320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise arvan, et see Sakho eilne müügi jutt läks lahti peale seda, kui mees twitteri'sse video lisas, selle kus ta koos Baloga trenni teeb. No eks siis geeniused* tegid käbe omad järeldused. Kui juba Baloga koos, no siis ka samas paadis.

    Samas ega Sakho siiski mingi tippkaitsja ole (tegelt veab vaevu keskmiku välja), võiks ta mõne korralikuma mehe vastu küll vahetada.

    Lovrenist muidugi ma üldse ei räägi. No pole mängu, kus mehele mängujärgselt kätega kallale ei tahaks minna. Viimane meie mäng Roma vastu - tra noh, Lovren seisis ju nagu elektripost koha peal, isegi ei liigutanud end. Nigu fcking potilill. No miks meile ometi sellist emmi vaja on? Mille eest mees üldse x kilo nädalas füüri saab? Mehe õige koht oleks Kaluri kolhoosis, linttraktoriga siloaugus. Las nahher seisab seal palju jõuab.

    Ma saan aru, et õiged mängud pole veel alanud ja hetkeks peetud mängud on rohkem selline meeste otsimine/proovimine olnud, aga ... no pole seda mängu, mida nüüd juba kuid on oodatud. Moreno ja Lallana on endiselt kaugel arusaamast, mida jalgpallis mängu võitmiseks tegema peab. Nende arust tuleb selleks ühest trahvikastist teiseni joosta (õnneks nad ei jookse vähemalt ilma pallita, kuigi ega suurt vahet ole) ja kogu moos. Värav, kui selline termin, on nende jaoks mõistmatu tähendusega. Lihtsalt trahvikasti servani jõudes, tuleb pall vastasele tonksata ja ongi punkt kirjas. Tõenäoliselt on selline nende arusaam.

    Coutinho on endiselt pettumus, no ei saada seda meest käima. Ma pean silmas nii käima, nagu ta selleks tegelikult võimeline on. Viimases mängus mehelt 0 (loe: null) pealelööki. Midagi on kuskil kännu taga kinni. Treener või siis vajadusel meeskonna hulluarst* peaks mehe lahti muukima, paraku seda endiselt teha suudetud pole. Kurb.

    Mane on ka vähemalt hetkel veel pettumus olnud. Aga noh, see ehk vast isegi normaalne, kuna mees alles tuli ja vajab lihtsalt sisseelamiseks aega. Kuigi vähemalt mina lootsin temalt kohest lammutamist*.

    Firmino puhul on positiivne, et mees on järjest rohkem hakanud ka musta tööd tegema, mitte ei kõõlu ainult värava ees. Tubli!

    Milner on hull vend, isiklikult minu lemmik. Aga samas, vanus hakkab peale tulema ja kas ta enam suudab ringi rallida. Viimane mäng oli ta sunnitud alt üles ja tagasi jooksma, kahtlen, et ta sellisele valule 90. minutit vastu peab.

    Kas keegi viitsib välja otsida viimase mängu (Roma) statistika, tõenäoliselt oli meil valesööte/praaki miljon. Või siis natuke isegi rohkem...
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Türa küll, kui negatiivne see kasutaja saver on.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Ma ise arvan, et see Sakho eilne müügi jutt läks lahti peale seda, kui mees twitteri'sse video lisas, selle kus ta koos Baloga trenni teeb. No eks siis geeniused* tegid käbe omad järeldused. Kui juba Baloga koos, no siis ka samas paadis.

        Samas ega Sakho siiski mingi tippkaitsja ole (tegelt veab vaevu keskmiku välja), võiks ta mõne korralikuma mehe vastu küll vahetada.

        Lovrenist muidugi ma üldse ei räägi. No pole mängu, kus mehele mängujärgselt kätega kallale ei tahaks minna. Viimane meie mäng Roma vastu - tra noh, Lovren seisis ju nagu elektripost koha peal, isegi ei liigutanud end. Nigu fcking potilill. No miks meile ometi sellist emmi vaja on? Mille eest mees üldse x kilo nädalas füüri saab? Mehe õige koht oleks Kaluri kolhoosis, linttraktoriga siloaugus. Las nahher seisab seal palju jõuab.

        Ma saan aru, et õiged mängud pole veel alanud ja hetkeks peetud mängud on rohkem selline meeste otsimine/proovimine olnud, aga ... no pole seda mängu, mida nüüd juba kuid on oodatud. Moreno ja Lallana on endiselt kaugel arusaamast, mida jalgpallis mängu võitmiseks tegema peab. Nende arust tuleb selleks ühest trahvikastist teiseni joosta (õnneks nad ei jookse vähemalt ilma pallita, kuigi ega suurt vahet ole) ja kogu moos. Värav, kui selline termin, on nende jaoks mõistmatu tähendusega. Lihtsalt trahvikasti servani jõudes, tuleb pall vastasele tonksata ja ongi punkt kirjas. Tõenäoliselt on selline nende arusaam.

