320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miss Soccernet, kaheksandikfinaalid, teine ports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Selle jauru asemel paneks juba veerandfinaalid paika ja hääletamiseks üles.
    Hommikune pihens tegemata või?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Hommikune pihens tegemata või?
      Noorematel meestel on see normiks? Ma vist nii vana, et pigem teeks igast muid asju hommikuti.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Mul nendest Šadeikodest täiesti kama, aga sina võiksid mõne kaine päeva küll leida

        Soe soovitus :
        http://aaestonia.com/
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ice võiks natukene rahulikumalt võtta küll, jep tõsi.
        Aga sportlikust huvist juba, miks te nussite nende häältega? Või noh, mis te saavutada püüate?
        Ma hääletasin Icemaniga samamoodi, seega ma ei tea, mida ta oma omapärase kriitikaga saavutada tahab või mida mina oleksin pidanud saavutama või miks ta seda skeemitamiseks nimetab
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Ma hääletasin Icemaniga samamoodi, seega ma ei tea, mida ta oma omapärase kriitikaga saavutada tahab või mida mina oleksin pidanud saavutama või miks ta seda skeemitamiseks nimetab
          Igatahes juba teist küsitlust järjest ajate vaese pärnaka rikki. Olge ikka sõbralikumad!

          Kommentaar

          Working...
          X