320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MISS SOCCERNET, kaheksandikfinaalide esimene ports.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Teisalt ei jäänud ju otseselt kedagi välja ka? Või kõik joone alla jäänud olid brünetid?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Teisalt ei jäänud ju otseselt kedagi välja ka? Või kõik joone alla jäänud olid brünetid?
      Ma olen koguaeg rääkinud, et ma ei tea noori naissportlasi.

      Kommentaar


        #33
        ma lasen läbipaistvuse huvides Icemanil pildid valida kui finaal on

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen koguaeg rääkinud, et plastic pani pooled tsikid nimekirja, kes kõik on samasugused instaneiud - blondid pikad juuksed, samasugused värvitud kulmud, veidi paokil huuled jne.
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen kõigist paaridest suutnud välja valida kaotaja
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen koguaeg rääkinud, et ma ei tea noori naissportlasi.
          Jumal tänatud!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Aga mis värk muidu selle blondide üleküllusega on? Brünetid õppisid koolis, sellal kui blondid olid trennis? Brünetid ei saa sponsoreid taha ja ei tee tippsporti? Või mis see selgitus võib olla? Kuidagi väga ühele poole nihkes on see värk.
            Ja-jah! Punapäid pole üldse!

            Üldjuhul on nii, et see neidis, kes enda välimusele vähe täpsemat rõhku asetab, on heledate juustega - õues, päike, juuksed ja asjad. Tema tume variant on emo. Nuh, ühe noku kaks muna vms.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #36
              Üldjuhul nagu linnalegend räägib, et emo ja metal tsikid pidid voodis päris kreisid olema. Heledate juustega pidavat pigem meritähed olema ja suhkamit ka ei võta!
              Ma ise muidugi ei tea, sõber rääkis.

              Kommentaar


                #37
                No vaata kasvõi täiskasvanute õppematerjale - valdav enamus on tumedamapoolsemate juuste ning muude lisadega.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #38
                  nüüd, kus hääletus kohe lõppemas, on õnneks ka Glebusha pilt tagasi ilmunud!

                  Kommentaar


                    #39
                    siiani ei näe.

                    #justiceforglebova

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      siiani ei näe.

                      #justiceforglebova
                      kui ikka ei näe, siis vaata ja vajuta post nr 14. vastav pilt oli ka valikus.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Üldjuhul nagu linnalegend räägib, et emo ja metal tsikid pidid voodis päris kreisid olema. Heledate juustega pidavat pigem meritähed olema ja suhkamit ka ei võta!
                        Ma ise muidugi ei tea, sõber rääkis.
                        miks sa siis sellise valiku tegid 1. paaris!?

                        Kommentaar


                          #42

                          Kommentaar


                            #43
                            Ahkrt, endiseid vähem, ongi tegevsportlaste jaoks ausam, toetagem neid raskel ajal!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Üldjuhul nagu linnalegend räägib, et emo ja metal tsikid pidid voodis päris kreisid olema. Heledate juustega pidavat pigem meritähed olema ja suhkamit ka ei võta!
                              Ma ise muidugi ei tea, sõber rääkis.
                              Samas mu sõbral oli veidi teistmoodi kogemus.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #45
                                Selliste teemade joaks on tegelikult saade Suhtes.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X