta ei ole ju üksikema...?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          aga ta ei ole ju ministri sohver vaid ta on ministri laste sohver mille eest ei maksa minister vaid eesti riik? keegi võiks mind ja mu lapsi ka riigi raha eest sõidutada siis. why not.
          Astu erakonda, kandideeri ja saa ministriks. ja sõidutatakse. On kogu aeg sõidutatud, küll aga sellises ulatuses mitte, seda peab möönma. Teatud privileegid ses ametis on.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?
            Kooli, trenni, koju. Nõunikud hoiavad lapsi ja seda kõike sellepärast, et tädi on titevabrik kes ei suuda otsustada kas talle on tähtsam töö või laste kasvatamine. Ma ei ole küll nõus sellist asja kinni maksma. Siit vaatad läbi sõrmede siis varsti on iga ministri lapsel oma sohver. Ja proovi sa siis midagi ette võtta...praegu on ikka väga konkreetset otsust vaja, et selline asi mitte kunagi ei korduks.

            Alljärgnev tekst on samuti väga häiriv, huvitav, et see juba varem päevavalgele ei tulnud...

            “Intervjuus Õhtulehele väitis endine autojuht, et haridusminister Mailis Reps oli vajanud septembrist autojuhti, kes pühenduks täielikult tema laste sõidutamisele. "Kooli, lasteaeda, muusikakooli ja koju," rääkis endine autojuht.

            See Urmasele ei sobinud, mistõttu sai ta ametist priiks. Kaks päeva hiljem oli tema asemele palgatud uus autojuht.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?
              Päris pseudoprobleem siiski ei ole. Arvestades, et palgaga + lasterahadega kokku saab kätte kindlasti üle 6000 + ehk veel ka alimendid, võinuks selle erisoodustusmaksu, ma ei tea küll, kui suur see on, aga võinuks ikka oma poolt midagi kompenseerida.

              Kommentaar


                Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                Kooli, trenni, koju. Nõunikud hoiavad lapsi ja seda kõike sellepärast, et tädi on titevabrik kes ei suuda otsustada kas talle on tähtsam töö või laste kasvatamine. Ma ei ole küll nõus sellist asja kinni maksma. Siit vaatad läbi sõrmede siis varsti on iga ministri lapsel oma sohver. Ja proovi sa siis midagi ette võtta...praegu on ikka väga konkreetset otsust vaja, et selline asi mitte kunagi ei korduks.
                Kui nüüd ausalt öelda, siis see on ministri motivatsioonipaketi osa ehk laiemalt privileeg, millele nüüd tähelepanu tõmmati. õigustatult? Võib-olla. Kas päris selliste meetoditega? Minu hinnangul siin oleks võinud ajakirjandus teiste vahenditega seda lugu teha, sest koolis saavad pihta nüüd lapsed (lasteaias ka).
                Natuke sarnane nagu need Riigikogu liikmete kuluhüvitised, mis on igas mõtte PR katastroof. Ka see vajas kollase ajakirjanduse sümbolit ehk majoneesi, kuid pole tegelikult juletud avalikult ära lahendada.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ma kaldun arvama, et need Repsi tegevuse tänased pooldajad samu argumente siis ei kasutaks, kui päriselt tehtakski seaduse või mis-iganes-muudatus, et "ministeeriumi tippjuhtidele, kellel on üle 4 lapse, eraldatakse riigi eelarves täiendavalt vahendid (min 60k eur) autojuhi, auto ja lapsehoidja jaoks". Kaldun arvama, et väga kiiresti jõutakse siiski järeldusele, et "5,5k brutopalga eest võiks need tegevused ikka oma rahakotist kaetud olla" koos: "minstri laps siis tähtsam kui minu nunnu!?". Kaldun arvama, et just need kaks eelnevat arvamust on ka põhjuseks, miks seda asja sellisel kujul ei tehta vaid kasutatakse inimlikult arusaadavaid, kuid parimal juhul JOKK, halvimal juhul seadust rikkuvaid meetodeid. Viimane iseenesest on päris libe tee.

                  Kommentaar


                    kui Tallinkis telefone rottides saab euroopa komisjoni siis see laste sõidutamine on täiesti lambine teema.

                    Kommentaar


                      Omaette küsimus on ka see, et miks ta üldsegi peab ministrina töötama? Võiks ju riigikokku minna ja seal kasvata lapsi, kuidas aga soovid, ilmselt poleks ka suureim skandaal, kui ta oleks kõige vähem kohal käiv saadik.

                      Kommentaar


                        https://www.ohtuleht.ee/1018026/sobr...ri-eraasjadega Uupsideisi, tasuline lugu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          Astu erakonda, kandideeri ja saa ministriks. ja sõidutatakse. On kogu aeg sõidutatud, küll aga sellises ulatuses mitte, seda peab möönma. Teatud privileegid ses ametis on.
                          miks selleks minister olema peab? mul ka äkki raske töö? ministritele on oma hüved ju olemas, see nende sekka ei kuulu. inimestele näkku sittumine on see + selle kaitsmine on veel eriti irooniline.

                          ülemine link on ka normaalne eks? hakka rassistiks, liitu ekrega ja siis võib maksumaksja raha varastada?

                          mul oleks sellest üsna savi kui mu palgast üle kahe K ei läheks riigile, nagu milleks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?
                            Eks ta maitse asi on. Mu meelest täiesti võrreldav näiteks sellega, kui firmajuht ostab lastele läpakad, arvutilaua- ja toolid ning mobiilid ettevõtte alt, et need firma arvele kanda ja tulumaksust mööda nihverdada. Kas on pseudoprobleem? Üsnagi, sest eks firmajuht annab ju inimestele tööd, elatab peret, teeb tööd, võtab viina ja on üldse lahe vend, lisaks on raske ka selle 5000 eurose sissetulekuga. Teisalt osade jaoks on tegu ikkagi seaduserikkumisega ja pole okei. Repsi kaasuse teeb kraadi võrra hullemaks see, et ta ajab riigi ja enda rahakotti segamini.

                            Aga samas saan täiesti aru, kui paljude meelest on igasugune skeemitamine väga okei ja loll on see, kes ei ürita vms. Üldiselt ma ei leia, et me peaks full-Skandinaavia minema, kus ministrid lendavad kiiruseületamise eest, aga mingi moraalne vastutus võiks neil ühiskonna ees olla. Ja see võiks olla suurem kui "vabandan, kui kellegi õiglustunnet riivasin" a la Reps.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Selle artikli valguses näeb asi ikka päris halb välja. See pole enam suvaline laste sõidutamine riigi raha eest, ehtne korruptsioon, aga noh lõpuni keeruline tõestada ilmselt ja küllap JOKK lõpuks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Eks ta maitse asi on. Mu meelest täiesti võrreldav näiteks sellega, kui firmajuht ostab lastele läpakad, arvutilaua- ja toolid ning mobiilid ettevõtte alt, et need firma arvele kanda ja tulumaksust mööda nihverdada. Kas on pseudoprobleem? .
                                lisaks tulumaksule muidugi ka veel tagasi saadud KM. aa ja seda ka, et juhul kui vahele jääksid sellega maksuametile, siis lisaks tulumaksule, käibemaksule, pead veel ka sotsiaalmaksu maksma + siis trahv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X