320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile oli suhteliselt massive dip. Ajuvaba on see, et erinevaid aktsiad liikusid täpselt sama mustri järgi. Võrdlesin ka näiteks Saksa börsi liikumisi ja USA indekseid, muster täpselt sama. Turg on igatahes imelik. Hetkel tundub, et midagi sarnast kordub ka täna. USA pre-marketil liikusid hinnad täna esialgu ülespoole, kuid nüüd tundub jälle mingi suurem dip tulevat. Eks näis, aga kohutavalt häiriv on see, et erinevad üksikaktsiad liikuvad täpselt sama mustri järgi.

    Kommentaar


      See "massive dip" oli ju ennekõike ülikalliks ostetud kasvuaktsiates ja suures pildis ei paista nende 1yr graafikultki välja. Normaalne päev börsil, mingist korrektsiooni laadsest tootest on asi ikka väga kaugel. Mitte, et seda ei peaks tulema, aga see oli praegu vaid väike blip.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Noh, ma ütleks ikkagi, et päris korralik dip, olgugi, et see ei olnud pikaajaline. Laias pildis ei paista muidugi välja. Kes eile põhjast ostsid, võisid juba 10-15 minutiga korraliku summa teenida. Päris normaalseks liikumiseks ma seda siiski ei nimetaks. Samas, otseselt polnud ka see midagi ebanormaalset, aga siiski ei saa seda pidada tavapärase börsipäeva liikumiseks. Vaatab, mis saab. Inimestel endiselt raha on. Ehk pole veel vaja korrigeerida.

        Kommentaar


          Selle massive dip`i peale lendas GME 40 pealt hetkel 162ni, lol. Teised meemiaktsiad vaikselt järgi
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Selle massive dip`i peale lendas GME 40 pealt hetkel 162ni, lol. Teised meemiaktsiad vaikselt järgi
            GME puhul kehtivad mingid teised loogikad ja seal pole reaalse majandustegevusega midagi pistmist. Aktsia, kuhu mina enda raha panna ei julge. Mingeid reaalseid aluseid, millele toetuda, ei ole. Ja päris lotot ka mängida ei taha.

            Muus osas tundus turg eile üsna ettevaatlik - vähemalt nende aktsiate järgi, mida mina jälgin. Vahetult enne turu avanemist tundus, et võib tulla veel sutsakas allapoole, aga seda ei tulnud. Üsna madal volume kogu päeva lõikes - tehinguid tehti vähe, mis tundub ka loogiline. Paljud ilmselt kaotasid selle kukkumisega. Ilmselt aktiveerusid stop/loss orderid ja mitmed tegid ka paanikamüüke. Need, kes odavalt ostsid, ilmselt veel hoiavad. Tundus, et eile kaubeldi pigem mugavustsoonis. Samuti julgeks väita, et paljudel aktsiatel hammustas see kukkumine veidi ka õhku välja. Samas oli eile alles esimene päev pärast ehmatust. Eks vaatab, kuidas edasi.

            Veidi on kahju, et see dip tundus ära rikkuvat ühe aktsia hea momentumi, kuhu enim panustanud olen. Hoian CRSR-i alates detsembrist ning olen jooksvalt ka juurde ostnud. Olen sõitnud selle aja jooksul üles ja alla. Hetkel kaupleb aktsia 38-39 dollari vahel. Enamik price targeteid on 50+ ja paljud peavad seda siiani alahinnatud aktsiaks. Keda huvitab, siis üks värskem arvamus on siin: https://www.fool.com/investing/2021/...mpaign=article

            Kommentaar


              allars, kas kuskil on mingi sait, kus kogutakse igapäevaselt kokku erinevate ekspertide (võibolla ka "ekspertide") ostu-müügisoovitused? Paar aastat tagasi mingi oli, nime ei mäleta, kus huvi pärast paberi peal kuu aja vältel panustasin ekspertide vastu (müügisoovitusi ostsin ja ostusoovitusi shortisin), oli põnev.

