320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa nagu räägiksid sellest bussi parkimisest veidi negatiivsel toonil ? Strateegia nagu iga teine, kui omal kellad peas ei löö selle lahti muukimiseks siis ,mis teha, tõenäoliselt pidamine oli kehv ja libisemist polnud , eks ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      See oli juba mitmes kord kus Barca pidi màngima traktoristide poolt ùles kùntud pôllul. Loomulikult polnud kaotuses sùùdi vaid see pôllumaa, aga ka AC Milani suurepàrane kaitse màng, kus Barca ei suutnud isegi vastaste VV kasti siseneda.
      Polnud väljakul häda midagi ja pealegi olid tingimused mõlema jaoks samad.

      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Asjast làhemalt ja màngust mis tulemas Nou Campil màrtsis Milani vastu. Ma vàga loodan ainult ùhte, et esimene vàrav tuleks kiirelt ja ( just nimelt) Messi lööks selle kàega ja see làheks arvesse. Ma lihtsalt tahan hirmsasti nàha uuesti tantsimas Palotellit koos oma ahvi karjaga Harlem stylet ja seda videot siin uuesti. Mulle on alati meeldinud AC Milan ja kui Barca peaks langema, siis elan neile tulevikus kaasa. Mitte nende màngijate pàrast, vaid mulle on see mansa meeldinud vàga kaua aega ja austan nende mineviku koos Van Basteni, Gulliti ja Paolo Maldini pàrast. Oma isiklik lemmik oli pikka aega Schevtchenk loomulikult.
      Really? Kuidagi jube kibstunud jutt.

      Kommentaar


        Mis kuradi põllumaa? Otsisid eelmise aasta Arsenali kaotatud mängujärgse hala üles? Uus murukate pandi San Sirole sucel. Sama, mida kasutatakse paljudel modernsetel staadionitel, kaasa arvatud Emiratesil. Et see muruteema võiks nüüd küll mimevikku jätta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          See oli juba mitmes kord kus Barca pidi màngima traktoristide poolt ùles kùntud pôllul. Loomulikult polnud kaotuses sùùdi vaid see pôllumaa, aga ka AC Milani suurepàrane kaitse màng, kus Barca ei suutnud isegi vastaste VV kasti siseneda.
          7 kaitse màngijat sùsteemis 4-3 olid imeliselt oma kohti hoidmas kogu 90 minutit. Selline kaitse sai esimest korda nàha ilmavalgust 1990 màngus Argentiina - Brasiilia, kus Argentiina peatreener usaldas rùndele vaid 3 meest. Maradona Ganiggia ja Batistuta. Vôidetigi 1-0 veerandfinaalis. Jah. See oligi màng mida vôiks nimetada bussi parkijate esimeseks ajaloos. Peale seda on sellist sùsteemi kasutanud veel paljud. Ilma netist otsimata meenuvad kohe Prantsusmaa- Paraguai 1998, Kreeka-Fra, Gre-Por, Barca-Inter, Barca-Ars.
          Oh neid on nii palju, et ei ole môtet edasi lugeda.
          Asjast làhemalt ja màngust mis tulemas Nou Campil màrtsis Milani vastu. Ma vàga loodan ainult ùhte, et esimene vàrav tuleks kiirelt ja ( just nimelt) Messi lööks selle kàega ja see làheks arvesse. Ma lihtsalt tahan hirmsasti nàha uuesti tantsimas Palotellit koos oma ahvi karjaga Harlem stylet ja seda videot siin uuesti. Mulle on alati meeldinud AC Milan ja kui Barca peaks langema, siis elan neile tulevikus kaasa. Mitte nende màngijate pàrast, vaid mulle on see mansa meeldinud vàga kaua aega ja austan nende mineviku koos Van Basteni, Gulliti ja Paolo Maldini pàrast. Oma isiklik lemmik oli pikka aega Schevtchenk loomulikult.
          kle tõmba tagasi vähe, kedagi ei koti su loll iba
          Més que un club

          Kommentaar


            Juba enne màngu oli teada, et itaallased kaevavad oma vàljaku lappeliseks. Muidugi enamus kes siin mulle vastu vaidlevad pole ise kunagi jalkat mànginud ja ei kujuta isegi ette mis moodi see màngu lôhub. Ma olen ise seda màngu mànginud ja mitte halvasti. Kui vastased teadsid et me màngime palju passi màngimist oma vahel, siis juba teades seda ette kastsid vàljaku spetsiaalselt màrjaks, et meie màngu lôhkuda. Ma juba olen kirjutanud, et ma ei ole eestlane vaid selle keele àra ôppinud tànu oma abikaasale. Niiet siin Prantsusmaal on proffid juba isegi regionaalsed màngijad ja nendega pole kerge màngida kui nad kodus màngivad.
            Ja kordan ennast veel, et see pole esimene kord kui Barca on àra màrkinud Milani maakatte olukorra, mis on isegi paljudel videotel nàha, kus muru libiseb meeste jalge alt àra!
            Mul pole kibestuda millekski, sest ma usun et Barca kodus Milanile ei halasta ja vàravaid tuleb kindlasti.
            Plaan B làheb kàiku ja kust see tuleb ei tohi rààkida
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Solfice Vaata postitust
              Polnud väljakul häda midagi ja pealegi olid tingimused mõlema jaoks samad.

