320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Need 2000 hajutatud maskides fänni nüüd küll mingi "unfair advantage" pole, nagu mõned üritavad seletada. Eks see annab kogukonnale märku, et jalkastaadion on veel alles, aga mängulist kasu sellest pole. 'pooliga on see lugu ka, et tiitlivõit on endiselt tähistamata ja nii jääb veel pikaks ajaks, olgu siis vähemalt mõnel inimesel rõõm klubi kohapeal näha.
    Ikka on küll. Vaata mis Inglismaa fännid suutsid Lillekülas laulda.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Ja milner ka vigane ...

      Kommentaar


        Täna oli see mäng, mille mina oleksin parema meelega vaatamata jätnud. Halvad asjad kuhjuvad tavaliselt mingisse perioodi ja meie jaoks näikse see kätte jõudnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Milneri vigastus on pea hullem hoop kui ükski teine, sest nii mitmekülgset mängijat ei leidu. Liasaks teatas Klopp, et Thiago ja Oxi naasmine lähitulevikus on ebatõenäoline ja pole see TAA vist ka veel niipea terve. Seega valikuid peaaegu polegi, ei äärekaitsesse ega keskväljale. Wijnaldum, Jones, Fabinho, Hendo, Minamino pigem suure küsimärgiga, sest ma ei saa tema kasutegurist aru. Pakun, et Gini lihtsalt peab Ajaxi mängus puhkust saama. Ja Fabinhot oleks pigem kaitsesse vaja kuigi Phillips mängib kenasti ja Rhys saab ka hakkama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Pärast mängu ei peaks Henderson ju intekas ennast täis sittuma ja valetama? Sad.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Pärast mängu ei peaks Henderson ju intekas ennast täis sittuma ja valetama? Sad.
              Selliste postitustega võiks alati ka konteksti jagada, muidu ei saa lugejad mitte midagi aru.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Selliste postitustega võiks alati ka konteksti jagada, muidu ei saa lugejad mitte midagi aru.
                Vabandused.

                Jordan Henderson says he would rather play without VAR in the Premier League after a controversial ruling cost Liverpool two points at Brighton.

                Brightoni viigivärava kohta(pallist löödi mööda ja welbecki löödi piki jalgu täie pasaga, noh et ma tahaks näha kes arvab et see pennal pole)

                The third one, I don't know, it's not a penalty. You can think I'm biased but if you ask four or five or their lads they will say the same thing. They said it walking off the pitch.



                Et selliseid kommentaare ei ootaks selliselt vennalt enam, vb mingilt uuelt kutilt.

                Tahaks näha neid Brightoni vendasi ka kes ütlesid et see põld pennal , muidu vari replayd nüüd statal, et mängijad väljakult lahkudes juba olukorda olid näinud?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Paar aastat tagasi ei oleks kellegil silm ka pilkunud kui see penalt oleks vilistamata jäänud, veel enam väljakumängijatel. VAR-iga sisse zoomides saame tänapäeval penalti. Ma arvan, et paljudele neutraasetele fännidele ei meeldi selline asi. Liverpoolile oli aga paras eelmise hooaja karmavõlga tasuda.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Puhas penalti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -21- Vaata postitust
                      Paar aastat tagasi ei oleks kellegil silm ka pilkunud kui see penalt oleks vilistamata jäänud, veel enam väljakumängijatel. VAR-iga sisse zoomides saame tänapäeval penalti. Ma arvan, et paljudele neutraasetele fännidele ei meeldi selline asi. Liverpoolile oli aga paras eelmise hooaja karmavõlga tasuda.
                      Silm ei oleks pilkunud ainult sellepärast, et mõistad, et kohtunik ei saa igat olukorda näha. See on nii loll jutt, et "mängime jalgpalli parem" mängitaksegi ja ausat mitte, et kummal veab, et kohtunik äkki ei näe lel. Kaitsjad peavad lihtsalt ümber õppima, et kastis tuleb ettevaatlik olla.

                      Hea näide oleks, et Inglismaa Saksamaa värav jäi lugemata!! Jess jalgpall mmnmm mm mmmmm... Aga kurat tänapäeval zoomiks hawkeye sisse ja värav loetaks ära - väga nõme.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Silm ei oleks pilkunud ainult sellepärast, et mõistad, et kohtunik ei saa igat olukorda näha. See on nii loll jutt, et "mängime jalgpalli parem" mängitaksegi ja ausat mitte, et kummal veab, et kohtunik äkki ei näe lel. Kaitsjad peavad lihtsalt ümber õppima, et kastis tuleb ettevaatlik olla.

                        Hea näide oleks, et Inglismaa Saksamaa värav jäi lugemata!! Jess jalgpall mmnmm mm mmmmm... Aga kurat tänapäeval zoomiks hawkeye sisse ja värav loetaks ära - väga nõme.
                        Kehv näide veits see ENG-GER, aga saan sinu mõttekäigust ka aru. Eks uuendused ongi rasked vastu võtta kui teistmoodi olen üles kasvanud, nii mängides kui vaadates.

                        Lihtsalt antud olukord oli nii jabur kui jälgida Welbzi ja ümber olevate mängijate kehakeelt.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kuigi kak väravat tühistati ning vilistati meie vastu kaks penaltit, siis mängupildi järgi üle viigi ei vääritudki. Nüüd on olnud kaks mängu järjest frusteeriva mängupildiga. Ja enne kui vigased tagasi ei hakka tulema, siis see ei muutu ma vist. Thiago on huvitav kaugel?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              VAR on täiesti täis teinud end Premmis. Õudne. Huvitav et mujal liigades ei paista sellist crap'i kui siin.

                              Kommentaar


                                See oli nüüd taas üks selline kevadväsimuse laadne mäng - mõtted, emotsioonid... keskendumine uitab aeg-ajalt kuhugile mujale.

                                See, millest räägib Henderson ja nii mõnigi mängija, trenna veel, on mängija vaatenurk (millega üha vähem arvestatakse). Mõistagi on mängijaid erineva arusaamaga, kuid ma pakun, et saarte hääl on suuresti Hendesoni-nägu. Nende jaoks on praegu olukord karma tõesti.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X