320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti mängud Omaanis ja AÜE-s (8. ja 14. november)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selge on ka see, et 90% treenereid ei oleks pannud Rähni lõpus ründesse. Rüütli aga pani, seega võib kiita küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Selge on ka see, et 90% treenereid ei oleks pannud Rähni lõpus ründesse. Rüütli aga pani, seega võib kiita küll.
      Kuhu Sina siis oleks Rähni lükanud mängus? Viiendaks kaitsjaks?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Ma räägin lihtsalt asjadest nii nagu need on. Kui siin nimetatakse taktikaks seda kui läbi ussimunni tehtud imelikud vahetused (tavaliselt alati ühed ja samad vaehtused ala Puri-Purje jne jne) teevad mängu ära ja pärast on lõpp hea, kõik hea ja Tarmo on kuningas siis on asi väga valesti.
        Meeste kohta pole öelda miskit, hea et Anier värava kirja sai.

        Nii, et ärge trollige siin sellegha, et Tarmo on hea treener.
        Pole öelnudki seda. Lihtsalt olen tähele pannud, et postitad alati siis kui koondisel kehvasti läheb ja mingit positiivset postitust pole sinult tulnudki

        E:Koondis 2008-2012 pole ju ainuke võistkond mille juures Rüütli on korralikult mängima pannud. Kas Levadia ajad Eesti 2000.aastal on juba meelest läinud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
          Kuulge, oli see nüüd üldse ametlik mäng, ehk et äkki ikka paar punkti teenisime ränkingusse? :P
          See vist oli mitteametlik kui õigesti mäletan.

          Aga lõpp hea , kõik hea , võit tegi tuju heaks.

          Kommentaar


            Võiks juba aru saada, et kui võistkond kuulub Fifa edetabelisse saab alati punkte.

            Huvitav, et mul Anieri värava ajal ei olnud mingeid erilisi emotsioone ja oli nargu kerge šokk

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
              See vist oli mitteametlik kui õigesti mäletan.

              Aga lõpp hea , kõik hea , võit tegi tuju heaks.
              mis mõttes mitte ametlik? Mängiti kuskil poe taga?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                See vist oli mitteametlik kui õigesti mäletan.
                ametlik mäng mitteametlikul mängupäeval

                Kommentaar


                  Enamus treenereid poleks hakanud Rähni enam sisse lükkamagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Enamus treenereid poleks hakanud Rähni enam sisse lükkamagi.
                    Kui mees on lubanud kõigle mänguaega ja siis jätab ikkagi Rähni pingile - pigem ikka ei, eksole.
                    Või noh, võib ju kiita et Rüütli tegi ainuvõimaliku valiku, aga kas siis nii lahjaks me peamegi teda? Et kiidame asjade eest, mis on päevselged.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Kui mees on lubanud kõigle mänguaega ja siis jätab ikkagi Rähni pingile - pigem ikka ei, eksole.
                      Või noh, võib ju kiita et Rüütli tegi ainuvõimaliku valiku, aga kas siis nii lahjaks me peamegi teda? Et kiidame asjade eest, mis on päevselged.
                      Mina tõlgendasin 'annab kõigile mänguaega' nii, et Rähn saab siis AÜE vastu platsile, lihtne.

                      Kommentaar


                        Mäng meenutas veidi Eesti - Itaalia 1:2 mängu, kus üks meeskond läks juhtima ja kõik oli justkui normis, aga siis lõi teine eimillestki kaks väravat ja võitis.

                        Kommentaar


                          AÜE peaks teoorias Omaanist nõrgem olema. Lisaks on veel inimlikum temperatuur (mäng toimub ju õhtul) ning saadakse enamvähem põhikoosseisua mängida.

                          Võiks veidi rohkem väravaid oodata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Mäng meenutas veidi Eesti - Itaalia 1:2 mängu, kus üks meeskond läks juhtima ja kõik oli justkui normis, aga siis lõi teine eimillestki kaks väravat ja võitis.
                            Krt ma ei usu seda mida ütlen,aga esimest korda olen EJL=flora kaitseingliga nõus
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kokkuvõttes sain ma isiklikult siiski positiivse emotsiooni. Terve päev olen muigelsui olnud ja mõelnud kui uskumatult see võit tuli

                              Kommentaar


                                Debütantidest rääkides sai Kallaste minu arust hästi hakkama ja üks arvestatav mees on kaitses juures. Mööl ja Antonov pigem põrusid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X