320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jonjo on ilmselt mingi suurema kakaga maha saanud,usaldus on 0,nii et päev on kaugel.
    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

    Kommentaar


      oligi arvata, et tuhhi ei ole. nagu väikese vene poisi untsu läinud vägistamine.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Pole hullu, 15. koha ees on veel 6-punktiline edumaa.

        Kommentaar


          Kuram, ei saa aru, mis neljandast kohast need mängijad kogu aeg jahuvad. Viimasest 24 võimalikust punktist... neli. NELI. Sedasi kukub veel teisele poole tabelisse..
          Keskväli olematu, sry, aga see ei tööta, lihtsalt ei tööta. Talvine aken oleks võinud veel midagi päästa, aga meil ju "kvaliteeti küll" ja uusi mängijaid ei vaja. Peale Lucase vigastust oleks pidanud kohe suure ostu tegema keskväljale, oli ju teada, et tema kaotus tähendab väga suurt kvaliteedi langust keskväljal.
          Planche, ei imestaks, kui praeguse vormikõvera juures nii sügavale langetaks, asi on ikka suhteliselt kohutav olnud. CC võit oli petlik. Asi on ikka kuradi mööda.

          Kommentaar


            Kuna sai hommiku 7ni pidutsetud siis terve päev olen olnud nagu vatti sees. Ilmselt nakatasin ka meie mängijaid, sest kõikidel oli täiesti poogen sellest mängust. Peaasi, et saaks 90 minsa platsil logeletud ja linnukese kirja.

            Kommentaar


              Tabeli keskmik, muud ei midagi. Peaaegu sama halb esitus kui Boltoni vastu võõrsil. Kui asi niimoodi jätkub, siis tuleb Kennyl pärast hooaja lõppemist kõrvale astuda. Keskpärased ostud toovad ka koha tabelis keskosas.

              Kommentaar


                hea meelega oleks 80% meeskonnas maha lasknud. Nii kuradi sitta söödumängu ei ole enne näinud. Iga sööt kuskile oma mehele õhku.. maast ei osata enam sööta isegi.

                Adam on nimekirjas esimene.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                  Kuram, ei saa aru, mis neljandast kohast need mängijad kogu aeg jahuvad. Viimasest 24 võimalikust punktist... neli. NELI. Sedasi kukub veel teisele poole tabelisse..
                  Keskväli olematu, sry, aga see ei tööta, lihtsalt ei tööta. Talvine aken oleks võinud veel midagi päästa, aga meil ju "kvaliteeti küll" ja uusi mängijaid ei vaja. Peale Lucase vigastust oleks pidanud kohe suure ostu tegema keskväljale, oli ju teada, et tema kaotus tähendab väga suurt kvaliteedi langust keskväljal.
                  Planche, ei imestaks, kui praeguse vormikõvera juures nii sügavale langetaks, asi on ikka suhteliselt kohutav olnud. CC võit oli petlik. Asi on ikka kuradi mööda.
                  Tippklubides lüüakse pärast sellist lugu treener minema.... nüüd küsimus vaid millal....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                    Tippklubides lüüakse pärast sellist lugu treener minema.... nüüd küsimus vaid millal....
                    Liverpool pole enam tükk aega tippklubi. Pealegi, mida see Kenny vallandamine hetkel muudaks? Neljanda koha eest ei võitle me juba päris pikka aega ja liigast me välja ka ei lange.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Liverpool pole enam tükk aega tippklubi. Pealegi, mida see Kenny vallandamine hetkel muudaks? Neljanda koha eest ei võitle me juba päris pikka aega ja liigast me välja ka ei lange.
                      jajah, käed eemale KD-st.
                      välja ei lange,nelja sisse ka jõua, aga ongi tore täiskõhuga saia süüa, peeretada ja olnut meenutada.
                      ikka samamoodi edasi.
                      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                      Kommentaar


