320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tabivere cup 2010 osaleijad on`?
    täpsem info saalijalka all!

    Kommentaar


      Luunja vist läks laiali..
      ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

      Kommentaar


        Algselt postitas CM Vaata postitust
        Luunja vist läks laiali..
        Mis juttu sa mees suust välja ajad, just eile sai nende treeneriga pisut puhutud teemal "järgmine hooaeg" siis oli ta küll väga positiivne.
        Rahaga neil probleeme pole, sest nii vald kui ka sponsorid toetavad neid ka edaspidi, seega pole eriti põhjust laiali minekuks.
        Ehk ajad sa siiski Ha Servi meeskonnaga segi sest kuulda oli, et neil langes sponsor tagant ära jne....

        Kommentaar


          Algselt postitas regaja Vaata postitust
          Mis juttu sa mees suust välja ajad, just eile sai nende treeneriga pisut puhutud teemal "järgmine hooaeg" siis oli ta küll väga positiivne.
          Rahaga neil probleeme pole, sest nii vald kui ka sponsorid toetavad neid ka edaspidi, seega pole eriti põhjust laiali minekuks.
          Ehk ajad sa siiski Ha Servi meeskonnaga segi sest kuulda oli, et neil langes sponsor tagant ära jne....
          HaServ jätkab.
          nr 31

          Kommentaar


            Algselt postitas vahis Vaata postitust
            HaServ jätkab.

            Tartu Zeniidi all?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Tartu Zeniidi all?
              kaitz ega sa tõsiselt seda mõelnud..
              nr 31

              Kommentaar


                Algselt postitas vahis Vaata postitust
                kaitz ega sa tõsiselt seda mõelnud..

                Ei sugugi mitte
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  keegi konverentsil käis eelmine nädal? mis seal hääd räägiti? miskit uut on tulekul?
                  “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas philou Vaata postitust
                    keegi konverentsil käis eelmine nädal? mis seal hääd räägiti? miskit uut on tulekul?
                    Uuendusena siis III liigas tuleval aastal ka abikohtunikud. Peakohtuniku ja ühe joone paneb välja jalkaliit, teine joonemees jääb kodumeeskonna muretseda (tasustab EJL). Teine joon peab samuti omama litsentsi.

                    Lisaks pushitakse rahvaliiga loomist, et suurendada harrastajate (litsenseerimata jalgpallurite) arvu jalgpallis.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Lisaks muutub maakond tähtsaks. maakondade meistrikad viiakse samm-sammult EJL egiidi alla, ja peale maakondade meistrikate väljaselgitamist + Tallinn = 16, tulevad playoffid, 1/8, finaal jne.. kuni finaalini ja maakondade meistrikate finaal toimub nt A le Coq arenal
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Uuendusena siis III liigas tuleval aastal ka abikohtunikud. Peakohtuniku ja ühe joone paneb välja jalkaliit, teine joonemees jääb kodumeeskonna muretseda (tasustab EJL). Teine joon peab samuti omama litsentsi
                        huvitav kas neid kohtunikke on üldse nii palju, et igale mängule 3 jagub? aga ju siis on kui idee käima lükatakse. loodetavasti saab siis jalka liidust vastavat informatsiooni varsti.
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Uuendusena siis III liigas tuleval aastal ka abikohtunikud. Peakohtuniku ja ühe joone paneb välja jalkaliit, teine joonemees jääb kodumeeskonna muretseda (tasustab EJL). Teine joon peab samuti omama litsentsi.

                          Lisaks pushitakse rahvaliiga loomist, et suurendada harrastajate (litsenseerimata jalgpallurite) arvu jalgpallis.
                          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                          Lisaks muutub maakond tähtsaks. maakondade meistrikad viiakse samm-sammult EJL egiidi alla, ja peale maakondade meistrikate väljaselgitamist + Tallinn = 16, tulevad playoffid, 1/8, finaal jne.. kuni finaalini ja maakondade meistrikate finaal toimub nt A le Coq arenal
                          Need 2 asja võiksid tõesti töötama hakkata Kolmekohtunikuga mäng jätaks ära peakohtunikuga suuremad sõimöemised!
                          ja maakonna mänguf oleks ka väga head

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            infoks huvilistele - jäänud veel 2 vaba kohta Lootos CUP-ile, märtsis.
                            osavõtusoov saata fclootos@hot.ee

                            Kui veel koht vaba siis FC Abja oleks nõus,otsus tuli hilja aga parem kui üldse kunagi.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              sellega võib keeruliseks minna, et ka klubi poolt pandav äär peab litsentsi omama. ma saan aru, et sellega välditakse seda, et pühapäeva hommikul tiritakse mõni joodik põõsast ja visatakse lipp kätte, aga kas meil on niipalju litsentsiga kohtunikke, kes juba ei vilistaks samal päeval kuskil. tuleb saata mõni vend vast koolitusele siis, kes ise mängida ei taha.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas philou Vaata postitust
                                sellega võib keeruliseks minna, et ka klubi poolt pandav äär peab litsentsi omama. ma saan aru, et sellega välditakse seda, et pühapäeva hommikul tiritakse mõni joodik põõsast ja visatakse lipp kätte, aga kas meil on niipalju litsentsiga kohtunikke, kes juba ei vilistaks samal päeval kuskil. tuleb saata mõni vend vast koolitusele siis, kes ise mängida ei taha.
                                Just seda siin silmas peetaksegi,eks päris peavalu ,aga Jõgeval peaks olema küll,kes võiksid koolitusest osa võtta.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X