320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Busquets on ùldse ùks mu lemmikuid oma kohal kaitses, aga teda màngitada rùndes Iniesta kôrval on vist natuke vale. Busquets kasvas ùles siiski puhtalt kaitsjana, aga mehe kasv on liiga suur et suuta Puyoli asendada. Macherano ja Pique peaks selle koha hôivama. Vast siiski Pique peaks rohkem hôivama vasakut keskkaitse positsiooni. Jah see on natuke ulme, aga aeg on proovida mida meie kaitsjad ùldse suudavad kaitsta, kui meile iga màng taotakse vàrav palle tàis.
    Come again?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Ja veel mind hàirib Valdesi lahkumine, nagu et rotid hùlgavad upuvalt laevalt esimesena.
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
        Millal on Busquets mänginud ründes Iniesta kõrval? Või on mul jäänud mõni mäng täiesti kahe silma vahele?

        Ning siiski enamuse oma Barca karjäärist on ta mänginud kaitsva poolkaitsja rolli, mitte kaitsjana.
        Eks ma siis vastan ja vaata kus màngib Busquets


        Mees ongi enamus ajast rùndepositsioonil ja just nimelt paremal.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Ausaltöeldes sa võtad seda kehva vormi viimase kuu jooksul (veebruar - alati olnud Barca kõige nõrgem kuu hooaja jooksul) liiga tõsiselt. Nagu olekski Barca nüüd täiesti läbi omadega ja alates praegusest võib suu puhtaks pühkida kõikidest võimalikest tiitlitest.

          Ma ei usu, et Valdes hülgab uppuva laeva. Ta teatas oma lepingu mittepikendamist juba enne seda väga viletsat vormi. Juba mitu kuud tagasi, kui mu mälu ei peta. Ning sel ajal oli kõik korras veel. CL-i mäng Milaniga oli alles kuude kaugusel, Copas oldi ka heas seisus ning liiga on senini muidugi enda kaotada puhtalt.
          Valdesi süüdistada sellises asja on lausa ebaõiglane minu arust. Mees on andnud 10 aastat alati 100% endast ning alati vapralt näidanud heiteritele, et ta on väärt Barca esikindla kohta. Kõik need 10 aastat on paljud teda maha teinud, kuid Victor pole lasknud sellel ennast häirida ning ikka oma asja edasi ajanud.


          -edit-
          Ma nüüd ei saagi aru, kas sa teed nalja või mis. Väidad sa tõsiselt, et Busquets peaks mängima kaitsva poolkaitja (ehk pivote täpsemalt) positsiooni asemel keskkaitses?
          Kuigi ta mängis Barca B-s kaitsvat poolkaitsjat ning esindusmeeskonda tulles põksis Yaya Toure pingile ning tõusis 1 aastaga Hispaania koondise põhikoosseisu.

          Ning selles ülaltoodud videos mängis ta samamoodi oma tavapärasel DM positsioonil pivote rolli. Barca süsteemi DM lihtsalt pole tavaline kaitsva poolkaitsja roll vaid natukene keerulisem ja rohkemate ülesannetega. See, et ta vahepeal on natukene kõrgemal või paremale nihkunud (sest pall ning tegevus toimub seal) ei tähenda, et ta ründepositsioonil mängib.

          Kommentaar


            Vot just lugesin su lisatud kommi ja vastan ka sellele. Busquets oli treenitud kaitsjaks Barca Bs, aga kuna poiss kasvas liiga suurde kasvu, siis ta ei olnud vôimeline seda positsiooni hoidma, nagu Puyo, Macherano, vôi Alba. Puhas kaitsja peab olema pisimat kasvu, sest nad ei ole aeglased, nagu seda oleks Pedro, vôi Busquets. Pique on ùldse ime, et teda seal hoitakse kaitses ja nii vôrd viimane kaitsja tihti.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Lorenzo ja nùùd sa saidki must valesti aru Valdesi koha pealt. Ma ei sùùdista ja ei saakski seda teha mehe vastu kes on meile aidanud tuua palju tiitleid. Ma rààgin hoopis muust. Ma rààgin sellest, et meie mansa on ummikus ja paljudel màngijatel nàib see olevat raske sealt vàlja tulla. Isiklikult arvan, et Valdes ei soovi selle sùsteemiga rohkem edasi màngida.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
                Millal on Busquets mänginud ründes Iniesta kõrval? Või on mul jäänud mõni mäng täiesti kahe silma vahele?

