320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seal hoones muidu politsei ei patrulli nii stabiilselt koha peal?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      seal hoones muidu politsei ei patrulli nii stabiilselt koha peal?
      Riigikogu hoones on jah politsei 24/7 korda loomas. Loogiline, et nö valvelauda helistad.
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        No politsei kutsus ikkagi riigikogu töötaja, sõima teda
        Kas päeva lõpuks riigikogulane pole riigikogu töötaja? Aga okei tõsi, helistas nõunikule. Veel rohkem perses ürr mu meelest. Muidu oleks üks neist veidi Jüri “kirsad jäävad maha” Liim peast. Nüüd on kaks ja me isegi ei tea, kummal ennem koitma hakkas, et politsei kutsumine sellises olukorras on tegelikult suht retard liikumine. Ilmselt nägi see välja nii.
        M: Tsau, kuule vaata kes majas on ma jäin vetsu kinni.
        N: Ja kohe.
        N: Kuule kedagi polegi majas enam. Mis teen? (juba loll küsimus nõunikult)
        M: Ma ei tea. Appi, kutsu politsei.(veel lollim nõuanne)
        N:Jah, mõeldud tehtud.

        Või siis

        M: Tsau, kuule ma jäin wcsse kinni. Tee midagi.
        N: Jaa kohe.
        50min hiljem kui Mihkelson on täiesti vagusi istunud ja mitte küsinud nõunikult. Mida siis too ettevõttis? Astub rahulikult peltast välja. Viskab mundrimehele kulpi ja jalutab sõnagi küsimata minema.

        Päris perses mõlemal juhul. Aga ma olen enam kui kindel, et Mihkelson ei vahtinud seal tuima nagu kits kuulutust.

        Huvitav nõuniku/Mihkelsoni arvates, milliseid politsei põhiülseandeid seal täideti.
        * Euroopa Liidu välispiiri tagamine - Pigem vist mitte.

        * Turvalisuse ja avaliku korra tagamine riigi sees - Tundub võimalik. Nõunik jõudis wc ukse taha, karjuv ja paanikas Mihkelson rabistas lingi kallal nõnda hullult, et vaesel nõunikul tekkis hirm.

        * Kodakondsuse määratlemine ja dokumentide väljastamine - Ka võimalik. Mihkelson karjus peldikus võõrkeelseid roppuseid. Nõunikul tekkis kahtlus, kas see on ikka Mihkelson ja kutsus määratlema kodakondsust.

        * Süütegude menetlemine ja ennetamine - Tundub ka reaalne võimalus. Mihkelsonil tekkis kahtlus, et see tualetti kinni jäämine oli EKRE “operatsioon allavett”, ning lasi nõunikul kohe politsei kutsuda, et need jälje üles võtaks.



        Teine kord kui jään jõuksis kangi alla. Kutsun politse, kes kutsub Kiivika, kes mind vabastab.

        Kes te riigikogulastega kokkupuutute. Rääkige neile, et on sellised firmad Eesti vabariigis mis tegelevadki rikki või lukku läinud lukkude avamisega. #lukuabi #kuidasöeldaetmaolenlollniietmaeiütlemaolenloll

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Kas päeva lõpuks riigikogulane pole riigikogu töötaja? Aga okei tõsi, helistas nõunikule. Veel rohkem perses ürr mu meelest. Muidu oleks üks neist veidi Jüri “kirsad jäävad maha” Liim peast. Nüüd on kaks ja me isegi ei tea, kummal ennem koitma hakkas, et politsei kutsumine sellises olukorras on tegelikult suht retard liikumine. Ilmselt nägi see välja nii.
          M: Tsau, kuule vaata kes majas on ma jäin vetsu kinni.
          N: Ja kohe.
          N: Kuule kedagi polegi majas enam. Mis teen? (juba loll küsimus nõunikult)
          M: Ma ei tea. Appi, kutsu politsei.(veel lollim nõuanne)
          N:Jah, mõeldud tehtud.

