320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora mängu juures on märksõna "Stuudio", što eto?

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Täna on kava järgi 29 st mängust ülekanne. Eile oli Spartak - Legia, tundub, et siis 30 kokku . Pole paha, või mis
      See on see, mis peabki olema ja mida Go3 ei suutnud pakkuda.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        positiivselt üllatunud. viaplay kuningaks.

        kogu menüü on veel boonus, mängude vahetamine jne on ka lihtsalt ideaalseks tehtud.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Flora mängu juures on märksõna "Stuudio", što eto?
          19.15 algab. Stuudios Jonas Grauberg ja Martin Reim. Kommenteerivad Ott Järvela ja Ingemar Teever.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Järvelat on valus kuulata. ta on kõige Floraga seonduvaga vindi juba nii üle keeranud, et isegi võidetud kahevõitlused ja poolohtlikud olukorrad kutsuvad orgasmilisi hüüdeid ja ülistavaid epiteete esile. ei julge mõelda, mis Flora värava korral juhtub.

            #palunstaadioniheli

            Kommentaar


              Kuulge, päeval oli kindlalt Lesteri mäng eestikeelse kommiga. Nüüd on mingi staadionitürnüffel jälle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuulge, päeval oli kindlalt Lesteri mäng eestikeelse kommiga. Nüüd on mingi staadionitürnüffel jälle.
                Sinna vist ei leitud kommentaatorit. Enamus olid Flora mänguga hõivatud. Vist. Ma pidin algusest peale Roma-CSKA Sofia mängu peal olema.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Sinna vist ei leitud kommentaatorit. Enamus olid Flora mänguga hõivatud. Vist. Ma pidin algusest peale Roma-CSKA Sofia mängu peal olema.
                  No helistand mulle, kui nii suur puudus on...

                  Kommentaar


                    Tegelikult võiksite kunagi selle kino ära teha, et mingi foorumi vastasseis kuhugi sobivale mängule peale lasta. Linnupoja vs Nasfal või mingi muu taoline klassik. Reitingud oleks vägevad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Tegelikult võiksite kunagi selle kino ära teha, et mingi foorumi vastasseis kuhugi sobivale mängule peale lasta. Linnupoja vs Nasfal või mingi muu taoline klassik. Reitingud oleks vägevad!
                      Ei usu, meil on siin ikka üsna pisike kildkond vaatajatest.

                      Kommentaar


                        Ma juba praegu Viaplay suur fänn.

                        + Kõik mängud ühes kohas. Ava lihtsalt rakendus ja naudi. Mäng ei meeldi? Kümme teist mängu on nupuvajutuse kaugusel.
                        + Palju sujuvam pilt Go3-ga võrreldes, mis elab endiselt aastas 2010.
                        + Kuuldavasti toovad Premier League’i ka Go3-st järgmisel aastal ära.

                        - Staadionihelid mind ennast ei häiri, kuid pikas plaanis võivad nad häirima hakata. Kasvõi ingliskeelsete kommentaatorite toggle nupp oleks super. Just nimelt toggle nupp, sest staadionihelid oleksid aeg-ajalt väga hea vaheldus.
                        - Kruus ja Vara

                        7/10, sest annab veel asju paremaks muuta, aga mul poleks midagi selle vastu kui Viaplay’st saaks eestlaste jaoks spordi Netflix. Veel rohkem valikut juurde!


                        Edit:
                        Tagasi võiks ka saada kerida. Nagu YouTube’is mul pandud, et ühe klikiga läheb 5s tagasi. Ülimugav oleks ise mõnda olukorda veelgi täpsemalt üle vaadata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust


                          Edit:
                          Tagasi võiks ka saada kerida. Nagu YouTube’is mul pandud, et ühe klikiga läheb 5s tagasi. Ülimugav oleks ise mõnda olukorda veelgi täpsemalt üle vaadata.
                          Läheb ju ühe klikiga 15 sekki tagasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Läheb ju ühe klikiga 15 sekki tagasi.
                            Aa, ma polnud veel mobiilirakendust kasutanud. Smart TV-l endal see funktsioon veel puudub, aga ma just proovisin ja alternatiivina AirPlay’ga telekasse üle viies saab edasi-tagasi ka kerida. Kasutan siis senikaua seda. Väga hea!

                            Kommentaar


                              Flora kodumängu stuudio ja ülekanne oli täitsa nagu päris.

                              Miks täna polnud Instant Highlightsidel ingliskeelseid kommentaare, nagu Meistrite Liigas? Otseselt ei häiri, aga võiks ju...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marts Vaata postitust
                                Flora kodumängu stuudio ja ülekanne oli täitsa nagu päris.

                                Miks täna polnud Instant Highlightsidel ingliskeelseid kommentaare, nagu Meistrite Liigas? Otseselt ei häiri, aga võiks ju...
                                Nii palju mänge koos euroopa liigaga, ehk sellepärast.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X