320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gert Remmel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Raimo Vaata postitust
    Vaata, kui ka sulle tünga oleks tehtud, küll sa oleks sellest siin juba kisanud. Nii et mida mul siin taolise venna üle uhkust tunda.
    Sul endal oli vahepeal korter enampakkumises.Võta vähe vaiksemaks

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas willane Vaata postitust
      tundub, et mehel päris kirju minevik.
      et lausa suurem grupp hakkab Soome poole liikuma ...
      osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ........

      Kommentaar


        #18
        Jätke Gert rahule. Ta on üks tubli noor pallivõlur Märjamaalt
        Ja lõpetas alles üheksanda klassi.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
          Sul endal oli vahepeal korter enampakkumises.Võta vähe vaiksemaks
          oli ta sulle korteri eest võlgu?

          Kommentaar


            #20
            lõpetage see kahjurõõm ära !!!

            Kommentaar


              #21
              ei ole kahju ega rõõmu.
              mõtlen, et kui on end aastatega üles töötanud ja peatreener, siis ehk teenib ka sellist raha, et vanad sigadused kinni maksta.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                Sul endal oli vahepeal korter enampakkumises.Võta vähe vaiksemaks
                Siin on ikka vaks vahet - kas sihilik valetamine ja petmine või teistel põhjustel raskused. Ja kui väga huvitab, siis just taoliste petiste pärast sattusingi sellisesse olukorda.
                Sulle aga soovin edu, et ise taolistesse jamadesse ei satu ja et pärast oma plõksimise pärast nutma ei pea (tead ju ütlust: kes pärast naerab, naerab paremini). Kui satud, võid mu poole julgelt pöörduda, jagan hea meelega teadmisi, kuidas taolisest olukorrast välja tulla.

                Kommentaar


                  #23
                  ja willane, selles suhtes hoian ma Gerdile igati pöialt, jalgpallialast mõistust tundus tal kõvasti olevat. Kuigi jah, minu teada Eestis tal see treenerite koolitus väga hästi ei läinud, kuid see võib näidata ka hoopis koolitajate nõrkust.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma ei mõista miks õigustada, kaitsta ja pöialt hoida sellisele petisele, ta on isiklikult varastanud mu rahakotist, kasutanud oma last ja sõprannasi raha väljapetmisel, kolanud külas olles võõrastes väärisasjades ning kohtades, kus normaalne inimene külas olles ei käi (maja teises otsas asuvas vanemate magamistoas nt). Ma võiks seda loetelu veel jätkta.
                    Ja need juhtumid toimusid alles hiljuti, mitte kümme aastat tagasi.
                    Isiklikult tunnen viit inimest kellele ta võlgu on, kuid inimesi kes talt raha ootavad on tunduvalt rohkem. Ja tegemist ei ole krooni või paariga.
                    KUI TA OLEKS MUUTUNUD, SIIS VÕTAKS TA NENDE INIMESTEGA ISE ÜHENDUST, MITTE EI PÕGENEKS NENDE EEST!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Ka mina olen üks ohvritest, kes ehk liialt inimese headusesse ja muutumisse uskus... Raha tagasisaamise lootuse olen suhteliselt maha matnud, sest enda närvid ja aeg maksavad palju rohkem kui tuule taga ajamine. Pealegi üks teine "võlausaldaja" tegi uurimistööd ja tema sõnade järgi pidavat ohvreid olema kuskil 40 kandis ja summa sadades tuhandetes (kui mitte veel üks null juurde lisada).... seega vaevalt ka peatreeneri palgast piisaks, et rahad tagasi maksta.

                      Ahjaa... tema Eesti perioodil oli tema motoks E.C. D.C. - ehk siis Emmanuel Carrere (raamat "Vaenlane" - lugege, ja teil tekib hirm) ja Dale Carnegie ("Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi").
                      Ja kui usute veerandit tema juttudest, siis kolmveerandiga olete ikka petta saanud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kedagi ei koti see pask, see on jalgpalli foorum.
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          #27
                          No ja milist eeskuju selline treener oma meeskonnale annab, kui nüüd siis jalgpallist rääkida!?

                          Kommentaar


                            #28
                            Klge minge nõudke oma raha tagasi. Seda meest pole eestis nagu ma aru saan nii et hoiatada siin teemas pole ju mõtet. Kui see on lihtsalt halamine siis ei aita see kedagi, kõige vähem teid ennast. On juba piisavalt aru saadud mis mehega tegu aga ikka peab keegi selle teema kuskilt välja koukima ja upitama. Endal paha pole või vanu haavu rebida?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                              Kedagi ei koti see pask, see on jalgpalli foorum.
                              Kui siin räägitaks näiteks Tarmo Rüütli sigadustest, siis ma kahtlen, et sind see ei kotiks.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Kui siin räägitaks näiteks Tarmo Rüütli sigadustest, siis ma kahtlen, et sind see ei kotiks.
                                Õige, aga mingist tundmatust jorsist kümmet samasugust halavat posti lugeda on iigaav. Tekib tunne nagu 1 inimene oleks need kõik teinud.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X