          Või siis

          M: Tsau, kuule ma jäin wcsse kinni. Tee midagi.
          N: Jaa kohe.
          50min hiljem kui Mihkelson on täiesti vagusi istunud ja mitte küsinud nõunikult. Mida siis too ettevõttis? Astub rahulikult peltast välja. Viskab mundrimehele kulpi ja jalutab sõnagi küsimata minema.

          Päris perses mõlemal juhul. Aga ma olen enam kui kindel, et Mihkelson ei vahtinud seal tuima nagu kits kuulutust.

          Huvitav nõuniku/Mihkelsoni arvates, milliseid politsei põhiülseandeid seal täideti.
          * Euroopa Liidu välispiiri tagamine - Pigem vist mitte.

          * Turvalisuse ja avaliku korra tagamine riigi sees - Tundub võimalik. Nõunik jõudis wc ukse taha, karjuv ja paanikas Mihkelson rabistas lingi kallal nõnda hullult, et vaesel nõunikul tekkis hirm.

          * Kodakondsuse määratlemine ja dokumentide väljastamine - Ka võimalik. Mihkelson karjus peldikus võõrkeelseid roppuseid. Nõunikul tekkis kahtlus, kas see on ikka Mihkelson ja kutsus määratlema kodakondsust.

          * Süütegude menetlemine ja ennetamine - Tundub ka reaalne võimalus. Mihkelsonil tekkis kahtlus, et see tualetti kinni jäämine oli EKRE “operatsioon allavett”, ning lasi nõunikul kohe politsei kutsuda, et need jälje üles võtaks.



          Teine kord kui jään jõuksis kangi alla. Kutsun politse, kes kutsub Kiivika, kes mind vabastab.

          Kes te riigikogulastega kokkupuutute. Rääkige neile, et on sellised firmad Eesti vabariigis mis tegelevadki rikki või lukku läinud lukkude avamisega. #lukuabi #kuidasöeldaetmaolenlollniietmaeiütlemaolenloll
          Tore lugu lugeda.
          Tegelikult riigikogulane valvelaua (see om see politsei ehk julgestus, kes 24/7 kohal ja kellel on ka üldvõti nagis) numbrit ei teadnud. Helistas kantselei töötajale, kes arvatavasti läks valvelauda politsei jutule, kes siis üritas üldvõtmega lahti saada. Ei õnnestunud. Kutsuti nn majahoidja, kel oli relakas kapist võtta. See julgestuspolitseinik näitab talle ka veel eraldi taskulambiga valgust. Asi lahendatud. Kokku vbla läks 50 min, vbla vähem. Riigikogulane tegi postituse, eks teadagi, miks. Siin arenes tore lõim, aga midagi retakat ei olnud, tavaline asjade lahendamine, amtenikule (mitte isiklikule nõunikule)/riigikogulasele siin nii puid alla panna pole vajadust.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Appi

            Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ridades Paide linnavolikokku pürgivad Kalle Grünthal ja Priit Põder andsid enne valimisnimekirjaga raekotta minekut Paide linnas lausa väikese etenduse.

            Kommentaar


              ma mäletan aega mil die hard oli jõulude paiku telekast, a tundub et ajad päris rasked kui tv3 hilissuvel seda näitama peab

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                ma mäletan aega mil die hard oli jõulude paiku telekast, a tundub et ajad päris rasked kui tv3 hilissuvel seda näitama peab
                minu meelest on see juba pikem traditsioon - näidata Visa Hinge ka suvel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                  Samal ajal kui Mustamäe luitunud seintega garaazis Andrei Fjodorit 32 noahoobiga õpetab, silmad pahupidi Lauri kesklinnas turvatunnet kahandab või Tarts 3 promillise joobega Jaanika pere surnuks sõidab. Kutsub vetsu kinni jäänud riigikogulane endale politsei, kes kutsub töömehe, et ust avada…emps anna padruneid palun.
                  Kes silmad lahti hoiab, märkab politseiniku rinnal valget kaarti. Ehk tegemist on Riigikogu hoones töötava politseinikuga.

