320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas Lemsalul on alati nii suur nina olnud?
    ei, see tuli koos HD'ga.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma arvan, et ma olen vist viimane inimene siin foorumis, kellelt sellist avaldust oodata, aga Pohlak võiks rohkem kommenteerida, sest ta on üllatavalt adekvaatne olnud ja asjalik.
      Parim kooslus oleks kaks õlut joonud Mõnuagent ja Pohlak, kuigi seda pulli vist ei juhtu kunagigi.

      Kommentaar


        "Ja tähelepanu-tähelepanu mul on teatada pommuudis - Neymaril on jälle uus soeng"....
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Parim kooslus oleks kaks õlut joonud Mõnuagent ja Pohlak, kuigi seda pulli vist ei juhtu kunagigi.
          Mõnul pole aega, ta karauulib foorumis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas Lemsalul on alati nii suur nina olnud?
            Liisil on ka.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mõnul pole aega, ta karauulib foorumis.
              Minu töötunnid maksavad liiga palju

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Minu töötunnid maksavad liiga palju
                Õiged patrioodid käivad koondises ka tasuta mängimas (nagu Mbabbe kes raha ära annetab). Et mine tee sa ka üks rahvuste liiga pro bono vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Õiged patrioodid käivad koondises ka tasuta mängimas (nagu Mbabbe kes raha ära annetab).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    PSG mängija võib lubada ka endale.

                    Kommentaar


                      Pole vist ime, et Eesti jalgpalli naiskond on seal, kus nad on, kui Nastja mängueelses jutus teatas, et talle tuli suure üllatusena psühholoogid Rootsi koondise juures.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                        Pole vist ime, et Eesti jalgpalli naiskond on seal, kus nad on, kui Nastja mängueelses jutus teatas, et talle tuli suure üllatusena psühholoogid Rootsi koondise juures.
                        Eesti/Vene naised on ise väga head psühholoogid. Mul näiteks enda suhteliselt noore vanuse kohta juba närvid täitsa perses.

                        Kommentaar


                          Hurda arvates oli Inglismaale antud penalti vaieldav? wtf?

                          edit: ok, siinseteski teemades on see seisukoht nähtavasti valdav. naljakas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                            Hurda arvates oli Inglismaale antud penalti vaieldav? wtf?
                            Üllatav jah. Selgelt oli näha, et poleks pidanud penaltit olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                              Üllatav jah. Selgelt oli näha, et poleks pidanud penaltit olema.
                              Soome kommentaatorid olid kohtuniku poolel ja ütlesid, et õige otsus. Ise oleks ka pigem andnud. Kane ei teinud nüüd mingit megalüket ja pall tuli täpselt tema peale ka.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vaene Neymar, isegi taktikalaual veeretatakse tema nuppu, mitte ei tõsteta viisakalt nagu teiste härrade nupukesi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X