320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Word! Island on turniiri vaimne võitja!
    miks mitte Wales?

    Kommentaar


      Mida te imestate. Prantsuse turniir ju. Oleks pennal antud siis oleks Evra poolfinaali ka vahele jätnud vms.

      Kommentaar


        Prantsusmaa jõuab finaali, olen selles enam kui kindel, kui mitte oma töö ja jõuga siis koduvile abiga.

        Kommentaar


          Kuipers on ikka stabiilselt kohutav. Tipphetk oli Horvaatia-Hispaania mäng - jättis horvaatiale penalti andmata, järgmisel rünnakul imes hispaaniale mitte millestki penalti välja... selle sama, kus horvaatia väravavaht tuli kaks meetrit väravast välja (mis jäi ka vilistamata)... Poola saksamaa mängu kohta oli hinnangutes talle kirjas, et ebastabiilsus vigade vilistamisel ja kaartide jagamisel oli märkimisväärne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            Prantsusmaa jõuab finaali, olen selles enam kui kindel, kui mitte oma töö ja jõuga siis koduvile abiga.
            Puhka jalga mees. Milles see abi Prantsusmaale siiamaani seisnud on? Öeldi sulle juba, et Kuipers on debiilik peast.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              See on muidugi täielik müstika, et Evrale käsi vilistamata jäeti, aga üldiselt mingist Prantsusmaa koduvilest rääkida on ka piinlik.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas baller Vaata postitust
                +1 täielik tont
                mis ta ütles/tegi? ma ei kuulanud eile
                Mia san mia

                Kommentaar


                  Algselt postitas baller Vaata postitust
                  +1 täielik tont
                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Alvar Tiisler on eriline tropp.
                  Te ajate Tiisleri Kalkuniga segi.
                  Tiisler väga väga tsill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok

                    E: Itaalia finaaliteel olid valitsevad Euroopa meistrid, valitsevad maailmameistrid ja korraldajariik. E.A.S.Y.
                    Kui oleks minu teha, siis paneks neile veel vajadusel Argentina ja Brasiilia ka vastu.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Käe olukorrast liikuvat pilti?

                      Kommentaar


                        Gifi/Vine ei leidnud, aga pmst siit saab kätte.


                        2nd half, ca 19:45 ning kordus 22:06.

                        Suht ülepuhutud olukord minu silmis kuna ei olnud absoluutselt plaanitud nii sitt puude Evralt. Aga kuna ta on täislohh siis võinuks pendla anda kah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Suht ülepuhutud olukord minu silmis kuna ei olnud absoluutselt plaanitud nii sitt puude Evralt. Aga kuna ta on täislohh siis võinuks pendla anda kah.
                          Boateng ei plaaninud ka, et pall vastu kätt läheb...

                          Evra olukord oli puhas penalt. Siin pole mingit küsimust. See, et Evra ei plaaninud nii sitta puudet ei mängi mingit rolli penalti määramisel või mittemääramisel. Ma saan aru, kui puude oleks tulnud sama lähedalt vastu kätt vastase jalast või postipõrkest vms. Siis olnuks olukord teine. Kui aga mängija ise enda sita puutega selliselt vastu kätt mängib, siis on see penalt.

                          Veelkord. Suures plaanis ei muutnuks see midagi, aga fakt on see, et Kuipers tegi järjekordselt sita otsuse, sest nii tema kui abikohtunik nägid seda olukorda täpselt ja jätsid ikkagi pendla andmata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ma saan aru, kui puude oleks tulnud sama lähedalt vastu kätt vastase jalast või postipõrkest vms. Siis olnuks olukord teine. Kui aga mängija ise enda sita puutega selliselt vastu kätt mängib, siis on see penalt.
                            Kui reeglid just muutunud pole, siis päris nii see pole. Mõned aastad tagasi oli SerieAs väga kaudselt sarnane keiss ja siis öeldi kõige kõrgemalt tasemelt, et see olukord polnud penalt, sest Reading the criteria for a handling offence, if player kicks the ball on to his hand while stretching it cannot be considered deliberate. Iseasi muidugi, kas Evra keissi saab antud olukorraga päris samastada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Kui reeglid just muutunud pole, siis päris nii see pole. Mõned aastad tagasi oli SerieAs väga kaudselt sarnane keiss ja siis öeldi kõige kõrgemalt tasemelt, et see olukord polnud penalt, sest Reading the criteria for a handling offence, if player kicks the ball on to his hand while stretching it cannot be considered deliberate. Iseasi muidugi, kas Evra keissi saab antud olukorraga päris samastada.
                              Kurat ja mina arvasin, et Juve kasuks antakse pimesi penalteid Itaalias.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Puhka jalga mees. Milles see abi Prantsusmaale siiamaani seisnud on? Öeldi sulle juba, et Kuipers on debiilik peast.
                                No aga kes on see debiilik kes paneb debiiliku vilistama? See on ammu teada teema, et koduviled on turniiri osa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X