              Kas Barca istus ka bussi parkides kaitses selles vôrdses tingimuses?
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas matheous Vaata postitust
                kle tõmba tagasi vähe, kedagi ei koti su loll iba
                Loll iba? Kas sa tattnokk oled ùhtki nendest màngudest nàinud, vôi tolknesid oma alfaisase kottides veel sel ajal?
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                  Polnud väljakul häda midagi ja pealegi olid tingimused mõlema jaoks samad.



                  Really? Kuidagi jube kibstunud jutt.
                  Jah tôesti. Kibestus oli enne seda kui Milan oma esimese golli lôi ja kohtuniku vile vaikis, kui Milani màngijalt tuli pass kàega! Ma vàravat ei nàinud sest hùppasin pùsti ja hùùtsin iseendale KàSI!!!!
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Kas Barca istus ka bussi parkides kaitses selles vôrdses tingimuses?
                    Naljakas on see, et kaotuse süüks on väljak, mitte see, et mitte kottigi ei suudetud luua ja veeretati lihtsalt palli taga. Kergem on tunnistada, et Barca oli pask kui hakata siin igasuguseid muid vabandusi otsima hakata. Käe olukord oli nii nagu ta oli, mõni kohtunik vilistanuks ära, mõni mitte.

                    Kommentaar


                      Lõpeta ära juba! Kõige naljakam asi on siin süüdistada väljakut. Kui mängijad on terve kohtumise ainult söötu lükanud väravast 30-meetri kaugusel ja pole üritanud ühtegi rünnakulaadset asja tekitada, siis pole küll mõtet midagi platsi peale ajada. Ise oldi saamatud ja punkt. Võiks juba aru saada.

                      Ja sellest käega olukorrast pole ka mõtet jahuda. Oleme meie ka samamoodi kohtunike paskade tõttu edu saavutanud. Kõik asjad on tasakaalus. punkt.

                      Kommentaar


                        vau, ma peaaegu läksin ise ka black magic version x-iga liimi peale. napikas.

                        -e- ei, ikka ei saa. aga jah, barka istus küll sellistes tingimustes terve mängu kaitses. see, et neil oli pall ja nad seda vastase poolel kõigutasid võib muidugi mõne 'eksperdi' segadusse ajada.

                        nüüd panen ausalt ignore'i ära hilisemate sekelduste vältimiseks.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Pole hullu. Jàrgmine màng tuleb juba vàljakul mille ùle kaebamisi ei tule. Vaatame veel kas Milan julgeb sama sùsteemiga vastu tulla, kuigi kahtlen. 0-0 see màng ei lôpe kindlasti. Teie rùndajad vôeti kinni korralikult ja ka jàrgmine màng nad ei tee oma tööd mida oodatakse neilt. Teine vàrav oli ùllatus isegi Milani enda rùndajatele. Làhen veel nii ùlbeks, et ùtlen et teie president isegi ei tulnud màngule, sest oli kindel, et kaotus on tulemas.
                          Ma olen valmis uuesti kurvastuma kui me edasi ei saa, aga tean et selline Milan saaks tappa nii ManU, Bayerni ja Borussia kàest, sest sellist màngu nagu Barca vastu nad ei làheks màngima eales. Vahest tôesti oleks tuju enne màngu mansa nime vahetada, et mitte Barca nime kuuldes ennast tàis ei pasandataks ja màngiks nagu mehed màngivad meeste vastu!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Mõni Barca mängija ka väljaku üle halanud on või on see element siin ainus "Ekspert"?
                            Väljakust: http://www.dessosports.com/sports/fo...-stadium-italy

                            A no eks igas liigas peab oma Angelo olema.

                            Lälla nüüd edasi. edu.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Jah tôesti. Kibestus oli enne seda kui Milan oma esimese golli lôi ja kohtuniku vile vaikis, kui Milani màngijalt tuli pass kàega! Ma vàravat ei nàinud sest hùppasin pùsti ja hùùtsin iseendale KàSI!!!!

                              Kommentaar


                                Hea et sa panid selle GIFi siia, kus on selgelt nàha kuidas vasak kàsi peatas palli!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X