                Ning siiski enamuse oma Barca karjäärist on ta mänginud kaitsva poolkaitsja rolli, mitte kaitsjana.
                Ja vastan ka siin. Iniesta kôrval kùsid? Kes siis seda tiki-takat meil màngivad kui mitte Iniesta, Busquets ja Xavi?
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Vot just lugesin su lisatud kommi ja vastan ka sellele. Busquets oli treenitud kaitsjaks Barca Bs, aga kuna poiss kasvas liiga suurde kasvu, siis ta ei olnud vôimeline seda positsiooni hoidma, nagu Puyo, Macherano, vôi Alba. Puhas kaitsja peab olema pisimat kasvu, sest nad ei ole aeglased, nagu seda oleks Pedro, vôi Busquets. Pique on ùldse ime, et teda seal hoitakse kaitses ja nii vôrd viimane kaitsja tihti.
                  Siin kohal sa küll eksid. Pep nägi juba Barca B-s, et Busquets on taktikaliselt ning platsinägemiselt ideaalne pivote positsioonile ning hakkas teda seal kasutama. Õigemini, Busquetsi stiil ja kehaehitus ja kõik muu meenutavad Pepi ennast.
                  Pole siin midagi nii väga selle kasvuga pistmist. Busquets on sama pikk, kui Rio Ferdinand, Vidic või Pepe. Kõik maailmaklassi keskkaistjad. John Terry on ka 1-2 cm lühem ainult. Samuti on Pique nendega samasse auku, 1-2 cm pikem ehk.

                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Ja vastan ka siin. Iniesta kôrval kùsid? Kes siis seda tiki-takat meil màngivad kui mitte Iniesta, Busquets ja Xavi?
                  No mis ründest sa siis räägid? Busquets on kaitsev keskpoolik. Ta ei mängi Iniesta kõrval ründes. Ka keskpoolikus on mängijatel erinevad positsioonid. Iniesta on ilmselgelt ründavama suunitlusega, kui Busquets. Ning mänge vaadates on seda ilmselgelt ka näha.
                  Ja ma ei suuda uskuda, et sa tõstatasid küsimuse, et kas oli tark Busquets sellisele positsioonile panna? Vend on mänginud seal Barca B aegadest alates, ehk umbes 2005. aastast ning on üks maailma parimaid just seda tehes, mida ta teeb.

                  Kommentaar


                    Mida pakute homse mängupildi kohta?
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
                      Siin kohal sa küll eksid. Pep nägi juba Barca B-s, et Busquets on taktikaliselt ning platsinägemiselt ideaalne pivote positsioonile ning hakkas teda seal kasutama. Õigemini, Busquetsi stiil ja kehaehitus ja kõik muu meenutavad Pepi ennast.
                      Pole siin midagi nii väga selle kasvuga pistmist. Busquets on sama pikk, kui Rio Ferdinand, Vidic või Pepe. Kõik maailmaklassi keskkaistjad. John Terry on ka 1-2 cm lühem ainult. Samuti on Pique nendega samasse auku, 1-2 cm pikem ehk.



                      No mis ründest sa siis räägid? Busquets on kaitsev keskpoolik. Ta ei mängi Iniesta kõrval ründes. Ka keskpoolikus on mängijatel erinevad positsioonid. Iniesta on ilmselgelt ründavama suunitlusega, kui Busquets. Ning mänge vaadates on seda ilmselgelt ka näha.
                      Ja ma ei suuda uskuda, et sa tõstatasid küsimuse, et kas oli tark Busquets sellisele positsioonile panna? Vend on mänginud seal Barca B aegadest alates, ehk umbes 2005. aastast ning on üks maailma parimaid just seda tehes, mida ta teeb.
                      Ja jàlle ajad jama. Mis hetkest sinu arust sùnnib rùnne? Siis kui 10 meest istuvad vastaste goali kastis? Ma rààgin vaid et Busquets ei pea màngima rùndes, vaid hoidma rohkem kaitset!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Meil on kôigil palju kùsimusi. Esitan siin môned.

                        Miks me ei otsinud peatreenerit, kui paljud olid teadlikud Tito haigusest?

                        Kuidas Zubizarreta kannatab sellist treenimist làbi telefoni Roura ja Tito vahel?

                        Miks me oleme hakanud kohtunike kritiseerima, kui me ei teinud seda kunagi Pepi ajal?

                        Kas Busquetsi rùndele panek oli ikka hea môte? See mees oli kasvatatud kaitsjaks noorte B koondises!

                        Millal me lôpuks ôpime vigadest mis tegime Chelsea, Inter, Celtic, Milani vastu?

                        Millal meile jôuab kohale et meie tiki-taka stiil on tugevate vastaste vastu kinni hoitud? Hiline nàide Milan ja Real, kus me ei suutnud teha 5 passigi jàrjest.

                        Miks meil Fabregas màngib keskrùndajat tihti? Ta ju jàtab màngu tàiesti seisma!

