320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bundesligas ma hoian ainult Kölni ja Hertha vastu Bayernile pöialt, aga Euroopas olen alati pettunud, kui mu lemmikliigat domineeriv klubi liiga vara välja kukkus. Sellelgi aastal oleks paslik olnud ikka poolfinaali jõuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      kõige lambim klubi üldse. ma ei saa aru kuidas te fännata tahate. pints muidu megaok vend aga lihtsalt bayerni fänn. käsitlematu.

      pange juventuse fännidega illi homod!
      Mine oma harrastajate satsi teemasse tagasi.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar




        Kylian Mbappé: "Lucas told me that I should come to Munich to play for Bayern."
        Q: Can you imagine that?

        Mbappé: "In football you never know what is going to happen. But I'm currently very happy as it is"

        Mbappé: "Bayern is one of the five best clubs in the world. You can only congratulate them on how they manage to keep the quality in the squad every year. They just know what they're doing"

        Mbappé: "Now Boateng and Alaba have left, but Upamecano, who is an excellent defender, came in. They have a clear concept that makes them a great club.They are always a favorite for every title. So I'll always have to win against Bayern in the future if I want to win a trophy."
        Q: Robert Lewandowski or Erling Haaland?

        Mbappé: "Robert Lewandowski"
        Lothar Matthäus said that you'll be the star of the Euros

        Mbappé: "Lothar is an absolute legend, I would really like to meet him. I can only thank him for his words, but of course I have to perform on the pitch first. I'm far from saying I'm the best player in the tournament."
        Which game is more difficult Germany or Portugal?

        Mbappé: "Germany. Because it's our first game. The German team is stacked with many young players who are extremely ambitious. There are also returnees like Thomas Müller. We have to be at 100% against both opponents"

        Mbappé: "Neuer is one of the best goalkeepers in history. I've played him a few times so I know him very well. But of course I'll look at him again before the game & analyze everything to see what he particularly likes and what he does not like. Scoring against him will help me"
        @SportBild

        Kommentaar


          Mingid kõlakad liiguvad, et Coman pole rahul oma praeguse palgatasemega ja nõuab, et saaks Lewaga võrdsel tasemel palka?
          Bitch please.

          Ta on Lewa, Mülleri ja Gnabry kõrval täiesti tühi koht ju. Neljandajärguline mees võrreldes nende kolmega.
          Maailmaklassist valgusaastate kaugusel ja peaks iga päev kõrgemaid jõude tänama, et Bayerni klassiga meeskonnas mängida saab.

          Ta on Shaqiri enda parimal tasemel Ribery ja Robbeni kõrval.
          Muide Shaqiri suutis omal ajal vahetusmehena teha suht samad numbrid hooaja peale milleks Comanil oli vaja palju rohkem mänguaega.

          Kui keegi oleks reaalselt valmis tema eest 55 milkut või rohkem lauda käima siis oleks see Bayernile jackpot ju

          Mehel oli oma hetk tähesäras ära kui CLi finaalis otsustava värava lõi, aga välk kaks korda samma kohta ei löö.

          Kommentaar


            Ma olen aru saanud, et ta ei võrdle end Lewa, vaid Sane palgaga.
            Mia san mia

            Kommentaar


              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              Ma olen aru saanud, et ta ei võrdle end Lewa, vaid Sane palgaga.
              +1

              Lõppenud hooajal polnud Sane ka oma palka väärt, sest ei mänginud olukordi lõpuni, kaitsesse panustas poolkõvalt, hoidis palli üle ja/või ei märganud kaaslaste sööste liini taha. Kui hinnata meeskondlikku kasutegurit, siis eelmise hooaja pingerida oli; 1.Coman, 2.Gnabry, 3.Musiala, 4.Sane, 5. Berni(maskott)...(tükk tühja maad), 6.Costa. Comani hästi ajastatud liikumised, võime mäng võimalikult laiaks tõmmata, 2 meest enda peale meelitada ja töötahe tegid temast kõige väärtuslikuma ääremängija Hansi süsteemis. Sügavalt kahtlen, et mõnes teises klubis oleks keegi teda nii poputanud, perioodil(2-3 aastat) mil ta tervena suutis püsida vähem kui kestab eunuhhi erektsioon. Kui peab paika, et ta tõesti jonnib peale kõike seda palga ja särginumbri(väidetavalt soovis ise 10 olla) pärast, siis Grüß Gott ja edu talle uues klubis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                siis Grüß Gott ja edu talle uues klubis.
                Ma pole veel kunagi Bayerimaal kuulnud, et keegi ütleb nägemist sõnadega Grüß Gott

