320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Sa käisid nüüd sama kaardi lauda, millega Sulle hommikul üles anti.
    Irvita, irvita. Mina räägin alati vaid iseenda nimel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Me kõik väldime The S*ni, aga 26-aastasel on veel pisut vara raamatut kirjutada.
      Eks kindlasti Salahl ja Manel ole ka juba umbes kolm variautorit "My Life" ja "My Story" pealkirjaga raamatuid treimas.

      Kommentaar


        Suarez-Fowler-Mane
        Macca-Alonso-Gerrard
        TAA-VVD-Hyypiä-Robbo
        Reina

        Võiks olla tiimis: Didi, Carra, Henchoz, Salah, Finnan, Dudek, Torres
        Luksmängijad: Luis Garcia, Riise, McAteer, Owen

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Me kõik väldime The S*ni, aga 26-aastasel on veel pisut vara raamatut kirjutada.
          Eks ta nii ole. Pealegi kaitsemängija...wtf!? G. Neville'le toob see vast pisara silma (pelleris turvatsoonis olles mõistagi). Kuid võttes arvesse Robbo naljaveeni, siis julgesin hõigata (ja pikema nimega viidata). Ma pakun, et korralik koomusk.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ei. Ei. Mis sul viga on? Millepärast Sa kuivant kraami võrdled elujõulise küpse trühvliõliga kaetud avakaadoga?

            Üks on maitsev, nauding. Teine on Manu.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Brighton have completed the signing of midfielder Adam Lallana from Liverpool on a free transfer.
              Kaugel lõunamaal vigastusoht on väiksem jah?

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma pole vegan.
                Eputrilla.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Eks Lallana otsib pärast pingiaastaid stabiilselt palju mänguminuteid. Potteri Brighton võiks ju talle sobida küll - kauaks seda stabiilsust seal jätkub, muidugi ei tea.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kui ma oleks öelnud, et mehed ei söö avokaadot, siis oleks mcnamara käest jälle noomida saanud.
                    Nõus. Vanemaid inimesi on vaja austada.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Eks Lallana otsib pärast pingiaastaid stabiilselt palju mänguminuteid. Potteri Brighton võiks ju talle sobida küll - kauaks seda stabiilsust seal jätkub, muidugi ei tea.
                      Lallana poleks ehk nii palju pinki nühkinud, kui ta vähem vigane oleks olnud. Aga head teed tal minna.
                      Lovreni kohta oskan ma seda öelda, et tegelikult oli ta norm mängija, aga ta suutis olulistel hetkedel ikka mingi apsaka toota, mis maksis meile punkte. Paratamatult ei ole sellise kaliibriga vend, kelle head teod jäävad paremini meelde, kui halvad. Kiire google "lovren errors leading to goal" istub ta kenasti statsides eespool sees. Head teed tal minna.

                      Kommentaar


                        Salah kaotas Lovreni näol vist oma parima sõbra.
                        Salah tahab ka Venemaale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Salah kaotas Lovreni näol vist oma parima sõbra.
                          Salah tahab ka Venemaale.
                          Venemaal on üks tore klubi, kus Salahile kindlasti meeldiks.

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            On hakanud liikuma projektsioonid, kuidas järgmise hooaja kalender välja võiks näha, arvestades sisse liiga, Euroopa, kapi, liigakapi ja koondiste mängud. Vabu päevi oodata pole, pidev andmine kaks korda nädalas - muidugi kui igal pool mängus püsida. Kloppilt ja teistelt on oodata ohtralt kirumist ja osade võistluste ohverdamist.
                            Ja muidugi : koroona võib kõik plaanid rikkuda.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Stoki rõõmuks on sainitud! 16-aastane poolakast ründaja Musialowski. Pidavat olema lapssensatsioon, paljud suurklubid ajasid taga.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mind ei ole 16-aastased kunagi jalust nõrgaks võtnud. Ma tahan näha, kuidas sajalisi luftitatakse.
                                16 aastane Mihhi Owen? Valetad endale, ei? 96 oli esimene kord, kui platsile sai. Juudas indeed, aga väledad jalad alates 97. tõid väravaid.
                                Ja langetagem kaabud - 16 aastaseid enam ei tule (va. Nigeeriast). Owen ja Rooney olid viimased. Sport on muutunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X