320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    nah seda rape on vaja näidata teist nädalat jutti
    Ah 7 eurot mehed.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Sattusin eile soccerneti Manu teemat kuulama otse eetris..... miks küll?????

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Sattusin eile soccerneti Manu teemat kuulama otse eetris..... miks küll?????
        Ma oleks nagu ajaauku sattunud ning aasta oli jälle 2000, ainult selle vahega, et Manu oli oluliselt sitem.

        Kommentaar


          Kommenteerida võiks tõesti spetsialist.. praegu jäi taksojuhi mulje ühest härrast.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            City vs tottenham, kas kellegil veel staadionimüra lihtsalt peksab kommentaatoritest üle?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              City vs tottenham, kas kellegil veel staadionimüra lihtsalt peksab kommentaatoritest üle?
              Ma olen päris mitmete mängude puhul seda täheldanud. Täna näiteks Everton-Manku mängu ajal oli jälle sama keiss.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Ma olen päris mitmete mängude puhul seda täheldanud. Täna näiteks Everton-Manku mängu ajal oli jälle sama keiss.
                Neid nuppe keerab minu teada paraku taat Riiast ehk väga palju teha ei anna.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Neid nuppe keerab minu teada paraku taat Riiast ehk väga palju teha ei anna.
                  Mul kusjuures oli Everton-Manku okei häälega. Et äkki on viga ka fäänside telekate ära keeratud helisettingutes?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul kusjuures oli Everton-Manku okei häälega. Et äkki on viga ka fäänside telekate ära keeratud helisettingutes?
                    Ma ka ei kurda selle mängu kohta. Pigem mulle just rohkem meeldiks kuulata mängijate omavahelisi hõikeid või Average Joe "Bloody Wanker" hüüdeid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mul kusjuures oli Everton-Manku okei häälega. Et äkki on viga ka fäänside telekate ära keeratud helisettingutes?
                      Kusjuures vist oligi koer sinna maetud. TV heli oli auto settingu peal, mis ise jooksvalt otsustas, et milline setting oleks kõige ladnam. Standard, News ja Cinema profiili pealt näiteks tõi kommentaari kohe kraadi võrra rohkem esile. See võib ka selgitada, miks mõne kohtumise puhul oli heli paigas ja mõnel jälle nagu puder ja kapsad. (LG televusser)

                      Aga nagu Rudy ka mainis, siis kohati sooviks isegi, et saaks kommentaari kanalil täiesti maha keerata ja vaid originaalheli jätta.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust

                        Aga nagu Rudy ka mainis, siis kohati sooviks isegi, et saaks kommentaari kanalil täiesti maha keerata ja vaid originaalheli jätta.
                        Minuteada on see võimalus olemas.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Minuteada on see võimalus olemas.
                          Telia boxiga pole seda varianti leidnud
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Setanta pealt pole vist võimalik ühtegi mängu jälgida nii, et kommentaar muu heli kõrval korralikult kuulda oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Setanta pealt pole vist võimalik ühtegi mängu jälgida nii, et kommentaar muu heli kõrval korralikult kuulda oleks.
                              Venekeelne on ok. Inglisekeelsega on mu arust lisaks helijamadele ka pool probleemi selles, et need vennad on nagu fifa mängu kommentaatorid, kes korrutavad umbes 50 lausekest uuesti ja uuesti "nice touch by...(vaatab flashscorest kähku mängija nime särginumbri järgi) Messi!" ning lihtsalt ei suuda tähelepanu endal hoida.

                              Kommentaar


                                oodake vikatit makaagid. trellid/jubelugu/freekiisler
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X