320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Ainult EKRE toob Eesti riiki turvalisuse? Praegu on/on olnud ebaturvaline?
    Ma ei väida seda, aga protestida sellevastu, et Ekrega kaasneks mitte turvalisus on kahepalgeline inimeste poolt, kelle naabrid automaatidega päise päeva ajal inimesi trammides tapavad.

    Kommentaar


      See on vägev. Nagu ostaks filmis Suvi poest kooki. Kui 15 läbi ei lähe, noh, pakume siis 18. Huvitav, kas selline huupi pakkumine millelegi tugines ka.
      Aga oluline muidugi, et asi Excelisse sai. Võimas.

      ----

      Keskerakond ja Isamaa ei toetanud koalitsiooniläbirääkimistel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ettepanekut alandada käibemaksu 15 protsendile, ütles EKRE aseesimees Martin Helme.

      "Käibemaksu alandamise punktiga me olime täiesti selgelt üksi, et isegi meie ettepanek alandada 18 protsendile – ta läks ka Exceli tabelisse – meie ettepanek pole siin populaarne, ütleme nii. Lõplikud otsused tulevad siis, kui oleme arvutused juurde pannud," ütles Martin Helme Kuku raadiole.

      Keskerakond ja Isamaa ei toetanud koalitsiooniläbirääkimistel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ettepanekut alandada käibemaksu 15 protsendile, ütles EKRE aseesimees Martin Helme.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma ei väida seda, aga protestida sellevastu, et Ekrega kaasneks mitte turvalisus on kahepalgeline inimeste poolt, kelle naabrid automaatidega päise päeva ajal inimesi trammides tapavad.
        No Hollandist on ka populismilaine üle käinud või käimas eesotsas Geert Wildersiga. Ilmselt muidugi ei ole see põhjus, et keegi otsustas automaati täristada. Ja ma pole kindel muidugi, kas selle meeleavalduse mõte oli väita, et pärast EKREt pole ühiskond enam turvaline. Ilmselt püütakse väita, et ühiskond võib olla lõhestunud, mis võib kaasa tuua konflikte. Samas tundub sinu mõte olevat ikkagi see, et kui EKRE on võimul, siis on ka vähem immigrante ja järelikult on turvalisem.

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          No Hollandist on ka populismilaine üle käinud või käimas eesotsas Geert Wildersiga. Ilmselt muidugi ei ole see põhjus, et keegi otsustas automaati täristada. Ja ma pole kindel muidugi, kas selle meeleavalduse mõte oli väita, et pärast EKREt pole ühiskond enam turvaline. Ilmselt püütakse väita, et ühiskond võib olla lõhestunud, mis võib kaasa tuua konflikte. Samas tundub sinu mõte olevat ikkagi see, et kui EKRE on võimul, siis on ka vähem immigrante ja järelikult on turvalisem.
          Nagu ühiskonna lõhestumine oleks alanud nende koalitsiooni läbirääkimistega.
          Immigratsioon teema, kooseluseadus, alkopoliitika, rändepakt - need on teemad mis on siin juba vaat, et 5 aastat rahvast eri lehtedesse rebinud.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Nagu ühiskonna lõhestumine oleks alanud nende koalitsiooni läbirääkimistega.
            Immigratsioon teema, kooseluseadus, alkopoliitika, rändepakt - need on teemad mis on siin juba vaat, et 5 aastat rahvast eri lehtedesse rebinud.
            Lõhestumine on kahtlemata läbirääkimiste tagajärjel süvenenud, aga tõepoolest, alguse saanud mõnevõrra varem. Teisalt väidan, et EKRE on olnud selle lõhestumise teejuhiks. Ilma EKRE-ta poleks lõhestumine kindlasti nii suur. Rändepakt ja kooseluseadus on tegelikkuses marginaalsed teemad, mis on ilmselgelt teatud isikute poolt üle demoniseeritud. Alkopoliitikaga pandi puusse, kuivõrd ei suudetud tulemit piisavalt ette näha. Samas lahterdaks selle ikka juhtub tulpa, kuivõrd tagasipööramine ei ole eriti keeruline.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              No Hollandist on ka populismilaine üle käinud või käimas eesotsas Geert Wildersiga. Ilmselt muidugi ei ole see põhjus, et keegi otsustas automaati täristada. Ja ma pole kindel muidugi, kas selle meeleavalduse mõte oli väita, et pärast EKREt pole ühiskond enam turvaline. Ilmselt püütakse väita, et ühiskond võib olla lõhestunud, mis võib kaasa tuua konflikte. Samas tundub sinu mõte olevat ikkagi see, et kui EKRE on võimul, siis on ka vähem immigrante ja järelikult on turvalisem.
              Ma olen Immigrantide teema suhtes suhteliselt hell ja võibolla ehk liigagi valulik seoses, et ma olen elanud kahes kohas suurlinnas linnajagudes, mis on puhtalt lähis-ida inimeste poolt ülevalatud. Mõlemas kohas olen ma näinud, et sa võid olla nii padusots ja nii salliv ja roosade prillidega, aga võimatu on ignoreerida, et need inimesed hävitaksid ja külvaksid kaose meie kultuuriruumi - need on pelgalt minu noore elu kogemustel tehtud järeldused.

              Ja jätkuvalt ma ütlen, et ma ei ole Ekre toetaja poliitilises mõttes ja mulle on väga palju nende populismi ja seisukohti vastu, aga ma väga hindan, et neil on lihtsalt väga kõigutamatu ja selge seisukoht ühes küsimuses, mis on tuleviku silmaspidades meeletu kaalukausiga.