        Coutinho on endiselt pettumus, no ei saada seda meest käima. Ma pean silmas nii käima, nagu ta selleks tegelikult võimeline on. Viimases mängus mehelt 0 (loe: null) pealelööki. Midagi on kuskil kännu taga kinni. Treener või siis vajadusel meeskonna hulluarst* peaks mehe lahti muukima, paraku seda endiselt teha suudetud pole. Kurb.

        Mane on ka vähemalt hetkel veel pettumus olnud. Aga noh, see ehk vast isegi normaalne, kuna mees alles tuli ja vajab lihtsalt sisseelamiseks aega. Kuigi vähemalt mina lootsin temalt kohest lammutamist*.

        Firmino puhul on positiivne, et mees on järjest rohkem hakanud ka musta tööd tegema, mitte ei kõõlu ainult värava ees. Tubli!

        Milner on hull vend, isiklikult minu lemmik. Aga samas, vanus hakkab peale tulema ja kas ta enam suudab ringi rallida. Viimane mäng oli ta sunnitud alt üles ja tagasi jooksma, kahtlen, et ta sellisele valule 90. minutit vastu peab.

        Kas keegi viitsib välja otsida viimase mängu (Roma) statistika, tõenäoliselt oli meil valesööte/praaki miljon. Või siis natuke isegi rohkem...

        Miks sa üldse "FÄNNAD" Liverpooli, kui sa tegelt vihkad seda meeskonda ? Mine hakka City'd toetama vms.

        Kommentaar


          Hea jutt noh
          Sakho annab vaevu keskmiku välja - yeah right. Kui ta on vaevu keskmik siis on ju pooltes premmi klubides tegelikult conference tasemel keskkaitsjad. Lovreni osas oleks nagu 2014-15 hooaega oleks ainult nähtud või meenutatud. 2015-16 oli Poolis parim keskkaitsja.
          Coutinho on kogu aeg olnud selline tüüp kes enamus aega istub kellegi taskus ning vahepeal üle mitme mitme mängu teeb enda petteid, saab kaitsjatest mööda ning uhab kaugelt sisse. Ja siis meedia kiidab takka, et vot milline mees. Hea mängija küll, aga kriitikanooli väärib ta mäng minu arust tunduvalt rohkem kui ta saab.
          Manet ühe preseasoni alusel hindama hakata on überlol.
          Firmino "on hakanud ka musta tööd tegema" ehk siis sa pole ta mänge enne näinudki? Ta on kogu aeg julmalt musta tööd teinud, mitte et nüüd on hakanud tegema.
          Milner jaksab alati joosta, alati.

          Kommentaar


            Aitäh! Arse fänn tuli ja jagas ka rohkem tarkust.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Sakho on meie parim keskkaitsja - no offence Klavan!

              e: saver pole suvel puhata v merre ujuma saanud vist

              Kommentaar


                Kuna esimene mäng on 11.15, siis turniiril osalejad võiksime vast mingi 10.45 koguneda et saaks esimese õlle rüübata ja paar korda palli lüüa
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
                  Miks sa üldse "FÄNNAD" Liverpooli, kui sa tegelt vihkad seda meeskonda ? Mine hakka City'd toetama vms.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Liverpool defender Jon Flanagan has joined Burnley on a season-long loan.
                    Idiootne.

                    Kommentaar


                      Jep, kaitsjaid jääb aina vähemaks. Mul on tunne, et pika hooaja käigus kulunuks Flanno ära.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Noor Allan saadeti ka laenule Hertha Berlini. Matip ja Grujic on aga tänaseks terveks saand. Ja Millyvanilly jättis inglismaa maha, õige! (kuigi, peale öökulli horrori kogemist oleks see kõigist arusaadav)
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          20160806_151104.jpg

                          Meie tubli tiim, kes tuli 5. kohale 9 meeskonna konkurentsis.

                          Olime tegelikult enamaks suuteline ning osad hetked jäävad meid kripeldama veel kuudeks.

                          Siiski võin kinnitada, et iga mees andis ennast maksimumi ja jättis kõik väljakule... Kui suudame tuumiku säilitada, siis luban järgmine aasta poodiumi kohta!!!

                          Pildil ka Meie legendaarne banner, mis näinud väga palju erinevaid staadione nüüd ka Kalevi Keskstaadionil käidud..

                          Kommentaar


                            Jep, higi ja veri platsil ja otsustasime enne, et see turna paneb paika ka Liverpooli algava hooaja. Seega Liverpool saab viiendaks aga peaks ka ühe karika võitma, sest mjaasat autasustati eriauhinnaga.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Klavan alustab
                              Setanta näitab

                              ja kus on ottjärvelate ja järvateatajate slimad? Rakul pole kusagil elada ega midagi selga panna! tehkem toetusgrupp vmidgi v üldse
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Studgel mingi vigstus, mitte midagi väga tõsist, aga Arsenal jääb kindlalt ära.

                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X