320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Champions Corner: How Kontaveit rediscovered her joy and got back on track

    Kommentaar


      lol, instagrami juurdlused ka tulevad?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        naiste tennis on pede - favoriit läheb 3:0 geimidega juhtima, ma teen shampad lahti juba ja seejärel laseb underdogil 5 (VIIS) geimi järjest võita

        Kommentaar


          WTA turniiridel laamendamine on küll võimas ja tore, aga ma oleks veel õnnelikum kui mõnel Grand Slamil finaalis mängitakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            WTA turniiridel laamendamine on küll võimas ja tore, aga ma oleks veel õnnelikum kui mõnel Grand Slamil finaalis mängitakse.
            Arvad, et keegi vaidleb sulle vastu või?

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Arvad, et keegi vaidleb sulle vastu või?
              Ma loodan, et mitte

              Kommentaar


                kena pilt, why not jagada.



                Eesti parim tennisist Anett Kontaveit oli juuni lõpust augusti keskpaigani kaotanud neli mängu järjest ning Cincinnati turniiri eel püüdis fotosilm kinni ta treenimas koos uue treeneri Dmitri Tursunoviga. Nädal hiljem järgnenud Clevelandi turniirist saati hakkas kõik hästi minema, seal ja Ostravas saadud turniirivõitudele lisas Kontaveit eile veel ühe Moskvas.

                Kommentaar


                  Kuigi nii ERRis kui Postimehes kirjutab, et Anett peab transilvania openi võitma, et wta finaalturniirile pääseda, siis tundub, et tegelikult piisab vaid finaali pääsust. Vahe Jabeuriga 139 punkti, finaalikoht annab 180p. Jabeur on vigastatud ja punkte juurde ei saa.
                  Eks variant on ka kui keegi top7-st loobub.
                  Poolfinaalini ei tohiks talle tänasel päeval vastast olla, seal oleks ees Jil Teichmann. Aga Anettil on pikk turniir seljataga ja eks näis kas taastub sellest ära. Kolmapäevast alates oleks vaja 4 päeva järjest iga päev võit võtta.

                  E: teichmann lendas juba välja turniirilt, nii et lootust on, et ajalugu teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Kuigi nii ERRis kui Postimehes kirjutab, et Anett peab transilvania openi võitma, et wta finaalturniirile pääseda, siis tundub, et tegelikult piisab vaid finaali pääsust. Vahe Jabeuriga 139 punkti, finaalikoht annab 180p. Jabeur on vigastatud ja punkte juurde ei saa.
                    Asi ei ole nii lihtne. WTA Race tabelisse (mille alusel finaalturniirile pääseb) läheb kirja maksimaalselt 16 turniiri tulemused. Ja pooled neist on kohustuslikult kirja minevad (suured slämmid ja 4 suuremat WTA 1000 kategooria turniiri). Lisaks siis 8 parimat tulemust teistelt turniiridelt. Anetil on praegu nö viimasena joone peal turniir, kus ta teenis 100 punkti. Ehk et kui ta Rumeenias teenib rohkem punkte, siis see 100 punktine enam ei loe. Mistõttu Kontaveidi punktisaak suureneks sel nädalal ainult selle võrra, mis ta üle 100 punkti teeenib. Finaalikoht annaks talle seega juurde ainult 80 punkti, millest ei piisa.

                    Kommentaar


                      Need viimased geimid olid lihtsalt vapustavad. Kahju, et järgmine suur slämm alles uuel aastal.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, mis Tursunov on Anetiga teinud, aga see töötab...

                        Fantastiline tennis lihtsalt.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Kontaveidi võib ikka küll üsna maha kanda vist. Aind peopildid instas pidevalt ja viimase 24h ainuke story ka pildike, kus mõtleb peost ja sõpradest aind.
                          3 kuud ja 7 päeva tagasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            3 kuud ja 7 päeva tagasi.
                            Ma küll ei arvanud, et Anetti võib "maha kanda", aga kunagi ei arvanud, et ta sedasi TOP10-sse lendab. Maagiline.

                            Jabeuri viskas välja sellest viimasest kohast.

                            Jabeur twitteris...

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              3 kuud ja 7 päeva tagasi.
                              Kuidas selle ajaga Aneti insta muutunud ka on?
                              Et ma arvan, et Jäämehel oli point seal.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Kuidas selle ajaga Aneti insta muutunud ka on?
                                Et ma arvan, et Jäämehel oli point seal.
                                ei ole muutunud (nagu võid ise veenduda, kui viitsid paar klõpsu teha). ka pointi ei paista kuskilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X