320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maksim Paskotši (Grasshoppers, Šveits)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Lõi täna Brigthoni vastu värava.
    Korralik kahur.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Väga ilus!

      Kommentaar


        #18
        Mis tüüpi mehega tegu? Loodetavasti mitte Vaštšuki sugune.

        Kommentaar


          #19
          Võin tunduda hetkel kui üks ülbe tõbras ja ega sa ei peagi teadma kui huvi puudub, aga vahel tahaks nagu reaalselt karjuda, et hakkame nüüd eesti jalgpalli rohkem jälgima, tõsiselt.

          Aga üldjuhul päris hea õhus ja suhteliselt nahaalne tüüp, ei ole probleemi särgist tirida kui vaja ja ei karda võitlusesse minna. Miinuseks palliga mäng ja esimene puude, aga see probleem on 70% eesti noortel jalgpalluritel aga eeldan, et Spursis märgatakse seda kohe ja asjad on juba eos paremaks läinud.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Võin tunduda hetkel kui üks ülbe tõbras ja ega sa ei peagi teadma kui huvi puudub, aga vahel tahaks nagu reaalselt karjuda, et hakkame nüüd eesti jalgpalli rohkem jälgima, tõsiselt.

            Aga üldjuhul päris hea õhus ja suhteliselt nahaalne tüüp, ei ole probleemi särgist tirida kui vaja ja ei karda võitlusesse minna. Miinuseks palliga mäng ja esimene puude, aga see probleem on 70% eesti noortel jalgpalluritel aga eeldan, et Spursis märgatakse seda kohe ja asjad on juba eos paremaks läinud.
            Ma arvan, et kasutaja allars küsis midagi muud, kui tema mängijaomadusi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma arvan, et kasutaja allars küsis midagi muud, kui tema mängijaomadusi.

              Ahsoo. Senimaani kuni Aljosaga ei esine kuskil sotsiaalmeedias on fain.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma arvan, et kasutaja allars küsis midagi muud, kui tema mängijaomadusi.
                Jah, mängijaomadusi ma silmas ei pidanud. Pigem, kui kellelgi on olnud lähem kokkupuude, siis kas tegemist on Eestivenelasega või süvavenelasega nagu Bogdan.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Jah, mängijaomadusi ma silmas ei pidanud. Pigem, kui kellelgi on olnud lähem kokkupuude, siis kas tegemist on Eestivenelasega või süvavenelasega nagu Bogdan.
                  Noortekoondise kapten, kes laulab Eesti hümni hingega. Loodetavasti piisab.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Noortekoondise kapten, kes laulab Eesti hümni hingega. Loodetavasti piisab.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mängis 90min. Viigistati Aston Villa U18 1-1

                      Kommentaar


                        #26
                        Täna 2 väravat ja viik Readingi vastu

                        Kommentaar


                          #27
                          Davai Mourinho, hooaeg nkn puntsis..pane poiss peale.

                          Kommentaar


                            #28
                            „Kui tuled väljakule ja näed, et platsi kõrval seisab José Mourinho, siis mõtled küll, et sellist tunnet ikka varem ei kogenud,“ räägib 18aastane Eesti jalgpallur Maksim Paskotši, kes liitus eelmise aasta septembris kuulsa Londoni klubi Tottenhami U18 vanuseklassi võistkonnaga. Põhitiimi lootsiks on seal just Mourinho, kes on aastate jooksul juhendanud ka FC Portot, Londoni Chelsea't, Milano Interit, Madridi Reali ja Manchester Unitedit ning võitnud hulga suuri tiitleid. „Ma ei saa kindlalt öelda, et Mourinho teab, kes ma olen. Aga tean, et ta vaatab meie mänge. Mitte kõiki, aga vahel on ta tribüünil,“ jätkab Tallinnast pärit noormees.


                            Madalamate liiga hirm Kaarel tegi noormehest loo. Tõsi, tasulise.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kalev Kruus võiks oma tunnisesse podcasti kutsuda. Saaks poisist hea ülevaate.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                                Kalev Kruus võiks oma tunnisesse podcasti kutsuda. Saaks poisist hea ülevaate.
                                Keeruline. Juba selle intekaga olla Tottenhami PR osakond iga asja kontrollinud, üle vaadanud ja kooskõlastanud, et podkasti teda vaevalt lastakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X