                        Arusaamatu, mida teevad nn. suurte eesmärkidega klubis mängijad nagu on Adam ja Downing. Ok, Adami situatsioonist saab veel mingil määral aru, tuli klubist, kus ta tõesti oli tegija, aga tuli välja lõpuks, et ta oli seal teiste kõrval nagu sitast tehtud sai kokkuvõttes. Aga Downing?? Ma ei ole kunagi selle venna fenomenile pihta saanud või olen tõesti sattunud tema halvimaid mänge juhtumisi nägema, aga ebausutav, kogu karjääri minu arust overrated olnud.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          see pole naiste asi arutada. aga kui sa väga tahad teada, siis mängivad jalkat nõnna kuis oskavad. seni pole see värk neil väga õnnestunud - mõlema mängija trumbid jäid eelmisesse klubisse.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Skrtel, Reina, Enrique, Suarez, Bellamy - OK. Ülejäänud olid minuarust ülihõredad. Keskväljale oleks tiba lõunamaa verd vaja. Downing oleks äärel suht hea minuarust. Eile sai nii vähe mängida, et sellepõhjal ma meest maha küll ei teeks. Aga rassist ja pats ees, downing ja Bellamy äärtel oleks ka ilus. Henderson võiks Nõmme Kaljusse tulla, siin siuke rahulik tempo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Liverpool pole enam tükk aega tippklubi. Pealegi, mida see Kenny vallandamine hetkel muudaks? Neljanda koha eest ei võitle me juba päris pikka aega ja liigast me välja ka ei lange.
                              Ilmselt on siit tulemas väga pikk ja huvitav vestlus sellel teemal, mis on tippklubi ja mis mitte ei ole tippklubi. Sellel pole pointi. Raha on piisavalt, et võidelda top 4 eest, järelikult on probleem kuskil mujal.

                              Aasta on näidatud ühesugust mängu, kord on kohtunik süüdi kord pole õnne. Reaaslusus on see, et taktikaliselt jäädakse lihtsalt alla. Kui praegu tuua uus treener, siis saaks aru, kus on selle satsi nõrgad kohad. Sest sellest arusaamine on väga segane hetkel. Kohalike spetside arvates alati on süüdi Carroll, Henderson, Adam ja Downing (Suarez, Bellamy on alati väga tublid). Siis kordamööda kisatakse, et keskväli on täielik pask (enamik mänge kontrollitakse palli enam kui vastasvõistkond) ja selle järgi ründajad on täielik pask. Reaalsuses kõigi nende meeste tase on top 4 eest võitlemiseks vastav. Lihtsalt krt keegi peaks neile selgitama vähe liikumisi ja kuhu see pall edasi lükata (loogilised rünnakulahendused?). Lisaks on meeste enesekindlus ikka suht 0.

                              Lisaks on naiivne loota, et järgmine hooaeg hakatakse kohe matsust võidult võidule marssima kui nii on peksa saadud järjest.

                              Kommentaar


                                Minus kerkis aga pärast eilset järjekordset furstratsiooni küsimus - miks ma üldse kõik need 12a Liverpooli toetaja olen olnud? CL-i tiitel, paar FA karikat, UEFA Cup ja hiljutine Carling on küll olnud kerge lohutus aga tippu püsima pole ju suudetud jääda ning PL-i tiitlist ei maksa praegusel ajal rääkidagi.

                                Mäletan, et mind võlus selle klubi tolleaegne keskmisest puhtam ja ausam mäng, töökas suhtumine, Anfieldi eriline õhkkond (mida olen kogenud nii teleri ees kui kohapeal) ja juba tol ajal kujunema hakanud tasakaal briti ja välismaade mängijate vahel. Muidugi oli oma võlu selles, et just siis oli Gerrard alustamas oma tähelendu, kes suutis pea iga mäng mõne geniaalse söödu ja/või löögiga üllatada. Ka viletsate mängude puhul oli näha, et mängijad hoidsid kokku ja üritasid viimse minutini skoori teistpidi pöörata.

                                Huvitav, kas fänniühingud saareriigil ja mujal maailmas on ka mõelnud mingil avalikku sõnumit edastaval moel klubile sel keerulisel ajal jätkuvat toetust avaldama. Võib-olla on ka nõiaringi üks peamisi põhjuseid see, et ootuste koorem on raskem kui jätkuva toetuse jõud poolehoidjatelt?

                                Miks teie Liverpooli toetama hakkasite ja mida teie ootuste-toetuse vahelisest tasakaalust arvate?
                                See kiri siin on all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X