320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ma eriti ei saa aru et kuidas see mõjutaks kuidagi kuidas ta oma klubi juhib? tähtis ikka pigem visioon, mõtted.
    ja mis reserve sai koguda nende aastatega? Keegi võiks need summad täpselt küll välja tuua, aga need on pigem sellised et sellisel tasemel klubi üldse elus hoida.
    Täitsa läbi küpsenud Barcelonas?
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ma eriti ei saa aru et kuidas see mõjutaks kuidagi kuidas ta oma klubi juhib? tähtis ikka pigem visioon, mõtted.
      ja mis reserve sai koguda nende aastatega? Keegi võiks need summad täpselt küll välja tuua, aga need on pigem sellised et sellisel tasemel klubi üldse elus hoida.
      No Kuno ei ole suutnud Kaljus näidata, et ta saab täpselt eduka jalgpallilise organisatsiooni ehitamise alustaladest aru. Kalju ei ole ju päris esimest aastat suures Jalgpallis, vaid ikkagi tükk aega figureeriunud, aga Kalju organisatsioonina hetkel teeb pigem taandarengut ning vundamenti ei laota, mida just EJL peaks aitama klubidel teha. Seega on suhteliselt raske näha, et just tema peaks olema see pädev inimene. Ainukene positiivne asi on see, et ta on seal Euroopa klubide ühenduses suutnud endale vist suhteliselt arvestatava positsiooni saada. Verevahetust oleks vaja juba kasvõi selleks, et kõik usuks sellesse mida tehakse ning hakkaks ühte rütmi hingama, kuid Kuno puhul oleks ju natukene sarnane situatsioon nagu Aivariga. Uus kanditaat peab olema ikkagi see, kes suudaks EJL kui organisatsiooni ümber kujundada mitte lihtsalt nimevahetus ja samas rütmis edasiliikumiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        No Kuno ei ole suutnud Kaljus näidata, et ta saab täpselt eduka jalgpallilise organisatsiooni ehitamise alustaladest aru. Kalju ei ole ju päris esimest aastat suures Jalgpallis, vaid ikkagi tükk aega figureeriunud, aga Kalju organisatsioonina hetkel teeb pigem taandarengut ning vundamenti ei laota, mida just EJL peaks aitama klubidel teha. Seega on suhteliselt raske näha, et just tema peaks olema see pädev inimene. Ainukene positiivne asi on see, et ta on seal Euroopa klubide ühenduses suutnud endale vist suhteliselt arvestatava positsiooni saada. Verevahetust oleks vaja juba kasvõi selleks, et kõik usuks sellesse mida tehakse ning hakkaks ühte rütmi hingama, kuid Kuno puhul oleks ju natukene sarnane situatsioon nagu Aivariga. Uus kanditaat peab olema ikkagi see, kes suudaks EJL kui organisatsiooni ümber kujundada mitte lihtsalt nimevahetus ja samas rütmis edasiliikumiseks.
        ok, arusaadav. aga kes need isikud siin Eestis oleks kes kvalifitseeruks antud eeldustel kandidaadiks? meil ju pole edulugusid klubitasandil
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ok, arusaadav. aga kes need isikud siin Eestis oleks kes kvalifitseeruks antud eeldustel kandidaadiks? meil ju pole edulugusid klubitasandil
          Juht tegelikult ei pea olema elanud igapäev jalgpallis. Ta võib olla ka mujal tõestanud end väga eduka liidrina, sest EJL on ju jalgpalliga seotud isikuid täis lihtsalt keegi, kellel oleks pädevust juhtimises ning kes ei oleks nagu Hitler, et käib natsi tervitusega mööda Alecoqi ja peab end eksimatuks. Reaalset Demokraatiat oleks vaja etteotsa, et uued ideed ning teod tuleks ikkagi ühise koostöö tulemusel. Üks inimene on suutnud EJL presidendikoha enda isikukultusega muuta kui asendamatuks, mis näitab koos reaalsete tulemustega ja hetkeolukorraga, et asi on mäda. Kui kõik ei sõltuks ühe mehe tujudest, siis kindlasti suudaks Eesti jalgpallis targemad inimesed ka uue sobiva kandidaadi leida või selleks ise tõusta. Hetkel lihtsalt nii kui keegi tahaks pead tõstma hakata pandaks see kohe veerema. Kurb.

