320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti jalgpalliturniir ja suvepäevad 21-22.08.2021 Nelijärvel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    segan vahele. kas see on juba paigas, et kohtunikuks on linnupoja?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      segan vahele. kas see on juba paigas, et kohtunikuks on linnupoja?
      Ta on VARi-toas.

      Kommentaar


        #18
        Kohtunikeks on puhkava meeskonna mängijad, aga kui on mõni vabatahtlik, kes soovib vilet lasta, siis meil ei ole selle vastu mitte midagi.

        Natuke ka meeskondade registeerimise osas. Kui 24-pack Tankeri õlut kedagi motiveerib, siis jalkaturniiri võitjale on see igatahes garanteeritud.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
          Kohtunikeks on puhkava meeskonna mängijad, aga kui on mõni vabatahtlik, kes soovib vilet lasta, siis meil ei ole selle vastu mitte midagi.
          Kirjuta foorumikasutajale "Linnupoja". Ta sooviks küll ideaalis olla VAR ruumi peakohtunik, aga kui seda pole, siis ta võib olla ka väljakukohtunik.

          E: Näe, teda siin eelnevad kõnelejad ka soovitanud!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #20
            saan aru, et nali, aga tegelikult kõik viimased aastad mõelnud tulla
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #21
              Liverpooli punt kirjas ja meeskond võtab ka liikmeid vastu
              FC Flora

              Kommentaar


                #22
                Paneks see aasta ka FC Hüpoteetilise välja, et kui kellelgi ei ole tiimi ja tahab mängida, siis on vägagi teretulnud. Hetkel neli mängijat olemas, mis siinkirjutaja näol ka kerge liialdus. Pigem kolm ja pool, et kolm-neli mängijat võtaks meeleldi juurde. Taset ja vormi palliplatsil ei oota, aga karastavate jookide degusteerimises küll. LaRaBla vist tundis huvi?

                ja mis puudutab Kalju mängu, siis mu poolest ei ole vaja ajakava muuta, ma võin rahus Kalju mängu suvepäevadel ka vaadata.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Paneks see aasta ka FC Hüpoteetilise välja, et kui kellelgi ei ole tiimi ja tahab mängida, siis on vägagi teretulnud. Hetkel neli mängijat olemas, mis siinkirjutaja näol ka kerge liialdus. Pigem kolm ja pool, et kolm-neli mängijat võtaks meeleldi juurde. Taset ja vormi palliplatsil ei oota, aga karastavate jookide degusteerimises küll. LaRaBla vist tundis huvi?

                  ja mis puudutab Kalju mängu, siis mu poolest ei ole vaja ajakava muuta, ma võin rahus Kalju mängu suvepäevadel ka vaadata.
                  Minuga võib arvestada, jah.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ühinen Romario kommentaariga Kalju mängu osas. Ei ole vaja ajakava muuta.

                    Kommentaar


                      #25
                      Tuletan meelde, et meeskondi ja lihtsalt osalust (ööbimiseta) on võimalik regada kuni 14.08.2021.

                      Tänud neile, kes juba seda teinud on!

                      Kommentaar


                        #26
                        No kurjam, ma ikkagi 20-21 tööle, aga järka aasta siis äkki saan debüüdi tehtud lõpuks. 17 aastat foorumis ja null suvepäeva külastust on suht hale.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui ma nüüd tuletan meelde varasemaid suvepäevi siis ma ei näe aktiivset arutelu- söögi strateegia, joogi strateegia ja ka muidugi mängu strateegia kohta . Andkem tuld mehed . ootaksin heameelega väljakutseid .
                          grill ja mina käime ühte sammu .....
                          edasi grill.....

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui linnukas tuleb, siis olgu veganpihv olla!

                            Kommentaar


                              #29
                              / grillitud kapsalehed / - pole muidugi minu maitse aga ...
                              grill ja mina käime ühte sammu .....
                              edasi grill.....

                              Kommentaar


                                #30
                                Mitu jukut koos on juba?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X