320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Tegemist on ju siiski kaubanduslike toodetega. Kas kui jäätist lähed ostma on ka savi millist võtad? Johnson&Johnson on parim. 70% efektiivne 2 nädalaga ja kõige vähem kõrvaltoimeid. Mina olen hea reklaami ohver..
    J&J kaasmõju on see, et hakkad beebiõli eritama. Teadagi kuskohast.

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      J&J kaasmõju on see, et hakkad beebiõli eritama. Teadagi kuskohast.
      No aga siis pole ju libestit vaja
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        See on jah nii ehitatud, et hiinlastel poleks ettekäänet tagant proovi võtta... ja kui võtavad, siis läheb libedalt.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kurat, miks te arvate, et cabron kohe tagumikku mõtles?

          Kommentaar


            Mis meil temast?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mis meil temast?
              Ptüi, dareth. Ma ei tea, miks mul see postitus kohe cabroniga seostus.

              Kommentaar


                Mu perearst on populaarsuselt kindlasti üle keskmise. Ta vastab mu päringule vaktsineerimiste kohta, et nad saavad 30 doosi kuus ja enne lähevad need riskigruppidele. Ehk siis 2023 here I come...

                Kommentaar


                  Ma olen üsna kindel - aastakese pärast võid osta. Võiks juba praegu saada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui võrrelda Vietnami, Hiina, Tai jne. koroona numbreid lääneriikidega, siis mida läänes valesti tehakse? Kas tõesti on nii, et inimestel on liiga palju vabadust? Või on hoopis nii, et Vietnam suudab endale lubada riigipiiride täielikku sulgemist kuna nad ei sõltu võõrtööjõust? Kas Eestis oleks see võimatu? Näiteks Norras on viimase aasta jooksul kõikide uute juhtumite teke alanud tänu mõnele poola ehitajale või siis keegi norrakas kellel hirmasti oli vaja kuhugi puhkama minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kui võrrelda Vietnami, Hiina, Tai jne. koroona numbreid lääneriikidega, siis mida läänes valesti tehakse? Kas tõesti on nii, et inimestel on liiga palju vabadust? Või on hoopis nii, et Vietnam suudab endale lubada riigipiiride täielikku sulgemist kuna nad ei sõltu võõrtööjõust? Kas Eestis oleks see võimatu? Näiteks Norras on viimase aasta jooksul kõikide uute juhtumite teke alanud tänu mõnele poola ehitajale või siis keegi norrakas kellel hirmasti oli vaja kuhugi puhkama minna.
                      Nad pandeemiaid üle elanud ja oskavad käituda? Vähemalt eelmisel kevadel sealviibinute sõnul oli juba ühe koroonanakatunu korral riigis kõigil (reaalselt ühekordselt kasutatavad) maskid ees*, tänavad tühjad ja kõik teadsid, et kui nüüd ohtutult ei hoia, siis läheb riik kinni ja laibad taga. Ma eeldan, et kui viie aasta pärast peaks tulema mingi uus haigus läänes, siis suudetakse ka päevapealt reageerida, et sarnast sitta, nagu praegu, uuesti ei peaks läbi elama.

                      * välja arvatud Lääne inimesed, kes toona vaatasid kohalikke nagu idikaid ja retse ülereageerijaid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Mu perearst on populaarsuselt kindlasti üle keskmise. Ta vastab mu päringule vaktsineerimiste kohta, et nad saavad 30 doosi kuus ja enne lähevad need riskigruppidele. Ehk siis 2023 here I come...

                        mind saadeti ka uttivisse kui küsisin et millal reaalselt võiks saada. Tuttav pagulane hellas perearstile ja öeldi et tule ülehomme.

                        Juhtus see ingi nädal tagasi. Täpselt samal päeval kontakteerumise oma perearstidega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman
                          Tuttav pagulane hellas perearstile ja öeldi et tule ülehomme.
                          Kus kaala praegu on?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kui võrrelda Vietnami, Hiina, Tai jne. koroona numbreid lääneriikidega, siis mida läänes valesti tehakse? Kas tõesti on nii, et inimestel on liiga palju vabadust? Või on hoopis nii, et Vietnam suudab endale lubada riigipiiride täielikku sulgemist kuna nad ei sõltu võõrtööjõust? Kas Eestis oleks see võimatu? Näiteks Norras on viimase aasta jooksul kõikide uute juhtumite teke alanud tänu mõnele poola ehitajale või siis keegi norrakas kellel hirmasti oli vaja kuhugi puhkama minna.
                            Esiteks ei tasu nende riikide koroonanumbreid 100% tõe pähe võtta. Hiinast on tulnud ka erinevaid sõnumeid, et neil ikka nii lihtsalt see asi ei läinud. Teiseks on seal sarnaste pandeemiatega rohkem kogemusi, kolmandaks on meetodid oluliselt karmimad. Jah Euroopas mõnel pool võisid ka trahvi saada, aga vähemalt ei keevitata su koduust kinni. Neljandaks on kindlasti väga suur roll ka reisimise piiramisel riiki sisse, välja ja riigi sees. Üldjoontes on maailmas kõige edukamad olnudki saareriigid, sest seal on inimeste liikumist kõige lihtsam kontrollida. Ja lõpuks jäid minu arust suurem osa Euroopa riike oma meetmetega väga palju hiljaks, eriti nüüd sügisel/talvel. Eesti on siin hea näide, kus tehti riburadamisi valesid otsuseid, mis nüüd päädis siis märtsis ja aprillis kurbade numbritega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kui teil vaba valik oleks, siis millise vaktsiini doosi sooviksite?
                              Ma võibolla kujutan rohkem ette, aga see valik võidakse mingis mahus ette ära teha rahvuspõhiselt, otsustajate poolt siis. Ei oleks muidugi tore tendents.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Kus kaala praegu on?
                                Vaktsineerigu muidugi pagulased ära, mis nad levitavad viirust siin
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X