          Kommentaar


            Eiki Nestor

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Eiki Nestor
              Nestor on järjekordne Pohlaku ohver sarjast" kui pole meie poolt, olete meie vastu" mida seal jalgpalliliidus pidevalt ettekujutatakse. Aga paneme siis juba parima osa ka siia :

              2018. aasta jaanuaris rääkis Aivar Pohlak "Pealtnägija" saates, et on sind kaks korda Lilleküla staadionilt välja visanud. Kas vastab tõele?

              " Poliitikuna pole mul midagi inimeste vastu, kes maailmast teistmoodi aru saavad. Küll saime Pohlakuga 2005. aasta sügisel erinevalt aru, kuidas peaks Eesti jalgpall edasi minema. Inimesi, kelle arusaamad näiteks sellest, kus lõpeb jalgpalliliit ja kus algab FC Flora, Pohlaku omadega ei kattunud, oli toona juhatuses peale minu teisigi, aga aja jooksul kadusime sealt kõik. Kes kohe, kes veidi hiljem. Lõppkokkuvõttes pole sel mingit tähtsust. Mina pean Aivarist kui tõsisest tegijast ja Eesti jalgpalli eduloo eestvedajast väga lugu "

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Eiki Nestor
                Eiki Nestor on 67 ja pensionil, mis presidenti temast enam?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Eiki Nestor on 67 ja pensionil, mis presidenti temast enam?
                  Vanus on suht number siiski. Pohlak on 58. Jaak Salumets on 71.
                  Või ta peaks A koondise eest suutma väljakule joosta?

                  Nestoril oleks olemas suhe jalgpalliga. Ta on ok taustaga. Tal ei ole kellegi poole eelistusi. Nagu Sambaz välja tõi, siis tema visioon oleks ka midagi muud kui seni.
                  Lisaks on tal esinduskogemus ning mis vajalik, ka tutvused (mh poliitmaastikul).

                  Kommentaar


                    Ja mida see poliitmaastik annab, eriti potside puhul?

                    Minu sügav veendumus, et kui AP otsustab jätta asjad sinnapaika ning annab võimu üle, siis järgmine president peab olema selline, kes natuke rohkem paremini oskaks suhelda ja kommunikeerida olukordades, kus seda vaja on.

                    Vaadake, elektoraadil on tähtis see, et kui mingi shit juhtub, siis elektoraalsed massid tahavad ikka seda, et kroonitud pead langeksid nende tasemele ja räägiksid nendega samas keeles - võib-olla oleks AP'l või Liidul oleks vaja praegu endale veits poliitilist tuhka raputada ja avaldada, et ok meil praegu olukord on sitt nende neetud koondise ja europunktidega! See kindlasti meeldiks massidele, sest pole midagi magusamat, kui see tunne, et oled samal pulgaastmel vms.

                    Aga see on vaid kõigest elektoraadi vaatevinklist vaadatuna.

                    EJL ja Pohlak väga hästi teevad oma tööd. Igas aspektis. Osalejate probleemidega tegeletakse iga aspekti lõikes jne jne.
                    Kui praegu poleks koondis perses omadega olnud, siis ma arvan, ei oleks elektoraatsete masside poolt AP'le mingeid küsimusi. Tehniliselt Liidu poolt on kõik väga ok - teine asi, kuidas klubi ise toimetavad. Koondise jne, ka KTM'i halad on pigem klubide endi tegemata töö, Ida-Viru jalgpall perses - see on ikkagi IV klubide tegemata töö ja eelajalooline suhtumine, noortekoolid meil tervisegruppide tasemel - no ei ole selles AP ega EJL süüdi, vaid need treenerid, kes arvavad end Kloppideks olevat ja nii edasi.

                    Kommentaar


                      Ok, siin on ilmselgelt näha, et järjekordne klubi on saanud mingit meelehead jalgpallitänavalt. Võid ju kohe öelda mis FC TALLINNA kontorisse saabus? Purk mett Sõrvest?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Ja mida see poliitmaastik annab, eriti potside puhul?
                        Ma jätaks selle parteilise kuuluvuse tahaplaanile.
                        Mis iganes agendat on vaja ajada, siis kumma venna sa parteide jutule saadaksid - Nestori või Kink'i?
                        Ilmselgelt Pevkur on teinud võrkpalliliidu eesotsas head tööd. Kedagi ei huvita, et ta orav on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ok, siin on ilmselgelt näha, et järjekordne klubi on saanud mingit meelehead jalgpallitänavalt. Võid ju kohe öelda mis FC TALLINNA kontorisse saabus? Purk mett Sõrvest?
                          Mul on vaid üks küsimus - miks neil, kes ei tea midagi EJL igapäevasest tööst/klubide toimetamistest midagi alati tekkimas selline küsimus nagu sinul kallis kaasfoorumlane?