                        Miks me ei julge Messit màngust vàlja vahetada, kui vastastel on kaitses 3 meest teda kinni hoidmas? Milan on siin hea nàide taas!

                        Milleks me màngitame poolvigast Xavit, kui meil on olemas mehed, nagu Thiago, Dos Santos, Song pingil istumas?

                        Millal me usaldame lôpuks noort Deulofeued ja paneme ta vasakule rùndesse?

                        Millal me leiame Puyolile asedaja. Muideks austan teda vàga ja ei soovi solvata, aga mehel hakkab vanus turjale tulema!

                        Miks kurat anti Ajaxile Cuenca; kes on peale Pedro ainuke parem keskrùndaja?

                        Mis on juhtunud Alexisega ja miks ta ei löö vàravaid enam?

                        Miks me oleme teadmatuses millal saabub tagasi meie peatreener Tito?

                        Ja viimaseks. KAS ME EI SAA KURAT ARU ET PEPI TEHTUD TAKTIKA EI TOIMI ILMA PEPITA?
                        Ma olen taas vihane ja pean selle tsitaadiga vàlja tooma.
                        Lugege ja àrge ajage oma mula ennem kui teile mu tekst kohale ei jôua!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Oot oot ma veel kommin edasi. Te ju olete sellised lojused, et ei lugenudki eelmiselt lehelt midagi, vaid kàite viimaseid komme lugemas. Me ei armasta samat tiimi ja kohe mitte kindlasti ei ela kaasa ka. Vôtke Barca silp oma avatarilt palun maha!!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
                            Siin kohal sa küll eksid. Pep nägi juba Barca B-s, et Busquets on taktikaliselt ning platsinägemiselt ideaalne pivote positsioonile ning hakkas teda seal kasutama. Õigemini, Busquetsi stiil ja kehaehitus ja kõik muu meenutavad Pepi ennast.
                            Pole siin midagi nii väga selle kasvuga pistmist. Busquets on sama pikk, kui Rio Ferdinand, Vidic või Pepe. Kõik maailmaklassi keskkaistjad. John Terry on ka 1-2 cm lühem ainult. Samuti on Pique nendega samasse auku, 1-2 cm pikem ehk.



                            No mis ründest sa siis räägid? Busquets on kaitsev keskpoolik. Ta ei mängi Iniesta kõrval ründes. Ka keskpoolikus on mängijatel erinevad positsioonid. Iniesta on ilmselgelt ründavama suunitlusega, kui Busquets. Ning mänge vaadates on seda ilmselgelt ka näha.
                            Ja ma ei suuda uskuda, et sa tõstatasid küsimuse, et kas oli tark Busquets sellisele positsioonile panna? Vend on mänginud seal Barca B aegadest alates, ehk umbes 2005. aastast ning on üks maailma parimaid just seda tehes, mida ta teeb.
                            Siin loen tàielikult Barca vôhiklust. Pep ei nàinud Busquetsis midagi, vaid ta ehitas ùles mehe nimega Pigue kelle koht pole ùldse nii madalal kaitses. Busquets peabki kaitset màngima, sest rùndes on mehi kùll ja kùll.

                            Tàielik vale mulle kirjutada et Busquets ei màngi kaitses, kui teda pole pea iial kaitses nàha. Tuletame nùùd meelde Reali kolmanda vàrava, kus Barcal polnud pildis mitte rohkem, kui kolme meest. Kus kurat oli see meie kaitse siis? Kus oli siis Busquets oma pika kasvuga ja oleks selle palli metsa lùkand peaga?
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Keegi eespool kirjutas, et ühe kindla logoga inglased käivad siin pärast Barca kaotusi paska üles keerutamas. Noh, the torch has well and truly been passed Koomuskit rohkem kui rubla eest.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
                                Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.

                                Sorry mees, aga ausalt on juba siiber su twitteri-sarnastest haukumistest. Kirjuta midagi asjalikku vahelduseks ja püüa koondada oma välkmõtted ühte postitusse, vastasel juhul võiks teema ümber nimetada Staadiumi soloks, kus sisulist juttu tuleb tiku tulega taga ajada. See ei ole sinu foorum ega teema, see on FC Barcelona. Kui argumenteeritud vestlus käib ülejõu, siis kebi Facebook´i end emotsionaalselt rahuldama ja jäta teistele rohkem kirjutamisruumi.

                                Alexis sarnaneb Bojan´ile, kes lihtsalt teatud hetkest kaotas enesekindluse ning seda Barca suguses meeskonnas taastada on ülimalt keeruline, eriti kui sa oled alles nooremapoolsem mängija. Villa suudab ehk seda, aga kardan, et Sanchez´i jaoks on see rong läinud. Minevikust on suht hea näide ka Saviola.
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X