                Aga hiljuti vahetas Coman ka agenti ning selleks on üllatus üllatus tuttav juut Zahavi, kes tegeleb Lewandowskiga ning hiljuti ei saadud vorsti osas kaubale tema teise kliendi Alabaga. Ehk siis mees teab ilmselt väga hästi Bayerni palku ning oskab ka küsida võrdluses teistega. Läinud hooaeg oli Comani parim Bayerni särgis tänu sellele, et suutis tõsistest vigastustest hoiduda. Ja oli ta ka kokkuvõttes parim äär tänu sellele, et Gnabry'l oli platsiväliselt suhtedraama nüüdseks juba lahkuläinud tüdruksõbraga, mida käis ka nende kodus politsei lahendamas ning Sane tuli tagasi pikast vigastusest ning vajab lihtsalt aega uues keskkonnas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Brick Vaata postitust
                  Ma pole veel kunagi Bayerimaal kuulnud, et keegi ütleb nägemist sõnadega Grüß Gott
                  Sellises tähenduses seda ikka kasutatakse aga harva ja pigem vanemate inimeste poolt.

                  Kommentaar


                    Coman on vägagi asjalik mängumees. Kiire, tehniline, lööb kolle,loob teravusi. Kahju oleks mineku puhul.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Coman on vägagi asjalik mängumees. Kiire, tehniline, lööb kolle,loob teravusi. Kahju oleks mineku puhul.
                      20 väravat 2016 aastast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Sellises tähenduses seda ikka kasutatakse aga harva ja pigem vanemate inimeste poolt.
                        Nägemist ei öelda kohe kindlasti mitte. Grüß Gott on tervitus erinevalt servus, mida kasutatakse mõlemat pidi. Tõsi, levinud rohkem vanema generatsiooni poolt, kuid siiski väga igapäevane suhtluse alustamiseks võõraga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Brick Vaata postitust
                          Nägemist ei öelda kohe kindlasti mitte. Grüß Gott on tervitus erinevalt servus, mida kasutatakse mõlemat pidi. Tõsi, levinud rohkem vanema generatsiooni poolt, kuid siiski väga igapäevane suhtluse alustamiseks võõraga.
                          Tõsi, "servus" on vaieldamatult populaarsem aga vanemad inimesed, pigem Münchenist eemal, kasutavad vahel harva ka väljendit "Grüß Gott", soovides head teed. Sattusin ka ise esimest korda seda kuuldes segadusse.

                          Kommentaar


                            Nagelsmann sai oma abid Leipzigist kätte. Flicki abiline Röhl tundub, et jätkab tema juures DFB-s.

                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Tõsi, "servus" on vaieldamatult populaarsem aga vanemad inimesed, pigem Münchenist eemal, kasutavad vahel harva ka väljendit "Grüß Gott", soovides head teed. Sattusin ka ise esimest korda seda kuuldes segadusse.
                            Siin ei ole mitte midagi segadusse ajavat, sest see ei pea paika. "Grüß" on tervitussõna ning tervitades ei öelda nägemist. Kui sa tahad lõuna piirkonnale omaselt nägemist öelda, siis "Pfiati Gott". Punkt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Brick Vaata postitust
                              Nagelsmann sai oma abid Leipzigist kätte. Flicki abiline Röhl tundub, et jätkab tema juures DFB-s.



                              Siin ei ole mitte midagi segadusse ajavat, sest see ei pea paika. "Grüß" on tervitussõna ning tervitades ei öelda nägemist. Kui sa tahad lõuna piirkonnale omaselt nägemist öelda, siis "Pfiati Gott". Punkt.
                              Oeh, vahetu kogemus ja kiire googeldamine kinnitavad minu väidet.

                              The expression grüß Gott (German pronunciation: [ɡʁyːs ˈɡɔt]; from grüß dich Gott, originally '(may) God bless (you)')[1] is a greeting, less often a farewell, in Southern Germany and Austria (more specifically the Upper German Sprachraum, especially in Bavaria, Franconia, Swabia, Austria, and South Tyrol).

                              Punkt. (rohkem ma sel teemal oma aega ei kuluta)

                              Kommentaar


                                Sieg heil. Coman sai lapse ja tuli korraks koondise juurest ära. Palju õnne ja kunagi ehk saad uuesti und kogeda.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X