320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglismaa - Eesti

    Ma siinkohal mainiks, et piletite broneemine on juba alanud. Mina sain sellest juhuslikut teada. Seega ei tea arvatavasti veel paljud.

    Ehk siis. Võtle EJLiga ühendust. Ilma arvatavati ei jääks (10% staadionist peaks Inglismaa andma), kuid pigem tasub kindel olla, sest ega iga päev Inglismaaga mängita.

    Igatahes panin perele neli piletit kinni
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    annan endast kõik
    aga kahtlen sügavalt, kas ika päris 7-8 tonni siniseid kohale veereb.
    //

    Kommentaar


      #3
      Kas on juba teada, kus väljakul mäng toimub? Peaks ju Wembley ehk selleks ajaks valmis juba olema:P

      Kommentaar


        #4
        Wembleyt lubatakse ikka, kui nad muidugi oma lego kokku saavad selleks ajaks. Vägev oleks kindlasti.

        Muide, selline koht nagu worldticketshop.com müüb 6. juuniks Eesti-Inglismaa mängule pileteid hinnavahemikus 245-295 euri. Kadriorgu. Lillekülla pole alla tonni ilmselt lootustki saada .
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Martin Vaata postitust

          Igatahes panin perele neli piletit kinni
          Kas see tähendab, et mini-smutovid on teel?

          Kommentaar


            #6
            Mis hind antud piletil siis on ka?
            Kas Inglismaa poole liigub arvatavasti ka mingi lennuk spets fännidele?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Mis hind antud piletil siis on ka?
              Kas Inglismaa poole liigub arvatavasti ka mingi lennuk spets fännidele?
              Minu vastavale järelpärimisele vastati, et enne sügist pole lisainformatsiooni loota.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Mis hind antud piletil siis on ka?
                Kas Inglismaa poole liigub arvatavasti ka mingi lennuk spets fännidele?
                tõenäoliselt mitte kuna erilennukil on mõtet siis kui hommikul minna ja õhtul tagasi, paljud siiski soovivad kohapeal ka uimerdada

                aga ilmselt nii mõningi odavlennufirma väljalend meenutab fännide lendu
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  #9
                  No aga lepiks siis kokku, millised lennud me omavoliliselt fännidele hõivame.
                  Et teaks arvestada, milliste lendude peale ennast pressida.
                  Ma usun, et mõnel mehel on pilet sisuliselt juba olemas...
                  Äkki valgustab teisi ka siis.
                  Närige pori !

                  Kommentaar


                    #10
                    Find great deals on flights and holidays with EasyJet. Explore popular destinations, compare prices, and book your next adventure with ease.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Londoni ja tagasi

                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Kindlasti on paljud juba saanud teada, et praeguse seisuga, Londoni liinile peale 30. septembrit pileteid ei müüda
                      Et aga selgust saada, kas oktoobris kah antud liinil lennuk lendab, saatsin iisitšetile meili, millele suhteliselt operatiivselt, umbes paari nädala pärast, ka vastus saadeti:
                      I am pleased to confirm that new schedules are released one to two months before the end of the existing schedule. The exact date depends on confirmation of flight slots from the relevant air traffic control authorities. I am sorry that I am unable to give you a more precise date.

                      Algselt postitas Sillu Vaata postitust
                      No aga lepiks siis kokku, millised lennud me omavoliliselt fännidele hõivame.
                      Et teaks arvestada, milliste lendude peale ennast pressida.
                      Ma usun, et mõnel mehel on pilet sisuliselt juba olemas...
                      Äkki valgustab teisi ka siis.
                      Kuna aga ei tahtnud neid EasyJet'i uusi lennugraafikuid ootama jääda, sai leitud teine alternatiiv:
                      12. okt Baltic Air'iga Riia -> London
                      15. okt Estonian Air'iga London -> Tallinn
                      lennupiletite peale läks kokku ~1600 eeku (praegusel hetkel on mainitet päevadel need lennud küll juba oluliselt kallimad )


                      Ei ole küll ise varem lennufirmadega eriti tegemist teinud, kuid hetkel tundub kõige odavam lennata edasi-tagasi Riia kaudu Baltic Air'iga (näit 11. ja 14 okt) või siis oodata, kunas EasyJet oma graafikud teatavaks teeb.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ise lähen paari sõbraga 8. oktoobril ja tagasi 14 oktoober.
                        Estonian Airiga, läks ~1400, nüüdseks hind kallim juba...

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma siinkohal mainiks, et piletite broneemine on juba alanud. Mina sain sellest juhuslikut teada. Seega ei tea arvatavasti veel paljud.

                          Ehk siis. Võtle EJLiga ühendust. Ilma arvatavati ei jääks (10% staadionist peaks Inglismaa andma), kuid pigem tasub kindel olla, sest ega iga päev Inglismaaga mängita.

                          Igatahes panin perele neli piletit kinni
                          See 10% on ikka kindel? Kust number tuleb...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            See 10% on ikka kindel? Kust number tuleb...
                            Rahvusvaheline nõue, et minimaalselt 10% peab kindlasti nõudmisel andma. Ma ei viitsi kodukaid lapata, kuid olen EJLi omadega sellel teemal mitmeid kordi rääkinud - nii Eesti kui ka välismaa kontekstis.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Rahvusvaheline nõue, et minimaalselt 10% peab kindlasti nõudmisel andma. Ma ei viitsi kodukaid lapata, kuid olen EJLi omadega sellel teemal mitmeid kordi rääkinud - nii Eesti kui ka välismaa kontekstis.

                              Super, et see teema on juba algatatud.
                              Ma ei ole veel kindel kellega ja kuidas, aga ühte asja tean juba ammu- sellest reisist ei tahaks kuidagi ilma jääda.

                              Kuigi üritan oma suhteliselt spordikaugeid sõpru veel veenda selle reisi otstarbekuses, uurikisin hea meelaga ka siit- kas äkki mõni aktiivsem grupp ka mind juba oma plaanidesse sisse kodeeriks. Loomulikult tasuksin kõik endale võetud kohustused ja nõudmised.

                              Muide peast on korduvalt läbi käinud ka mõte teha sellest reisist Inglismaale midagi enamat kui lihtsalt "väike" fännireis. Selge on see, et selle tripi osavõtjate arvu hakatakse tuleviku mõõtma tuhandetes, seega äkki annaks kõigilt(vähemalt Jalgpallihaigla liikmetelt) raha korjates organiseerida seal midagi väikese õllesummeri laadset. Kunagi Götzises Erki Noole fännide poolt organiseeritud reisil tegi koha peal möllu ka Kukerpillide nimeline kollektiiv. Head vanad Eesti laulud, mille saatel ennast õlle kaasabil õhtuseks mänguks häälestada.

                              Mis arvate?

                              Jalgpallihaigla liige 378 ja Eesti spordi fänn.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X