320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et Jürgens on ka tuleval nädalavahetusel koolitükke tegemas. Kurb. Need asjad tuleks kiiremas korras korda ajada. Isegi kui noormees on ümbritsetud keerulistest persoonidest, siis meie jalgpall pole kohe kindlasti nii rikas, et sellist talenti kaotada.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Tundub, et Jürgens on ka tuleval nädalavahetusel koolitükke tegemas. Kurb. Need asjad tuleks kiiremas korras korda ajada. Isegi kui noormees on ümbritsetud keerulistest persoonidest, siis meie jalgpall pole kohe kindlasti nii rikas, et sellist talenti kaotada.
      Imelik jah, kutt on skoorinud ELB-s 26 väravat,
      jaksab 16 aastaselt mängida 90 minutit... ja ei mahu koondisesse.

      Mingi Hurda kriuks või?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Imelik jah, kutt on skoorinud ELB-s 26 väravat,
        jaksab 16 aastaselt mängida 90 minutit... ja ei mahu koondisesse.

        Mingi Hurda kriuks või?
        Ei ole. Hurt on iga kord kutse saatnud. Mängija loobus taas ise.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Ei ole. Hurt on iga kord kutse saatnud. Mängija loobus taas ise.
          Selge, nimi eksitas, mitte-eesti keeleruum aga kas ta üldse eesti keelt räägib?

          Kommentaar


            Minu teada räägib küll.

            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Selge, nimi eksitas, mitte-eesti keeleruum aga kas ta üldse eesti keelt räägib?

            Kommentaar


              Kui 16 aastane talendikas kutt loobub koondise eest mangimast mitmendat korda, siis mu meelest see asi haiseb.

              Kommentaar


                Tasub korra tüübil Vaštšukiga jooki panna ja juba ongi radarilt kadunud.

                Kommentaar


                  Oliver Jürgensi teemal pikemalt:

                  Eesti U17 koondise peatreener Norbert Hurt avalikustas täna nimekirja mängijatest, kes kuuluvad meeskonda 29. juunist kuni 2. juulini peetaval Balti turniiril. Nimistus on üks tähelepanuväärne puuduja – Nõmme Unitedi eest tänavu Esiliiga B-s 16 mängus 26 väravat löönud Oliver Jürgens. Miks ta meeskonda ei kuulu?


                  U17 koondise ettevalmistusest üldisemalt ka üks lugu:

                  Eesti U17 vanuseklassi noormeeste koondise peatreener Norbert Hurt nimetas mängijad, kes kuuluvad meeskonda 29. juunist kuni 2. juulini Lõuna-Eestis toimuval Balti turniiril. Järgmise kevade koduseks EM-finaalturniiriks valmistuvale U17 rivistusele on saanud osaks põhjalikum tähelepanu kui ühelegi teisele varasemale Eesti noortekoondisele.

                  Kommentaar


                    Ma ei saa ühest asjast aru. Kuidas teised poisid leiavad aega aga Jürgens mitte? Kuidagi kummaline ooper tundub see kõik. Pigem tundub, et isa otsustab, kuhu minna ja kuhu mitte ja isiklik karjäär on kümme korda tähtsam isale, kui poja esindamine koondises.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ma ei saa ühest asjast aru. Kuidas teised poisid leiavad aega aga Jürgens mitte? Kuidagi kummaline ooper tundub see kõik. Pigem tundub, et isa otsustab, kuhu minna ja kuhu mitte ja isiklik karjäär on kümme korda tähtsam isale, kui poja esindamine koondises.
                      Palju on olnud kiunu, et ei võeta koondisesse. Pregune juhtum on vist esmakordne, kui koondises mängimine seab justkui edasise karjääri ohtu. Tore muidugi, et noormees nii klubitruu on, et veel lisaks U17 eliitliigas mängib. Imelik olukord.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma ei saa ühest asjast aru. Kuidas teised poisid leiavad aega aga Jürgens mitte? Kuidagi kummaline ooper tundub see kõik. Pigem tundub, et isa otsustab, kuhu minna ja kuhu mitte ja isiklik karjäär on kümme korda tähtsam isale, kui poja esindamine koondises.
                        Kui ta tõesti suudab oma potensiaali rakendada, siis sellise suhtumise taustal ei pea üldse imestama kui sihitakse mõne tugevama rahvuskoondise kutset ala Venemaa. Noortekoondises mängida teiste akadeemia kuttide vastu on kindlasti 10x arendavam kui Nõmme Unitedis ühtede ja samade vastu nii, et tegemist on millegi muuga. Kui sa tõesti ei saa 1x või 2x osaleda koondisemängul, siis võib veel uskuda vabandusi, aga kui see on süstemaatiline, siis mängija ja ta isa ikkagi reaalselt ei taha koondist aidata.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et aus oleks seda teemat mitte torkida. Minu arust pole avalikusel, treeneril eriti mingit õigust sellist survet peale panna ühele 16 aastasele poisile. See teema tuleks küll hoida kaadri taga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ma arvan, et aus oleks seda teemat mitte torkida. Minu arust pole avalikusel, treeneril eriti mingit õigust sellist survet peale panna ühele 16 aastasele poisile. See teema tuleks küll hoida kaadri taga.
                            Ei ole nõus. 16 aastaselt peab just hakkama tegusi tegema. Jürgensi vanemad ei usalda isegi EJL, sest usuvad mingit vandenõuteooriat. Mulle meeldib Jürgens, ma olen ta mängu näinud paaril korral ja olen nõus, selles kutis on midagi. Aga samal hetkel, kui U17, kes on üks meie U meestes üks paremaid koondisi, otsustab ühe vanemad, et Jürgens väärib puhkus ja supleb kuskil rannas, samal hetkel, on mehed treeniglaagris. Siis ütle mulle, mis signaali see teistele kuttidele jätab?

                            Kommentaar


                              Mis käär selle pildiga on ? Või ma ainuke kellel peale 18. minutit on pildi ja heliga aamen ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Mis käär selle pildiga on ? Või ma ainuke kellel peale 18. minutit on pildi ja heliga aamen ?
                                Nope, sama siin. IT-riik missugune!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X