320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa - Eesti (11.06.2019 @1. FSV Mainz 05 Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Reim
    Kindel on see, et me ei surunud algselt end kolmese kaitseliiniga ülespoole ründajatele lähemale ja tänu sellele ei saanud poolkaitsjad ülespoole pressida. Siis saigi [Ilkay] Gündogan ilma pressita sööte mõõta ja tulid väravad. See polnud aga ainus põhjus - jäime hätta nii söödukiiruses kui liikumiskiiruses.

    Me proovisime minna teist poolaega mängima 0:0 seisult - tahtsime alustada otsast ja teha mõned parandused. Ei tohtinud nii ära vajuda. Ma olen seda meelt, et karjuda tasub siis, kui ma näen, et keegi ei viitsi väljakul tööd teha. Ma tunnen ja tean neid poisse, täna selles küsimust ei olnud. Vastane oli nii palju kvaliteetsem, et meie pressing ei saanud toimuda.
    See muidugi täiskuld, et Reim poolajal ikka otsustas muudatusi teha. Avasekunditest oli aru saada, et asjad ei toimi ja yolo, sakslaste mängu ju nii kena vaadata, et parem tiksume 0:5 peale ära ja siis vaatame, et äkki saab mängupildi paremaks ja muudatusi teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      See muidugi täiskuld, et Reim poolajal ikka otsustas muudatusi teha. Avasekunditest oli aru saada, et asjad ei toimi ja yolo, sakslaste mängu ju nii kena vaadata, et parem tiksume 0:5 peale ära ja siis vaatame, et äkki saab mängupildi paremaks ja muudatusi teha.
      Teine poolaeg läks ju paremaks ka. Sisse ainult kolm, ise saadi paar korda peale lüüa. Seega kõik õige. Vähem negatiivsust, päike paistab.

      Kommentaar


        Julgeks väita, et Reimil ja tegelikult kogu treenerkoosseisul ei ole mängijate silmis piisavalt respekti. Ma ei pea siin silmas seda, et mängijad kuidagi treeneritele vastu töötakasid, vastupidi. Ilmselt on õhkkond koondises liiga hea, mis on tekitanud vastupidise efekti. Puudu jääb autoriteetsusest, mida oleks vaja. Sel juhul tuleks kogu praegune treenerkoosseis laiali saata ning kogu asi uuesti üles ehitada. Ilmselt oleks vajalik autoriteetsust ka treenerkoosseisus eneses. Praegu tunduvad Reim, Oper, Poom ja ka Kivisild liiga kamraadid olevat. Huvitav oleks teada, kuidas seal hierarhia paigas on. Julgeks väita, et kõik on suhteliselt võrdsed, mis ei ole ilmselt hea. Kui meil oleks võtta maailmatasemel mängijaid, siis võiks selline olukord isegi sobida. Hetkel aga mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas trk Vaata postitust
          Kui rõhume nö persoonidele, siis eelmine suur 0-ga kaotus tuli Bosnias 2008, 7:0. Põhikoosseis: Londak, Jääger, Bärengrub, Rähn, Klavan, Purje, Dmitrijev, Vunk, Lindpere, Vassiljev, Oper. Vahetusest: Kruglov, Saag, Aksalu. Peatreener: Rüütli.
          Kõvad isiksused ja võitlejad, aga sama tulemus.
          Need üksikud nopped selekteerida oma mõtte põhjenduseks ei päde. See, et Rüütli selle paki sai on fakt aga fakt on ka see, et sellele järgnes koondise lennukaim periood üldse. Reim juba sai 8 sisse, Belgialt, aga 3 aastat hiljem on seis ikka sama või noh, hullemgi. Kui sa nägid, et mehed jätsid väljakule endast kõik, siis ma ei oska kuidagi ümber veenda sind. Ilmselt on meie nägemused nähtust ja järeldused nähtust sama erinevad nagu suhtumine jumalasse moslemil ja ateistil.
          See, et väljakul käinud etendasid 700 aastat ajalugu 90 minutisse ei ole süüdistus otseselt ühegi mängija pihta vaid pigem kujund tahtejõuetust mängust mille juured ja põhjused peituvad minu hinnangul kusagil riietusruumis.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Ahh mis ikka..korraldame mõne tippsatsi c koondise vastu sõpruskohtumise ja näitame et asjad on tegelikult korras ja oleme õigel teel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Ott on saalihokis Eesti meister ja käinud koondisega MMil.
              Vabandan, ei teadnud. Poleks olnud vaja lahmida. Aga ütleme siis nii, et sportlase mõttemaailma mõistmisel on kirjutatud tekstide põhjal arenguruumi.

