320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rakveres tegi süsti noor venelanna. Ta ei kandnud rinnahoidjat. Alatu, kuidas sellise nipiga inimesi süstima meelitatakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Rakveres tegi süsti noor venelanna. Ta ei kandnud rinnahoidjat. Alatu, kuidas sellise nipiga inimesi süstima meelitatakse.
      Pics or it didnt happen!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Rakveres tegi süsti noor venelanna. Ta ei kandnud rinnahoidjat. Alatu, kuidas sellise nipiga inimesi süstima meelitatakse.
        Millise meelega sellele järeldusele jõudsid?

        Endal järgmine reede teine Pfizeri süst soolas.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Rakveres tegi süsti noor venelanna. Ta ei kandnud rinnahoidjat. Alatu, kuidas sellise nipiga inimesi süstima meelitatakse.
          Kuidas tisside järgi saab rahvust määratleda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Millise meelega sellele järeldusele jõudsid?

            Endal järgmine reede teine Pfizeri süst soolas.
            Kui naisevõtt, isaks saamine ja koeraomanikuks olemine viivad mehelt võime aru saada, kas naisterahvas kannab rinnahoidjat, siis ma koera ei võta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui naisevõtt, isaks saamine ja koeraomanikuks olemine viivad mehelt võime aru saada, kas naisterahvas kannab rinnahoidjat, siis ma koera ei võta.
              Vastupidi, peaksid just võtma. Siis äkki saad aru, et on lihtsamaid viise vaktsiini saamiseks, kui Rakverre sõita, ühistranspordiga 😉
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Vastupidi, peaksid just võtma. Siis äkki saad aru, et on lihtsamaid viise vaktsiini saamiseks, kui Rakverre sõita, ühistranspordiga 😉
                Ole nüüd, see on faking lõbus!

                Kommentaar


                  Faking on lõbus, ühistranspordiga kulgemine pole seda mitte

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Faking on lõbus, ühistranspordiga kulgemine pole seda mitte
                    Muidugi on, näeb naljakaid inimesi ja üleüldse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Muidugi on, näeb naljakaid inimesi ja üleüldse.
                      Olid paanikas ja krabasid esimese võimaliku aja?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Olid paanikas ja krabasid esimese võimaliku aja?
                        Pmst jah. Hiiumaa ja Saaremaa olid ka variantidena, aga sinna pidanuks lennukiga minema. Ma oleks muidugi läinud ka, kuna oleks hea lugu, mida rääkida.

                        Kommentaar


                          Suure tõenäosusega poleks saartel rinnahoidjata slaavi med.õde siiski olnud, nii et suht win siis ju

                          Kommentaar


                            Siin on olnud arutelu, kuidas meedia võiks positiivses võtmes vaktsineerimist katta, eksole. Kui nüüd võetaks ehk ette ja avaldataks ÕL-is analüüs rinnahoidjata slaavi med.õdede paiknemise kohta vaktsineerimiskeskustes, siis ehk ei istuks need Narva ja Kohtla-Järve ajad niisama tarbetult digiloos.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Siin on olnud arutelu, kuidas meedia võiks positiivses võtmes vaktsineerimist katta, eksole. Kui nüüd võetaks ehk ette ja avaldataks ÕL-is analüüs rinnahoidjata slaavi med.õdede paiknemise kohta vaktsineerimiskeskustes, siis ehk ei istuks need Narva ja Kohtla-Järve ajad niisama tarbetult digiloos.
                              Jup, meedia ei kirjuta kahjuks olulistest asjadest, kuna Virginia Woolfi kardame me kõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jup, meedia ei kirjuta kahjuks olulistest asjadest, kuna Virginia Woolfi kardame me kõik.
                                Risto Mehine ometi ei karda? Ta vist on mõnda aega tööta olnud, pole midagi tema sulest näppu jäänud. Ehk on valmis ka muid teemasid peale spordi katma.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X