              Minu mõte on see, et ma toetan seda, et üks erakond annab selge signaali, et me ei taha pagulasi, kuid teised erakonnad, kes siin toetavad igast pakte ju tegelikult reaalselt võttes näitavad neutraalset või pooldavat seisukohta.

              Ja ma olen jätkuvalt kindel, et Reformi-Sotsidega eesotsas ei oleks küsimus, et kas meile immigrandid illegaaselt ja legaalselt tuleksid, vaid küsimus oleks, et millal nad tuleksid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma olen Immigrantide teema suhtes suhteliselt hell ja võibolla ehk liigagi valulik seoses, et ma olen elanud kahes kohas suurlinnas linnajagudes, mis on puhtalt lähis-ida inimeste poolt ülevalatud. Mõlemas kohas olen ma näinud, et sa võid olla nii padusots ja nii salliv ja roosade prillidega, aga võimatu on ignoreerida, et need inimesed hävitaksid ja külvaksid kaose meie kultuuriruumi - need on pelgalt minu noore elu kogemustel tehtud järeldused.

                Ja jätkuvalt ma ütlen, et ma ei ole Ekre toetaja poliitilises mõttes ja mulle on väga palju nende populismi ja seisukohti vastu, aga ma väga hindan, et neil on lihtsalt väga kõigutamatu ja selge seisukoht ühes küsimuses, mis on tuleviku silmaspidades meeletu kaalukausiga.

                Minu mõte on see, et ma toetan seda, et üks erakond annab selge signaali, et me ei taha pagulasi, kuid teised erakonnad, kes siin toetavad igast pakte ju tegelikult reaalselt võttes näitavad neutraalset või pooldavat seisukohta.

                Ja ma olen jätkuvalt kindel, et Reformi-Sotsidega eesotsas ei oleks küsimus, et kas meile immigrandid illegaaselt ja legaalselt tuleksid, vaid küsimus oleks, et millal nad tuleksid.
                Normaalne müüt, Eesti on olnud Euroopas väga range immigratsioonipoliitikaga juba aastakümneid, seda Reformi, Sotside, Keski ja teiste juhtimisel. Nüüd, kui kõik lääneriigid on arusaanud, et massiimmigratsiooni hüvedega käivad kaasas ka miinused, peaks see äkki muutuma? Bullshit. Kõik suuremad Eesti erakonnad on korduvalt välja öelnud, et Eesti ei toeta massimmigratsiooni. EKRE on siin juba aastaid võidelnud probleemiga, mida ei ole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Normaalne müüt, Eesti on olnud Euroopas väga range immigratsioonipoliitikaga juba aastakümneid, seda Reformi, Sotside, Keski ja teiste juhtimisel. Nüüd, kui kõik lääneriigid on arusaanud, et massiimmigratsiooni hüvedega käivad kaasas ka miinused, peaks see äkki muutuma? Bullshit. Kõik suuremad Eesti erakonnad on korduvalt välja öelnud, et Eesti ei toeta massimmigratsiooni. EKRE on siin juba aastaid võidelnud probleemiga, mida ei ole.
                  Täiesti nõus. Lisaks see, et me pole endiselt ega ilmselt ka lähitulevikus immigrantidele atraktiivne riik. Seda eelkõige vaesuse, aga ka selle poolest, et meie lähistel on oluliselt atraktiivsemaid riike.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Täiesti nõus. Lisaks see, et me pole endiselt ega ilmselt ka lähitulevikus immigrantidele atraktiivne riik. Seda eelkõige vaesuse, aga ka selle poolest, et meie lähistel on oluliselt atraktiivsemaid riike.
                    Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                      Tee endale palun vihakõne definitsioon selgeks.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                        Sellega peab muidugi nõustuma, et EKRE üritab ennetada, et Eesti inimestele elamiseks atraktiivseks riigiks ei muutu. Nõus 100%.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                          ära karda budu...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                            Kuule kaerahelbeke pea nüüd hoogu ja püüa normaalselt oma arvamust avaldada.

                            Ma pole E200 fänn aga olen mitme LeeRomeno väitega päri.
                            Samas kui ma ei nõustu, siis ma ei hakka teda halvustavalt tütarlapseks tembeldama aga see pigem näitab sinu suhtumist naistesse.

                            Sinu postitustest jääb tihti mulje, et kõik taandub suguühtele.
                            Seega tuginedes sellele arusaamale, kas oleks paslik uurida, et kes oli see mustanahaline härra/noormees, kes peale üheöösuhet oma salve tühjendamist sinu pauna sulle tagasi ei helistanud?
                            Ei ole ju väga edasiviiv lähenemine?

                            Kommentaar


                              See jutt lappab ka teil ühest servast teise pidevalt (vastavalt vajadusele), kord on Eesti koht kuhu hirmsasti tahaks tulla iduettevõtjad, programmeerijad, tippteadlased ja suurepärased loomeinimesed jne, kurjad äärmuslased ei lase. Samas pidevalt käib läbi, et mis pagulasprobleemidest te üldse räägite...nagunii ei taha siia ida-euroopa perifeeriasse keegi tullagi. Otsustage ära alustuseks ...

                              Kommentaar


                                Iduettevõtja ja paadipõgenik päris samal skaalal pole vist, ei? Mida veel, Hillar Kohv ja Tammsaare ühesugused kultuuriheerosed?
                                Mul on liiv ja sul on savi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X