                          EJL tehniline pool on väga tugev, Pohlakule nagu vahekohtu või lihtsalt inimesele, kes viitsib su probleemiga tegeleda - meil etteheiteid pole.
                          Koondis? Mingu ta sinnasamma - mul on kaks (tglt kolm) muud koondis, mida ma teatud põhjustel jälgin.
                          Mind jah huvitab see, mis saab mu klubist - ma ei taha mingit Nestorit ega Tehvat, olukorras kus eriti viimane hakkab lammutama ja mittemingit asendust ei paku. '
                          Siin oli võrreldud AP putini ja kimidega, aga mina näiteks ütleks, et ta on Kekkonen, Merkel jne.

                          AP vastastel pole 30 aasta jooksul tekkinud muid argumente, vaid neid, et FCF'l on mingit eelised, EJL on AP käes jne.
                          Kui tekiks mingi reaalne alternatiivkandidaat, kel oleks selge nägemus asjadest, siis me räägiks edasi ja vaidlusest tõde sünnibki.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas risto Vaata postitust
                            Ma jätaks selle parteilise kuuluvuse tahaplaanile.
                            Mis iganes agendat on vaja ajada, siis kumma venna sa parteide jutule saadaksid - Nestori või Kink'i?
                            Ilmselgelt Pevkur on teinud võrkpalliliidu eesotsas head tööd. Kedagi ei huvita, et ta orav on.
                            Jh, nõustun Sinuga - ta on head tööd teinud. Probleem selles, et selliseid inimesi, kes oleksid jalkaga samuti kursis ja ressurssidega taga meil nagu ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas risto Vaata postitust
                              Vanus on suht number siiski. Pohlak on 58. Jaak Salumets on 71.
                              Või ta peaks A koondise eest suutma väljakule joosta?

                              Nestoril oleks olemas suhe jalgpalliga. Ta on ok taustaga. Tal ei ole kellegi poole eelistusi. Nagu Sambaz välja tõi, siis tema visioon oleks ka midagi muud kui seni.
                              Lisaks on tal esinduskogemus ning mis vajalik, ka tutvused (mh poliitmaastikul).
                              Nestor on taas huvitav idee. Ma ei nõustu kõigi tema seisukohtadega (poliitiliste, kuid ka erinevates teistes valdkondades), aga puht inimesena on sümpaatne, tasakaalukas. Olles olnud poliitkarusellis aastakümneid, on siiski säilitanud inimlikkuse oma olekus ja ütlemistes. Ta võiks kujuneda ühendajaks, potentsiaali ja kogemust selleks on tal küllaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Kui tekiks mingi reaalne alternatiivkandidaat, kel oleks selge nägemus asjadest, siis me räägiks edasi ja vaidlusest tõde sünnibki.
                                Just nimelt, kuldsed sõnad. Ka mina olen raudkindlal arvamusel, et vaidlustest ja arvamuste erisusest tekivad kõige parema lahendused.
                                Praegu jääb aga mulle kui EJLi ümbitsevast müürist "valel" pool olles, risti vastupidine mulje. Tõesti, sattudes kulisside taha, võibolla seal taga ongi kõik väga ilus, arvamuste paljusus, erinevat osaliste argumentidega toetatud vaidlused, õigus ja õiglus. Aga nagu ma ütlesin, olen ma teisel pool müüri ja siit jääb asjast hoopis teine pilt, palju palju koledam.

                                Ahjaa, puht PRi vaatest, muidugi olnuks EJLil taktikaliselt kasulik öelda, et jah EJL on teinud vigu, A koondise peatreeneri valik oli viga jne. Oleks võtnud tule EJLi pealt maha ja negatiivne foon oleks neutraliseeritud. Miks seda ei tehtud, see on mulle tänaseni täielik müsteerium.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X