320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Samaa on eelnevatel suurturniiridel olnud alguses stuudio ja kommentaatorid samuti kohutavad, kuid iga nädalaga muututakse järjest paremaks.

    Kristalil oli lõpus stuudios selline nägu peas, nagu oleks viimased 10minutit pea laual maganud.
    Et Kristal oli siis peale võtnud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Et Kristal oli siis peale võtnud?
      Seda ma ei öelnud ja ei oska kommenteerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Seda ma ei öelnud ja ei oska kommenteerida.
        See oli pigem viide eelolevale Kivisilla kommentaarile.

        Kommentaar


          Pärast nüüd mõningat mängu jne... Aet tundub muidu jätkuvalt inimesena täiesti tore ja meeldiv naisterahvas olevat ja ma ei tahakski otseselt teda kritiseerida, aga see ETV sporditoimetus tundub nagu mingi sotsiaalne projekt olevat, kus võetakse väikse andega inimesed tänavalt ja siis üritatakse aidata ala peale.

          See, kuidas aastatega ei ole seda kiljumist välja saanud, tundub selline veidi mission impossible kui reaalselt vaeva näha. Ma eluaeg kokutamisega reaalselt hädas olnud, aga see ju kõik treenitav vähemalt nö "tippsoorituse" (esinemine jne) hetkel.

          Ei taha tegelt kritiseerida, aga no see punt on ju veidi naeruväärne. Osila ja Säärits on kogu oma awkwardnessis juba täitsa armsaks saanud. Mis iseenesest tore, aga seda seepärast, et teisiti nagu ei oskaksi. Iga kord neid kahte nähes tuleb see vana "mälestustekuhila" video silme ette. Ja mõtledki, et tegelt ülitore, et inimesed teevad asja, mis neile meeldib. Aga no vaatajana tahaks mingit taset ka ju...

          Suurima erandina võibolla vana Tiisler, kellel on veidi seda Lembitu Kuuse vaibi ja Lembitu Kuuse viib tagasi lapsepõlve nädalavahetustesse, kus Šmigun seal Belmondodega mõllu pani.

          Kommentaar


            Vanal tiisleril on juba eelmisest suvest mobiilil meeldetuletus peal , et kui alagruppide viimased voorud hakkavad ,siis saab kohe esimesest minutist samal ajal toimuva teise mängu tulemust ütlema hakata . Seda vist ei juhtu kunagi ,et hoiataks ette ,et kes ei taha teada ,pangu hääl korraks maha .

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Vanal tiisleril on juba eelmisest suvest mobiilil meeldetuletus peal , et kui alagruppide viimased voorud hakkavad ,siis saab kohe esimesest minutist samal ajal toimuva teise mängu tulemust ütlema hakata . Seda vist ei juhtu kunagi ,et hoiataks ette ,et kes ei taha teada ,pangu hääl korraks maha .
              Tänapäeva pushide ja sotsiaalmeediast põimitud infovälja puhul on see tulemuse varjamine üsna pointless.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tänapäeva pushide ja sotsiaalmeediast põimitud infovälja puhul on see tulemuse varjamine üsna pointless.
                No mis nali see on? Kui ma tahan teist mängu peale vaadata, siis ilmselgelt ma ei vaata telefoni paar tundi. Ka enne infoajastut ei saanud kanalit vahetada, 95% tõenäosus et järgmise peal on uudised, kust tollest konkreetsest mängust räägitakse. 3spordi enda ülekannetes ju ka kindel reegel olnud, et teisest mängust ei iitsatata midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  No mis nali see on? Kui ma tahan teist mängu peale vaadata, siis ilmselgelt ma ei vaata telefoni paar tundi. Ka enne infoajastut ei saanud kanalit vahetada, 95% tõenäosus et järgmise peal on uudised, kust tollest konkreetsest mängust räägitakse. 3spordi enda ülekannetes ju ka kindel reegel olnud, et teisest mängust ei iitsatata midagi.
                  No tuff luck, aga näiteks ma tahan samal ajal kohe teada, et kuidas reaalne seis grupis on.

                  Ehk seal on probleem juba selles, et kui näiteks on ees mäng, kus mingi kindel seis teisest mängust rahuldab ühte või teist meeskonda, siis on ikka marulahe kommenteerida, et miks mingi üks hetk mingi tiim üldse ei mängi ja mingi hetk mingil teemal marukiire hakkab. Pluss premier league's saabus hetkeseisu updeit juba kohe pärast väravat pilditootja poolt alla nurka.

                  Kommentaar


                    Tore, et ikka elatakse aastas 2004 ka vahepeal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No tuff luck, aga näiteks ma tahan samal ajal kohe teada, et kuidas reaalne seis grupis on.

                      Ehk seal on probleem juba selles, et kui näiteks on ees mäng, kus mingi kindel seis teisest mängust rahuldab ühte või teist meeskonda, siis on ikka marulahe kommenteerida, et miks mingi üks hetk mingi tiim üldse ei mängi ja mingi hetk mingil teemal marukiire hakkab. Pluss premier league's saabus hetkeseisu updeit juba kohe pärast väravat pilditootja poolt alla nurka.
                      Su eilne küsimus ERR'ile teemal "miks mängijad pealelööke ei soorita nagu hokis" oli päris hea.
                      Üllata palun täna veel millegi vahvaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Su eilne küsimus ERR'ile teemal "miks mängijad pealelööke ei soorita nagu hokis" oli päris hea.
                        Üllata palun täna veel millegi vahvaga.
                        äkki peaks jalkat reformima nii, et väljakud oleks väiksemad?

                        Vaata ntx futsali pealelööke:


                        võrreldes hokiga:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Su eilne küsimus ERR'ile teemal "miks mängijad pealelööke ei soorita nagu hokis" oli päris hea.
                          Üllata palun täna veel millegi vahvaga.
                          See polnud mu küsimus...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No tuff luck, aga näiteks ma tahan samal ajal kohe teada, et kuidas reaalne seis grupis on.

                            Ehk seal on probleem juba selles, et kui näiteks on ees mäng, kus mingi kindel seis teisest mängust rahuldab ühte või teist meeskonda, siis on ikka marulahe kommenteerida, et miks mingi üks hetk mingi tiim üldse ei mängi ja mingi hetk mingil teemal marukiire hakkab. Pluss premier league's saabus hetkeseisu updeit juba kohe pärast väravat pilditootja poolt alla nurka.
                            Sina saad ju oma nutika lahti teha, miks sul kommentaatorilt seda seisu vaja kuulda on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Sina saad ju oma nutika lahti teha, miks sul kommentaatorilt seda seisu vaja kuulda on?
                              Sest see annab ausalt kommenteerimise võimaluse ja ei pea lolli "tea, mis kahin nüüd staadionilt läbi käis ja miks Derby mehed juubeldavad" rääkima.

                              Kommentaar


                                Ja nüüd on kindlasti parem äär vaba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X