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Need üksikud nopped selekteerida oma mõtte põhjenduseks ei päde. See, et Rüütli selle paki sai on fakt aga fakt on ka see, et sellele järgnes koondise lennukaim periood üldse. Reim juba sai 8 sisse, Belgialt, aga 3 aastat hiljem on seis ikka sama või noh, hullemgi. Kui sa nägid, et mehed jätsid väljakule endast kõik, siis ma ei oska kuidagi ümber veenda sind. Ilmselt on meie nägemused nähtust ja järeldused nähtust sama erinevad nagu suhtumine jumalasse moslemil ja ateistil.
                See, et väljakul käinud etendasid 700 aastat ajalugu 90 minutisse ei ole süüdistus otseselt ühegi mängija pihta vaid pigem kujund tahtejõuetust mängust mille juured ja põhjused peituvad minu hinnangul kusagil riietusruumis.
                Kas mehed jätsid või ei jätnud, seda ma ei pidanud nägemagi. See on ilmselge. Ma väga palju ei kannatanudki mängu vaadata, pigem kuulasin köögis. See oli kõik liiga valus. Ja mul oli meestest kahju. Miks nii mängiti, ma ei tea. Miks püsis viiene kaitseliin kogu aeg karistusala sees ja jättis ääred lahti? Ning sealt muudkui tuldi ja söödeti ja löödi. Ma ei tea. Teniste ja Pikk ei mänginud esimest korda, küll nad said ka ise aru, et sealt tullakse. Miks nad ei muutnud asetust, küllap olid teistsugused korraldused.

                Ma ei näe võimalust, et Reim jätkab.

                Kommentaar


                  Tegelt on seis hea. Kui nüüd siin järjest 7:0, 6:0, 5:0 jne. sujuvalt kaotada, saaks terve aasta jagu arengut näidata
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Mis sakslased siis mängust kirjutavad?
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Mis sakslased siis mängust kirjutavad?
                      Ma ei oska mobiili kaudu pilti laadida, aga ostsin tänase Bildi.

                      Kommentaar


                        Täna on see päev, mil tahaks, et ArsenalFanTV teeks intekaid teatud tüüpidega meie koondise olukorra kohta.

                        Kui keegi viitsib, võib selle video ära teha, helile teine eestikeelne tekst peale lihtsalt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Ma ei oska mobiili kaudu pilti laadida, aga ostsin tänase Bildi.
                          https://ibb.co/fMqQtcB
                          Korralik sopameedia, alustada artiklit, et viimane mäng enne suvepuhkust oli ikka niiiiiii põnev. Paar ainult puudu lause lõpust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Ott on saalihokis Eesti meister ja käinud koondisega MMil.
                            Saalihoki ei ole tosiseltvoetav sport.

                            Kommentaar


                              IMG_0834.jpg

                              Puhaku Rahus !

                              E: Vabandan mälestustahvli inetuses. Tuli selline idee viimasel hetkel. Autos, põlvepeal kokku mätsitud.

                              E2: Pakuks välja, et järgmine kodumäng. Mitte kanda sinivmustvalgeid sarke ja lippe. Mitte elada kaasa. Lihtsalt vaikimis see mäng ära vaadata. Kui keegi ütleb, et mis mõte sel on ja tuleb omasid toetada. Siis palju õnne. Muidugi tuleb. Aga samamoodi tuleb näidata oma meelsust. Ja sellised asjad ei ole kuidagi aksepteeritavad. Lihtsalt mitte kuidagi. Või me fännide õigus ja luba on ainult positiivselt kaasa elada. Mina arvan, et mitte. Kui on asi alla igasugu arvestust igas aspektis, siis tuleb ka meie poolt seda välja näidata. Kui nemad meie jaoks mängida ei taha. Miks meie nende jaoks laulma peame. Arvan, et selline aktsioon paneks ehk kellegi mõtlema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                [ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH]

                                Puhaku Rahus !
                                Tubli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X