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Eile oli suhteliselt massive dip. Ajuvaba on see, et erinevaid aktsiad liikusid täpselt sama mustri järgi. Võrdlesin ka näiteks Saksa börsi liikumisi ja USA indekseid, muster täpselt sama. Turg on igatahes imelik. Hetkel tundub, et midagi sarnast kordub ka täna. USA pre-marketil liikusid hinnad täna esialgu ülespoole, kuid nüüd tundub jälle mingi suurem dip tulevat. Eks näis, aga kohutavalt häiriv on see, et erinevad üksikaktsiad liikuvad täpselt sama mustri järgi.
                Minu tähelepanek on, et suurem langus oli algusega 19.02. 23 hakkas juba asi taas vaikselt taastuma.
                Ei midagi erilist. Nagu elu ikka, üles-alla.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  allars, kas kuskil on mingi sait, kus kogutakse igapäevaselt kokku erinevate ekspertide (võibolla ka "ekspertide") ostu-müügisoovitused? Paar aastat tagasi mingi oli, nime ei mäleta, kus huvi pärast paberi peal kuu aja vältel panustasin ekspertide vastu (müügisoovitusi ostsin ja ostusoovitusi shortisin), oli põnev.
                  Päris sellist koondsaiti mina kohanud ei ole. Äkki kõige lähem sellele on TipRanks, kus saab vaadata price targeteid, erinevate investorite portfellide sisu, oste, müüke jne. Selleks, et rohkemat infot saada, tuleb muidugi maksta, aga basic versioonist näeb ka üht-teist. Sinna lehele jooksevad muidugi ka ostusoovitused mingil määral kokku.

                  Silmata võib veel ka nt Motley Fooli ja Seeking Alphat. Ma ise igapäevaselt neid ei külasta. Pigem olen keskendunud hetkel kindlatele aktsiatele ja üritan neid jälgida.

                  Üks koht, kus pööbel infot jagab, on Stocktwits. Seda jälgin enda aktsiate lõikes suhteliselt igapäevaselt. Eks seal ole ka mõttetut joga, nagu ikka foorumites, chattides, aga siiski leiab aeg-ajalt häid mõtteid/viiteid/linke.

                  Kommentaar


                    Stockwits on lahe huumori ja läbunurk, kust ridade vahelt lipsab ka mingit infot läbi. Yahoo Finance message boardis veits asjalikumad sönavötud. veits.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Yahoos on postitusi vähem ja tihti on seal samad inimesed, kes Stocktwitsis lällavad. Aga üldiselt on viisakam jah.

                      Kommentaar


                        Kasutan ka stocktwitsi, aga nüüd ainult sellel eesmärgil, et saab koostada oma watchlisti ja telefonist on hea lihtne ülevaade, kui äpp avada.

                        Kommentaar


                          Elon Musk ja SEC uurimine DogeCoini pärast on ka paras huumor.

                          Kommentaar


                            Turg on veripunane, va meemiaktsiad.

                            Kommentaar


                              nonii, kuna mul suht steroididel portfell, siis tipust kuskil 20% all nüüd nädalaga. õnneks olin vaseliiniga kenasti määritud ja emotsionaalselt valmistunud. nüüd küssa, kas mu toxic shit läheb veel 20-30% alla või oleks aeg warchesti kallale minna ja vaikselt tugioste tegema hakata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                nonii, kuna mul suht steroididel portfell, siis tipust kuskil 20% all nüüd nädalaga. õnneks olin vaseliiniga kenasti määritud ja emotsionaalselt valmistunud. nüüd küssa, kas mu toxic shit läheb veel 20-30% alla või oleks aeg warchesti kallale minna ja vaikselt tugioste tegema hakata
                                Noh, siinkohal tahaks öelda, et tasub vähem praeguse hetke hindu vaadata

                                Ma eeldan, et sul suurem osa rahast kuskil mõistlikus kohas ja vanust ka võrdlemisi vähe. Seega, kui ülespumbatud hind praegusel hetkel kukub, siis küll ta kunagi taas tõuseb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X