                  Kommentaar


                    Ärge solvuge kasutajad ametnikud. Delfi andis magusa võimaluse igavust peletada, jättes ilmselt sensatsiooni mõttes meelega kolm sõna Mihkelsoni postitusest välja. Väga olulised kolm sõna. Pöörake tähelepanu ka pealkirjale

                    Marko Mihkelson jäi 50 minutiks riigikogu vetsu kinni: KOHALE tuli politsei

                    Delfi

                    “Õnneks oli taskus telefon ja väliskomisjoni nõunik Birgit veel majas. Nii ta kutsuski kõigepealt politsei appi, ja kui sealt jäi abist väheseks, siis juba koju jõudnud parlamendi remondimehe, kes ketassaega ukse lahti lõikas.”

                    Mihkelsoni post

                    “Õnneks oli taskus telefon ja väliskomisjoni nõunik Birgit veel majas. Nii ta kutsuski kõigepealt *Riigikogu valvet teostava* politsei appi, ja kui sealt jäi abist väheseks, siis juba koju jõudnud parlamendi remondimehe, kes ketassaega ukse lahti lõikas.”

                    Ehk minusugused kortsus särgi ja halvasti istuva ülikonnaga. Arengutase - mõõdukalt vittus, aga sarmikas. Teavad ainult ühte viisi kuidas politseid kutsuda. Tümm huugama ja punuma. okeiokei 112 öfkours. Erudeeritumad inimesed saavad ilmselgelt aru, et helistada häirekeskusesse ja loota politsei kohale tulemist vetsu pärast, on selline: proovi homme uuesti vennas

                    musid kallid suured pallid või mis see Mäe ütleski.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                      Ärge solvuge kasutajad ametnikud. Delfi andis magusa võimaluse igavust peletada, jättes ilmselt sensatsiooni mõttes meelega kolm sõna Mihkelsoni postitusest välja. Väga olulised kolm sõna.
                      Delfit seekord süüdistada ei saa, Mihkelson lisaski need kolm sõna oma postitusse hiljem:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                        Delfit seekord süüdistada ei saa, Mihkelson lisaski need kolm sõna oma postitusse hiljem:

                        juba oli vihakõne valmis kirjutatud, sad, et niiviisi

                        Kommentaar


                          See ''ketassaag'' näeb kahtlaselt ketaslõikuri moodi välja. Aga mis sa siidikäpast riigikogulasest ikka tahad, võibolla peaks ukse kasutamise juhendi igale riigikogulasele eraldi välja printima tulevaste intsidentide ära hoidmiseks...

                          Kommentaar


                            Bolt vist testib oma seda toiduvärki juba tartus mõnda aega.

                            Maru jube asi. Kui varasemalt pidi poodi leiva, piima ja Westonsi järgi kõndima, siis nüüd hetkel, kus Bolt pakub tasuta kohaletoomist ka, on kõik maru lihtne. Kell 16:00 taipad, et võikul juust sai otsa? Milles mure - tellid 2 pakki juustu. Kell 18:00 taipad, et hapukoor jäi hakklihakastmele ostmata? Pole probleemi - Bolt! Kell 21:00 - ohhoo, kõik päevaks seatud eesmärgid täidetud, lõõgastuks, telliks 2-9 westonsit - ikka saab!

                            Imelisel ajal elame ikka, kogu maailm valla ja ühe Bolti abil.

                            unistavalt ootamas Bolti koerajalutamise teenust hommikul 7:00 ja õhtul 22:00
                            Päevased tunnised-pooleteisesed ringid on endale head.

                            Kommentaar


                              Selle tasuta kohaletoomise varjus seda keissi pole, et kaks pakki juustu maksab sama, mis poes kaks pakki juustu ja üks westons? Tallinnas tundub nagu olevat.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust

                                Vetsu-Markost suht suva, aga mulle jäid tema postituses silma järgnevad laused:

                                "Läksin enne tööpäeva lõppu..." ja "Õnneks oli...nõunik Birgit veel majas."

                                Et siis suht normaalne vist, et enne tööpäeva lõppu ÕNNEKS veel keegi majas oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X