320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurema ajupotensiaaliga eliit nagu juhtumisi näiteks mina oskasid rääkida sellest juba aastaid tagasi. Lower iq vennad, kellel menetlemine kauem aega võtab hakkavad alles nüüd asjadest aru saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Suurema ajupotensiaaliga eliit nagu juhtumisi näiteks mina oskasid rääkida sellest juba aastaid tagasi. Lower iq vennad, kellel menetlemine kauem aega võtab hakkavad alles nüüd asjadest aru saama.
      DDDDDDDD anna mulle ka seda napsu pls
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
          Kas nendel "suure ajupotentsiaaliga" vendadel on kedagi välja ka pakkuda. Muidu niisama lahmida ka pole mõtet. Neid spordi organisaatoreid ei ole Eestis lademeis. Pluffipoisse on murdu.
          Good point tho, kuid ma arvan, et sa said isegi aru, et tegemist oli ikkagi kõige puhtama kujulise naljaga. Ma muidugi kõiki EJL juhatuse liikmeid ei tea ilmselgelt ja ega ma ei tea ka nende potensiaali, kuid see inimene peaks ehk tulema süsteemist endast seest. Vahetust oleks vaja ja võibolla peaks ka reaalse konkurssi tegema ja sellise, kus Pohlak ise ei kandideeri, sest ega keegi ei taha tema enda vastu minna. Hetkel tundub natukene meie enda jalgpalli kohapealt olevat selline stagnatsioon natukest aega. Muidugi ei saa ära unustada igast Uefa superkarikaid asju, mis on ülimalt palju juurde andnud, kuid millel siiski see otsene igapäevane mõju puudub.

          Eks tegelikult selline olukord tekib, et ei osata enam mitte kedagi teist antud ametikohas näha kui üks inimene on terve elu seda tööd teinud.

          Kommentaar


            Ma paneks Poomi sinna. Väga tark, süsteemi seest, aga mitte eriti süsteemist mõjutatud - ehk kaoks ära veits see "ta on floora mees" aura.
            Piisavalt ambitsioonikas, et uusi ideesid genereerida ja piisavalt palju kogemust ja tutvusi, et neid läbi suruda.

            Kommentaar


              Ma paneks kaheks aastaks Priit Vilba pukki. Tõmbab kiirelt kassa tühjaks, keerab kõik peesse ja siis hakkavad kõik Pohlakut taga igatsema.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                "Priit Vilbasid" on rohkem ja on väga suur oht mõne otsa komistada.

                Kommentaar


                  Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

                  Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Mulle meeldib, et delfi spordiuudistes on sellesama Roosna artikliga samas kastis Martinsoni reportaaž sellest kuidas suusaliidus "vanade peerude" minemasaatmise järel asjad "korda tehti": https://sport.delfi.ee/news/arvamus/lood/uue-suusaliidu-missioon-taidetud-ehk-murdmaa-ja-kahevoistlus-havitatud?id=86507993

                    Ma isiklikult kipun arvama, et Pohlaku väljalöömise järel läheks jalgpalliliiduga samamoodi....
                    Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                      Selline risk on täiega olemas. Peab olema kindel isikus, kes hakkab jalgpalli elu tüürima. Umbropsu vahetus võib lõppeda täieliku krahhiga.
                      Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
                        Piisab, kui vaadata Läti poole...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          Jalgpalli liidus kindlasti mingit krahhi ei tuleks. Pole mõtet võrrelda sponsorite vähesuses kannatavat 53nda järgulist spordiala jalgpalliga. Eesti liiga ja koondis on juba praegu ühed kõige kehvemad Euroopas. Juba rahvaarvu tõttu me ei saa enam väga sitemaks minna - andorrad ja san marinod jäävad meist nii ehk naa taha poole. Ma ei kujuta ette, mis saaks veel halvemaks minna kui see praegu on.
                          Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Piisab, kui vaadata Läti poole...
                            Mis seal siis toimub? Klubid on Euroopas edukamad kui meie omad, koondis on neli viimast korda võitnud Balti turniiri. Viimaseid mänge vaadates on jah suht kehva aga ma ei näe küll midagi sellist, mis meist väga hullem oleks, pigem vastupidi. Rääkimata sellest, et neil on ette näidata reaalne edu elamus - EURO2004. Lisaks on Ventspils jõudnud euroopa liiga alagrupi turniirile. Meil ei ole mitta sittagi, ainult räägime, et arendame järjepidevalt ja vaatame tulevikku. Tulemus on üks suur 0 - meil ei ole mitte midagi ette näidata - mitte ühtegi finaalturniiri, mitte ühtegi balti karikat, ükski klubi pole jõudnud Euroopas alagruppi.

                            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                            Saab ja veel kus saab kui needsamad Andorrad ja San Marinod enam ei jää tahapoole ning koondisesse ei tahetagi minna.
                            Meie rahvaarv ja harrastajate arv on juba nii palju suurem, et selline asi oleks äärmiselt ebatõenäoline.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              "Kui ma jalgpallist loobun, pean olema nii tühi, et saan tegeleda vaid mesilaste, kurkide või tomatitega," rääkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Äripäeva raadiosaates "Kuum tool".

                              Kommentaar


                                Olen päris mitu head korda mõelnud, et teen selle postituse ja peale mõnda mängu on kole tahtmine siia tulla, ning kirjutada kuid olen paremaks pidanud seda mitte teha aga teen selle nüüd siiski ära.
                                Kui nüüd vaadata seda, kus me majanduslikus mõttes oleme siis edastame paljusid endiseid NSV-liidu riike. Võiks arvata, et jalgpallis oleme ka päris heas seisus, kuid tõsiasi on see, et oleme võrdsel pulgal kääbusriikide Andorra ja Kosovotega. Olgu meil peatreener, kes tahes, kui ikka süsteem on sama, siis ei muutu kahjuks niipea midagi. Hästi, Brasiilia koondis ja Super Cup Tallinnas on küll toredad lõbustused ja -saavutused kuid juhivad tähelepanu kõrvale põhi missioonilt - koondiselt, seega vahetaks need "saavutused" kindlasti koondise edu vastu. Kuigi me pääsesime play off'i siis tundub nagu oleme arenenud aga tundub, et teised arenevad siiski kiiremini.
                                Paarikümne aasta jooksul, kui on koondist toetatud, sooviks seda edasi teha, kuid ei taha toetada enam sama süsteemi, mis paraku on kahjuks ajale jalgu jäänud ning juhib liiga pikka aega sama isik .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X