320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alarh Vaata postitust
    mis moodi katsetad siis?
    paljud räägivad, et see pealmine kumm on liiga paks, seepärast ka pallitunnetus kehv jms.. on see nii?
    Väljas on lumi sulanud ju, vähemalt Hiiumaal on. Reedel ja laupäeval käisin proovimas. Mina küll ei ütleks, et pallitunnetus on kehv. Ma ütleks, et väga hea. Minu jalaga sobib see putsa väga hästi kokku. No lüüa/sööta on ideaalne selle putsaga ja kiirema jooksupealt mõnda trikki teha on ka väga hea. Pall seisab jalal hästi ja pallitunnetus on väga hea, IMO.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      ok, paneb valikuosas mõtlema (uued vaporid või uued laserid?).

      Nyyd aga VALUS OT: ei oska seda kuskilt mujalt küsida aga siiski: mis firma vms tegeles jalgapalli reisidega välismaale? oli seal valikus ka manchester united olemas, kelle m2nge saab vaatamas käia. teab keegi seda või seda foorumi topicut? otsisin aga ei leidnud!

      tänud!

      Kommentaar


        Algselt postitas alarh Vaata postitust
        ok, paneb valikuosas mõtlema (uued vaporid või uued laserid?).

        Nyyd aga VALUS OT: ei oska seda kuskilt mujalt küsida aga siiski: mis firma vms tegeles jalgapalli reisidega välismaale? oli seal valikus ka manchester united olemas, kelle m2nge saab vaatamas käia. teab keegi seda või seda foorumi topicut? otsisin aga ei leidnud!

        tänud!

        Kommentaar


          Algselt postitas alarh Vaata postitust
          ok, paneb valikuosas mõtlema (uued vaporid või uued laserid?).!
          Oled sa kiire jooksumees ja kitsa jalaga või laiema jala ja parema löögi/sööduga?
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Oled sa kiire jooksumees ja kitsa jalaga või laiema jala ja parema löögi/sööduga?
            ma olen laiema jalaga, keskmise kiirusega ja sihuke noh, tehniline: stepoverid jms sitta tuleb tahest tahtmata sisse :/... löök on mul ka suht tugev, naq jutud räägivad :/..

            Kommentaar


              ajage mind veel rohkem oksele
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                ajage mind veel rohkem oksele
                Evu, ära siis nüüd kohe nii kurjalt.

                Aga Alarh, kui jalg on laiem, siis võta ennem Laserid kui Vaporid, Vapori liist selline kitsam, vähemalt mulle nii tundunud.

                Noo ja kui löök tugev, siis Laseritega saad oma kahuri veel vägevamini tööle.

                Kommentaar


                  ei saa. ega butsad ei mängi. idioodid.



























                  soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alarh Vaata postitust
                    mis moodi katsetad siis?
                    paljud räägivad, et see pealmine kumm on liiga paks, seepärast ka pallitunnetus kehv jms.. on see nii?
                    Ära sa usu külajutte.
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alarh Vaata postitust
                      ma olen laiema jalaga, keskmise kiirusega ja sihuke noh, tehniline: stepoverid jms sitta tuleb tahest tahtmata sisse :/... löök on mul ka suht tugev, naq jutud räägivad :/..
                      mul see jama, et mul nagu lampjalad, kiirust ja tehnikat ka nagu ei ole...löök ka suht nadi....aga oleks siiski uusi ketse vaja
                      on lootust midagi leida??

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Üllar Vaata postitust
                        mul see jama, et mul nagu lampjalad, kiirust ja tehnikat ka nagu ei ole...löök ka suht nadi....aga oleks siiski uusi ketse vaja
                        on lootust midagi leida??
                        Mina osta puukingad,vähemalt ei lõhu oma varbaid ära ja superhea on neid kasutada, kui väljakul peaks löömaks minema
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alarh Vaata postitust
                          ma olen laiema jalaga, keskmise kiirusega ja sihuke noh, tehniline: stepoverid jms sitta tuleb tahest tahtmata sisse :/... löök on mul ka suht tugev, naq jutud räägivad :/..
                          Siis osta Laserid.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar




                            Siuksed said eile soetatud, esimene trenn ka tehtud. Alguses oli veidi harjumatu, jäigemad kui naigid, millega seni olen mänginud, aga olen väga rahul!

                            Kommentaar


                              mul ei ole keel seal peal !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                mul ei ole keel seal peal !
                                Mine metsa mul olid paelad teistmoodi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X