320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kas olümpia jalka on alati teisejärguline võistlus olnud?
    Algul polnud, aga siis ei soovitud mingeid reisirahasid maksta, riigid loobusid ja tehti uus turniir. Ja siis enam ei lastud põhisid peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma siin Levadia mängul praegu ja tekkis küsimus, et kas statkal veipimine on lubatud? Mingi djüüd teeb, ma jätsin koju.
      Teoorias vist peaks seda suitsunurgas tegema, aga mu kõrval oli ka päris paljudel pohhui. Samas, noh, mind isiklikult ei häiri ja tundus, et teisi ka mitte.

      Kommentaar


        Eesti-Läti mängul tegid fännisärgis vellod fännitribüünil trummitaguja läheduses jumala avalikult täiesti tavalist haisu-sigaretti, nii et asi see väike veip nüüd seal statal ära pole kannatada

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma siin Levadia mängul praegu ja tekkis küsimus, et kas statkal veipimine on lubatud? Mingi djüüd teeb, ma jätsin koju.
          Flora-Legia mängul tegi ka mingi värdjas. Minuni see pilv ei jõudnud, seega olin vait. Aga. Väga häirib, igal juhul hakkan röökima kui keegi kavatseb seda sitta minu läheduses tegema hakata.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Millega oleme me ära teeninud, et peame sellises sitases riigis elama kus kultuuriministrit ei lasta päeva pealt lahti kui tuleb avalikuks, et ta IQ on väiksem kui ta kinganumber?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Siis kui ühiskond saab aru, et IQ pole oluline määraja.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Siis kui ühiskond saab aru, et IQ pole oluline määraja.
                Kas kultuuriministriks ei pandagi üldiselt selliseid naljakaid inimesi, et kultuuriinimesed suurest stressist head kultuuri kütma hakkaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Millega oleme me ära teeninud, et peame sellises sitases riigis elama kus kultuuriministrit ei lasta päeva pealt lahti kui tuleb avalikuks, et ta IQ on väiksem kui ta kinganumber?
                  Et ta ei lase ennast vaktsineerida ja siis on IQ kohe väiksem kui ta kinganumber?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Et ta ei lase ennast vaktsineerida ja siis on IQ kohe väiksem kui ta kinganumber?
                    Vaktsineerimine vaktsineerimiseks. Kui sa arvad, et koroona on pettus ja ministrina seda julgelt jagad, siis on midagi valesti.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Vaktsineerimine vaktsineerimiseks. Kui sa arvad, et koroona on pettus ja ministrina seda julgelt jagad, siis on midagi valesti.
                      Mu hüpotees on, et Ott kuulis videost/luges tekstist/või mis iganes kujul see Tõnumaa postitus oli, seda, et "toetame Anneli Otti", ego sai pai ja pani laigi. Ülejäänud sisusse ta vaevalt süvenes. Ma ei usu, et isegi Kert Kingo oleks piisavalt loll ministrina selliste asjade laikimiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Mu hüpotees on, et Ott kuulis videost/luges tekstist/või mis iganes kujul see Tõnumaa postitus oli, seda, et "toetame Anneli Otti", ego sai pai ja pani laigi. Ülejäänud sisusse ta vaevalt süvenes. Ma ei usu, et isegi Kert Kingo oleks piisavalt loll ministrina selliste asjade laikimiseks.
                        Ülehindad kingot.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Regulaarsed soccerneti foorumipostitajad - jagage milliseid foorumeid veel religioosselt jälgite, ehk leiab keegi midagi uut endale?

                          Kommentaar


                            Iha, perekool ja foorum69

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Iha, perekool ja foorum69
                              Sama.

                              Tegelt mu võimekus jaurata piirdub tööl koosolekute, fb feedide ja selle foorumiga vanus juba ka.

                              Kommentaar


                                Kõik religioosselt jälgitavad foorumid on välja surnud ju. Vanasti oli veel Planet (ex Zone), streetrace.org ja virtuaaltuunijate hood tuning.cl.ee/chop.ee. Nüüd ainult teie oletegi
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X